Витилиго

  • 224 289
  • 906
  •   1
Отговори
# 615
да има ефект!даже се чудя как!магданоза също помага..а витикса за нищо не става за боклука е!по  3 ,4 глави чесън не е вредно!

# 616
  • Мнения: 918
NEshto ne moga da pratja sqobshtenie, neznam aaz li pravja neshto greshno?Shte opitam oshte vednqzh... Recouleur  struva okolo$ 80, tochno ne znam, zashtoto vchera kato go porqchah izleze edna kombinacia ot nego i sprei ocvetitel za maskirane na petnata, ta cjaloto tova beshe $89 + & 10 za dostavka. No i poveche bih dala, stiga da pomaga!!! E, pak me vrqshta, shte upotrebja drugo ime ta da vidim...

RRea, от кой сайт си поръчал реколора, дай адреса моля те

 f(x), малко късно Hug, мерси за инфото.

# 617
  • Мнения: 6
Izvinqvam se za latinicata no kompiotara mi e za preinstalaciq i nemoga da polzvam Flextype-a.Samo da popitam po-kolko vreme da sedq namazan s chesan-a ? Losho ima li ako polzvan i po po nejni zoni t.e liceto ?
P.S otnovo se izvinqvam za mayminicata

# 618
ами колкото решиш но внимавай да не прекалиш с търкането!това за 3,4 глави ставаше дума и за ядене...но тук най важно е търкането..
най добре е преди лягане все пак..или когато няма да излизаш
добре е  след това да нанесеш и някакъв крем..но това вече е  лично твоя преценка!
надявам се и при вас да помогне!(въпреки че още е рано до пълното нулиране на проблема)

# 619
преди няколко дни и аз се опитах да се регистрирам /няколко пъти/,но нищо не стана.Току що получих писмо,че не съм потвърдила рег...И ето ме -тук съм.Имам витилиго от близо 10 г.Първото петно беше подмишницата..после по гениталите,а тази седмица-около ноктите на ръцете/розови засега/..Четох форума и ми направи впечатление "Пигменто"-често се споменава.Намерих само хапчета-мехлема го няма...Искам да помоля тези ,които са го ползвали и са видяли подобрение, да ми пишат колко време са го пили,в комбинация със друго или само "Пигменто".А откъде взимате билките на Порязов? Питах в аптеката-не са го чували..как да се снабдя с тези чайове на Порязов..Дайте адрес за поръчка/ако има такъв..Благодаря

# 620
  • Мнения: 4 651
Благодаря за разбирането на прописалите на кирилица   bouquet
За тези, който се мъчат да пишат на кирилица:
напишете си текста с латински букви и после може да го преведете Simple Smile ето тук
http://www.metodii.com/bg_Prevedi.html
За тези, на които не им работи FlexType.
 Това е друга тема, но FlexType не е равно на кирилица, Windows Xp има вградена подръжка на кирилица, а фонетична БГ подредба можете да си добавите така:
http://free.hit.bg/injinera/wxp/xp_bul.htm

# 621
  • Мнения: 4 651
А какво имате предвид под: чесъна и магданоза действат. Имате репигментация?

# 622
"Recouleur" го поръчах на:          http://www.recouleur.com/       Аз съм привърженичка на природни лечения и не искам да ползвам разните му други химии, защото рано или късно се отразява по не добър начин. Ще продължавам да се опитвам да се включа във форума, а дали не ме приема, защото не пиша от България???

# 623
  • Мнения: 4 651
Ще продължавам да се опитвам да се включа във форума, а дали не ме приема, защото не пиша от България???

Не, няма връзка.

След като правилно сте попълнили формата, съгласили сте се с условията и сте натиснали бутона Регистрация, форум-системата ще Ви изпрати писмо с линк за активация и инструкции. Ако сте подали грешен e-mail адрес или по някаква друга причина не сте получили писмо с линк за активация, може да ползвате линка Изгубен регистрационен е-мейл? от най-лявото поле под шапката на форума

Потребителското име, което посочваш може би е заето, не пишеш валиден е-майл адрес, или не си активирала акаунта от изпратения е-майл за потвърждение.

# 624
  • Мнения: 122
Ха-ха!!!

Успях да се регистрирам като потребител!!! За бергамотовото масло - предполага се, че го има във всяка аптека. Или ако не, то поне би трябвало да дадат някаква информация от там. newsm78

# 625
ДА ТРЯБВА ДА ТИ ДАДАТ ИФОРМАЦИЯ!БРАВО ЧЕ УСПЯ ДА СЕ РЕГИСТРИРАШ!

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 23:45 от TOUCH_MAXAO_tSa

# 626
  • Мнения: 4 651
TEssa_, къде ти витилиго, къде косопад.
Моля те, не пиши непроверени неща, които могат да навредят на някого.
По така описания метод, най-много от старание да си протриеш кожата до кръв и след това да се престараеш още повече, втривайки чесън в рана.

Виждам, че и ти някои от другите пишещи, в тийнейджърска възраст сте много ентуасизирани от всичко чуто и всичко искате да пробвате сега и веднага, но моля ви обсъждайте поне с родителите си какво мислите да правите.

# 627
zdraveite az sam nova v foruma!zdraveite na vsi4ki!
ne znam za kak1v kosopad govorite no tezi dve ne6ta imat ne6to ob6to i tova e 4e kade se poqvi vitiligo tam ne rastat nito kosam4eta nito kosa,ni6to drugo ne gi svarzva!

# 628
  • Мнения: 4 651
здравеите аз сам нова в форума!здравеите на вси4ки!
не знам за как1в косопад говорите но тези две не6та имат не6то об6то и това е 4е каде се почви витилиго там не растат нито косам4ета нито коса,ни6то друго не ги сварзва!

Не е вярно, това. Някои видове лишеи приличат на витилиго, ако имаш бяло петно и там са опадали космите/косата това определено не е витилиго. На мястото на петно от витилиго космиите се обезцветяват, защото липсва меланин, който придава цвета и на кожата и на косата.

П.С. Ако по нещо си приличат косопада и витилигото, това е че и за двете има съмнение, че са автоимунни заболявания. Но това не е доказано със сигурност.

# 629
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Привет на всички,
И аз имам проблем общ с вас всички, макар и не лично мой. Съпруга ми има витилиго от 9 годишен, а на малкия ни син се появи миналото лято (тогава той също беше на 9 години).
Мъжа ми отдавна се лекува само с "това няма лечение и щом не боли - не е страшно", но ми се иска да се опитам поне да сведа до минимум появата на нови петна на малкия.
Купих му Пигменто - крем и хапчета, но няма подробно упътване как се взема. На българския превод пише да се маже по веднъж, а в индийския сайт - пише по 2 пъти.
Може ли някой да ми каже как го е ползвал?  А също и хапчетата?
Мажа го по крачетата от седмица и всички петна са порозовели (по-точно нешо между порозовели и почервенели)...

Общи условия

Активация на акаунт