Витилиго

  • 224 288
  • 906
  •   1
Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 138
Напротив! На ирисовата диагностика ми казаха увеличена щитовина жлеза в дясно - каквото и да значи това! Лекарката каза - иди и си направи изследвания!

# 301
  • Мнения: 4 651
Явно ми се спи вече, вярно че така беше. Кажи тогава къде ходи на ирисодиагностика, че ми е много любопитно. Очите ми са синьо- сиви и из вътре имам много петънца, не знам може би всички имат, но на светли очи се виждат повече. Чувала съм, че точно по тия петна правят диагностика.
А и колко е прегледа, ако може да ми кажеш.
Мерси   bouquet

# 302
  • Варна
  • Мнения: 138
Улицата от адвокатската градинка към Съда - там в дясно /по посока към съда/ има билкова аптека - Лечител. Записваш си час в аптеката, а кабинета е във входа на къщата. Прегледа е 15 лева.
Доста противоречиви са отзивите за докторката, но повечето я смятат за прекрасен диагностицик. Можеш да пробваш, без да и казваш какво те притеснява, та да видиш при теб получава ли се. Прочетох, че не всеки може да се диагнистицира.

# 303
  • Мнения: 4 651
Мерси мила, аз съм зарязала всякакви мероприятия, че съм на вълна свадба, ремонт и работа до гуша напоследък, но ще ида като се наканя

# 304
  • Мнения: 56
Здравейте на всички! Как е лятното настроение? Моля, дайте ми информация, ако някой е ползвал родукти на  RSI или "Роял Сейлс Интернешънъл". Един дистрибутор ми предлага следната комбинация за Витилиго:
Пие се: Цветен прашец и Set+.
Маже се: Мечен конкрет с невен.

Вече не знам да се захващам ли с всичко, което чуя или ми предложат, но какво да се прави нали сме "опитни зайчета" smile3518

# 305
  • Мнения: 1 063
veni_ra , не съм пробвала тези продукти, но пчелният прашец е мн. полезен, само, че внимавай да не си алергична към него и също е важна дозата - той действа тонизиращо, възбужда организма, енергизиращ е в този смисъл и аз самата ставам нервана от него. А какъв е този Мечен конкрет (с невен)?
danitu, дано сватбените приготовления те "натоварят" само с положителна емоция!!!!
Аз да си кажа също - напоследък ми е доста спокойно и витилигото ми съвсем избледня. Вижда се мн., мн. слабо. Също като danitu позарязах всичко и съм само с тубичка Витикс и Ла Рош. Даже другите изобщо не го забелязват. Но също правя и щателни изследвания и покрай проблеми с фарингит, УНГ специалиста ме изпрати при ендокринолог.

# 306
  • Мнения: 1 063
И аз да ви стимулирам. Наскоро си кореспондирах с дама, която се е излекувала от витилиго. Тя ми писа, че след дългогодишни лечения с какво ли не, се е излекувала или по точно най-много й е помогнало мазането с мляко от смокиня (откъснато листо, маже се и се пече на слънце най-много 15 мин. и се измива мн. добре, т.к. кожата изгаря) и също ми изброи Lorinde C, Melaginine - каквото и да означава това. Дамата е имала витилиго доколкото помня навсякъде по тялото. А нейна колежка си излекувала витилигото с клобедерм (мазане с почивка, но самата тя не помни през какъв интервал от време). Но и за двете неща ме посъветва да се консултирам с дерматолог, т.е. трябва и да съм сигурна, че имам точна диагноза витилиго. Clobederm е кортикостероиден крем.
Аз пък още не съм започнала с билките на ирисолога, май се спрях на този метод (избирах между хомеопатия и ирисодиагностика, че и с двата метода потръгнаха нещата добре, т.е и при двете намерихме (уж) правилното лекарство за мен, а аз още се размотавам  Embarassed).
Успех на всички!

# 307
  • Варна
  • Мнения: 138
Мерси мила, аз съм зарязала всякакви мероприятия, че съм на вълна свадба, ремонт и работа до гуша напоследък, но ще ида като се наканя
danitu, ти ли ще се омъжваш?
 Ако е така ЧЕСТИТО и само приятности  loveuuu

# 308
  • Мнения: 4 651
Мерси мила, аз съм зарязала всякакви мероприятия, че съм на вълна свадба, ремонт и работа до гуша напоследък, но ще ида като се наканя
danitu, ти ли ще се омъжваш?
 Ако е така ЧЕСТИТО и само приятности  loveuuu

Абе май май Simple Smile, както се бъзикахме оня ден с шафа ми като го поканих - за гостите ще има ядене и пиене, пък аз дали ще дойда имам още време да мисля  Mr. Green

