Витилиго

  • 224 296
  • 906
  •   1
Отговори
# 570
toshkovich  - ами оправих компа , ами както казах в предната страница аз съм на 15 .. и може да се каже че от 2 години имам този проблем ... наистина преди месец ми докараха витикс ама може да се каже че не помогна ...сега се лекувам със всичко каквото намеря...  ами за този доктор не знам дали е помогнал на някой.. а пък аз съм си поръчала един куп билки..ама все още не са ми ги донесли.. а ти на колко години си и с какво се лекуваш?някакво подобрение има ли? при мен има малко но аз по серизно деиствам от 3 дена защтото преди това нямах никакво време.. и сега докато съм в ваканция ще опитам някои работи..

а само не мога да разбера ако някой може да ми обясни -добре ли е да се стои на слънце или не?(или на есеки различно влияе) ..аз ходих на плаж известно време ама изполсваь защитни кремове... и не се  е влошило нищо..

# 571
toshkovich  - ами оправих компа , ами както казах в предната страница аз съм на 15 .. и може да се каже че от 2 години имам този проблем ... наистина преди месец ми докараха витикс ама може да се каже че не помогна ...сега се лекувам със всичко каквото намеря...  ами за този доктор не знам дали е помогнал на някой.. а пък аз съм си поръчала един куп билки..ама все още не са ми ги донесли.. а ти на колко години си и с какво се лекуваш?някакво подобрение има ли? при мен има малко но аз по серизно деиствам от 3 дена защтото преди това нямах никакво време.. и сега докато съм в ваканция ще опитам някои работи..

а само не мога да разбера ако някой може да ми обясни -добре ли е да се стои на слънце или не?(или на есеки различно влияе) ..аз ходих на плаж известно време ама изполсваь защитни кремове... и не се  е влошило нищо..
Tessa-DR Porqzov e pomognal na dosta hora oba4e trqbva da si nad 16 godini ,az vse o6te ne sam probval negovite bilki i az 2 godini se borq s VT,sega piq pigmento i neoxid i kopriva na hap4eta ,no mislq da q po4na na 4ai, i o6te edna bilka piq koqto vzemah ot edin bilkar v plovdiv ,i krem pigmento maja vseki den ima efekt za sega po4naha 4erni petna v belite da izlizat no tova e samo ot 10 dena vremeto 6te pokaje ,iska uporitost i postoqnstvo,a za slanceto na men mi vliqe zle ,neznam pri drugite kak e .

# 572
toshkovich
 
Сега с това се лекувам от 2 седмици някъде..Абе да ви питам нормално ли е да имаш петна и на ушите? Shocked Mr. Green newsm78

# 573
ami okolo u6ite mislq 4e e normalno no na samite u6i ,neznam!

# 574
Имам около ушите и на самите уши.. #Crazy newsm78 Странно,чак сега ги забелязах..Кой знае от кога са.. Mr. Green

# 575
Frozen_Tears ,Kakvo pie6 ot dve sedmici i nabliodava6 li nqkakav efekt?

# 576
а някой пробвал ли е с чесън?

# 577
Ани 123456
Гост
  -  ама ела и се регистрирай първо!интересна идея  Wink ..а ти от къде си?

# 578
Пия билките на д-р Порязов и се мажа със кремчето му по тялото.На лицето се мажа с Елидел от 3 месеца(имам на носа и на брадичката) и да ви кажа има много добър ефект.(забравих да кажа,че зимата също се мазах с Елидел,но спрях април и май) Praynig Абе надежда винаги има.. Hug Става доста бавно,но се надяваме..Като се има впредвит,че по краката имам наистина МНОГО.. Mr. Green

# 579
мда има!никога не се отказвайте,опитвайте с всичко!защото лек има!

# 580
edna ve4er probvah 6tipe dosta ama i miri6e dosta pove4e ne sam opitval 4esan malko li barko4i piq sega

# 581
Пия билките на д-р Порязов и се мажа със кремчето му по тялото.На лицето се мажа с Елидел от 3 месеца(имам на носа и на брадичката) и да ви кажа има много добър ефект.(забравих да кажа,че зимата също се мазах с Елидел,но спрях април и май) Praynig Абе надежда винаги има.. Hug Става доста бавно,но се надяваме..Като се има впредвит,че по краката имам наистина МНОГО.. Mr. Green
kakvo e tova epidel ne sam go 4uval skapo li e?

# 582
 newsm62 ...абе то че щипе. щипе ама може и да помага..така като гледам маи никои не е пробжал с чесън.. аз пробвам ама след това отивам да се изкъпя защото не знам някои да обича миризмата на чесъна  newsm47

# 583
Елидела е крем 15 грама струва 41 лв(в моя град толкова от Добрич съм) Simple Smile Има има ефект,но трябва да си много редовен.Аз се мажа по 1 път всеки ден.Носа вече почти се е оправил. Mr. Green Много му се радвам..Чела съм,че при всеки е различно.Например на мен може да ми действа,а на теб не. Simple Smile

# 584
  • Мнения: 918
Елидела е крем 15 грама струва 41 лв(в моя град толкова от Добрич съм) Simple Smile Има има ефект,но трябва да си много редовен.Аз се мажа по 1 път всеки ден.Носа вече почти се е оправил. Mr. Green Много му се радвам..Чела съм,че при всеки е различно.Например на мен може да ми действа,а на теб не. Simple Smile

Дай малко повече инфо, какво е по народност, как се пише на латиница. Peace

Общи условия

Активация на акаунт