Витилиго

  • 224 235
  • 906
  •   1
Отговори
# 795
Взех си днес гинко билоба. Не казах за какво ми е. Ама са по 40мг Рея пише че взима по 2 по 60мг на ден. Дали няма да ми стане нещо тук пише да не се превишава дозата а тя е 1 таблетка на ден. И пише че е хранителна добавка Дали ще ми свърши работа?? Сега като прочетох предозирането най много разтройство да ми докара. Това да му е кусура почвам да пия по 3 на ден пък ... каквото стане Simple Smile

# 796
  • Мнения: 918
На мен ми обещаха да ми донесат ето това http://www.dermabest.com/products.aspx?type=1&pID=1. Мисля да го пробвам Thinking и ще ви докладвам резултатите.

Хмм, Зезди, снимките на хора "преди" и "след" - особено първата съм я виждала и на други продукти за репигментация. Ама не съм съвсем сигурна, може да са продукти на същата фирма просто.

f(x), ече ми го донесоха така че, мисля да рискувам. Ето ги съставките:lipoproteins, polypeptides, distilled water, glicerine, aloe barbadensis, carboxymethylcellulose, camphor, menthol, kathon, oligoelements.  Жалко само, че вече няма много слънце, ще трябва да се замисля за лампа.

# 797
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Привет!
Вчера на съпруга ми му се наложи да посети дерматолог и попитал за моето витлиго междувременно. Гледам рецептата и виждам, че е изписал Elidel creme D I / римско 1/ - да се маже сутрин и вечер. Въпросът ми е - Това същият крем Elidel ли е или нещо по-ново? Дерматологът казал, че това е най-новото в световен мащаб и се внасяло и в БГ. Стувало към 40 лв, но не знам за какво количество иде реч. Който го е ползвал нека да каже дали има ефект при него!

Поздрави!  Hug

# 798
  • Мнения: 413
 Да на мен ми го предписаха преди няколко дни,но още не съм го купувала.Сега се мажя с витикс.Направила съм си снимки на ръцете и ако има ефект,ще ви покажа преди и след Simple Smile

# 799
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Дан, аз преди време пробвах с Витикс. Измазах една тубичка, но нямаше ефект. Може би трябваше да продължа, но тогава ми идваше в повече цената му. Simple Smile

# 800
  • Мнения: 413
 Ами доста е солена цената-64 лв. CrazyСигурно и аз ще го зарежа,ако няма минимален ефект.Освен това и ми назначиха диета(хранителна,която няма как да спазвам стриктно,защото кърмя малката бонбона,а и нейното здраве ми е по-важно. Wink

# 801
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хехехех, сега си гледай малката принцеса и си се грижи за нейната прехрана, пък то има време за витилигото. Петната няма да избягат/за съжаление/.  Joy Ще споделиш ли диетата, моля?  Praynig Нещо ново ли е?  Hug

П.П. Бях писала още в постинга, с който се представих, че и аз бях тогава/преди много години/ на диета. Много строга, та сега ми е интересно да науча ими ли нещо ново или...  bouquet

# 802
  • Мнения: 413
 Ами без домати,мазни храни,пържено ,кисело,солено,захар,мед.от чаьовете може само бъз,от месата пиле пуйка,риба и в общи линии като при повемето заболявания на стомаха.Докторицата ми каза,че от стомаха идва всичко,той рабърква метаболизма и оттам влияе на клетките.А аз така да обичам доматенцаа LaughingДобре,че идва зима,че да не се изкушавам Peace

# 803
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хмм, навремето моята диете беше съвсем различна!  ooooh!
Мерси, Дан, че сподели!  Hug

# 804
  • Мнения: 918
Aaaa, аз от доматите не се отказвам Naughty

# 805
  • Мнения: 4 651
Готвените домати повече от 20 мин могат да ти докарат проблеми със стомаха, ако вече имаш язва/гастрит. Иначе съдържат антиоксиданти, според една книга която си бях купила навремето.

# 806
  • Мнения: 918
Сурови с много зехтин, това ми е любимо, иначе готвени не ги любя много.
 А това гинкото Laughing има ли го в БГ като растение?

# 807
  • Мнения: 4 651
Имало, но много рядко като парково дърво.

http://www.ginkg.org/

# 808
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Привет на всички,
Отдавна не бях влизала, но сега видях че има въпроси за Elidel. Преди месец ходих на консултация във ВМА. Изписаха ми го за сина ми - той е на 10. От тогава го мажа 2 пъти дневно. Цената от около 40 лв е за една тубичка, която на мен ми стигна за малко повече от месец. Засега като че ли няма ефект, но мислите ли че може да има само след месец? Мисля да продължа. На едно от петната има малко кафевичко петънце вътре и сега постоянно се чудя дали го е имало или се е появило от Elidela. Така че засега продължавам с това. Ще кажа ако им подобрение

# 809
Това Гинко Билоба го дават за нарушено мозъчно оросяване и при намалена памет ,явно 6те ставаме доста паметливи ,намерих си дражета по 60 милиграма като изпия и от това три четири опаковки може и в парламента да вляза. на опаковката пише Гинко Форс  30 таблетки по 60 мг едната ако някои се интерисува повевче да пита и не е скъпо.

Общи условия

Активация на акаунт