# 309
здравейте сладури Grinning - използвам пигменто + крем пигменто + антиоксиданти + витамини вече около 20 дни.. ефекта, които постигнах е , че петната ми станаха наситено розови и дори се виждат повече сега Confused... прочетох в темата, че някои Вас ,милички, са постигнали ефект по този начин - може ли да ми кажете след колко време се появиха резултатите?... и колко време мога да го пия това пигменто без прекъсване?имаше ли някакви странични ефекти при вас? - при мен от мазането с крема здравата кожа изглежда като изгоряла на слънце, а петната са в едно хубаво розово... Cry благодарско за всеки отговор! Grinning Hug

# 310
Здравейте,познавам едно дете на 9г, което имаше витилиго около очите,  посети курс за деца с психосоматични упражнения ,които изпълняваше-www.ippbg.org и за 7 дни се справи с него останаха съвсем бледи следи, с които знам, че работи  в момента. Освен това наскоро разбрах и за друг случай на витилиго при възрастен човек, на който по време на курса са му се появили пигментни петна на местат, където кожата е била засегната.Дала съм и линка на страницата за упражненията , надявам се да бъде полезен Simple Smile

# 311
  • Мнения: 4 651
Здравейте,познавам едно дете на 9г, което имаше витилиго около очите,  посети курс за деца с психосоматични упражнения ,които изпълняваше-www.ippbg.org и за 7 дни се справи с него останаха съвсем бледи следи, с които знам, че работи  в момента. Освен това наскоро разбрах и за друг случай на витилиго при възрастен човек, на който по време на курса са му се появили пигментни петна на местат, където кожата е била засегната.Дала съм и линка на страницата за упражненията , надявам се да бъде полезен Simple Smile

Много деца познаваш - едни със гръбначни изкривявания,други с витилиго...
Ако рекламираш нещо си избери какво лекува все пак това, панацеии знаеш няма....

# 312
  • Варна
  • Мнения: 138
И аз да ви стимулирам. Наскоро си кореспондирах с дама, която се е излекувала от витилиго. Тя ми писа, че след дългогодишни лечения с какво ли не, се е излекувала или по точно най-много й е помогнало мазането с мляко от смокиня (откъснато листо, маже се и се пече на слънце най-много 15 мин. и се измива мн. добре, т.к. кожата изгаря) и също ми изброи Lorinde C, Melaginine - каквото и да означава това. Дамата е имала витилиго доколкото помня навсякъде по тялото. А нейна колежка си излекувала витилигото с клобедерм (мазане с почивка, но самата тя не помни през какъв интервал от време). Но и за двете неща ме посъветва да се консултирам с дерматолог, т.е. трябва и да съм сигурна, че имам точна диагноза витилиго. Clobederm е кортикостероиден крем.
Аз пък още не съм започнала с билките на ирисолога, май се спрях на този метод (избирах между хомеопатия и ирисодиагностика, че и с двата метода потръгнаха нещата добре, т.е и при двете намерихме (уж) правилното лекарство за мен, а аз още се размотавам  Embarassed).
Успех на всички!
Иванджелин , този дама за която говориш да не би да е sisika? Съвсем в началото на нашето запознанство и тя пишеше във форума.
danitu ,  надявам се приятните емоции покрай радостното събитие да ти донесат и, кой знае пък, попигментяване newsm53
И не забравяй да качиш и някоя снимка на булката danitu!!!   newsm47

# 313
Здравейте,познавам едно дете на 9г, което имаше витилиго около очите,  посети курс за деца с психосоматични упражнения ,които изпълняваше-www.ippbg.org и за 7 дни се справи с него останаха съвсем бледи следи, с които знам, че работи  в момента. Освен това наскоро разбрах и за друг случай на витилиго при възрастен човек, на който по време на курса са му се появили пигментни петна на местат, където кожата е била засегната.Дала съм и линка на страницата за упражненията , надявам се да бъде полезен Simple Smile
И аз пия Пигменто и Витикс, мажа се от дъжд на вятър с Пигменто. Моите петна са ужасно много и по лицето и по тялото. Не мажа всички , правя  експерименти- и все повече приличам на клоун. Там където съм мазала с Пигменто са розово червени, но аз се радвам ако нямам мехури (първия път прекалих с мазането и получих огромни мехури- като от изгаряне) . Но ефект едва ли ще има толкова бързо, СПОКО човече - ТЪРПЕНИЕ и  Grinning

# 314
  • Варна
  • Мнения: 138
Мерси мила, аз съм зарязала всякакви мероприятия, че съм на вълна свадба, ремонт и работа до гуша напоследък, но ще ида като се наканя
danitu,  току що се връщам от ехограф на щитовидна жлеза - в гранична зона, но в нормални граници Grinning, така че, можешда си спестиш 15 лева за ирисолога Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт