Витилиго

  • 224 245
  • 906
  •   1
Отговори
# 870
Изликувах синът си от ВИТИЛИГО. Всяка майка е нужно да разбере, те това е проблем на организма на детето, а кожното проявление е вторичното. Приложих комбиниран подход от хранителна, екстрактна и билкова терапия. Naughty Stop Peace

# 871
  • Варна
  • Мнения: 138
Изликувах синът си от ВИТИЛИГО. Всяка майка е нужно да разбере, те това е проблем на организма на детето, а кожното проявление е вторичното. Приложих комбиниран подход от хранителна, екстрактна и билкова терапия. Naughty Stop Peace
Ä каква точно терапия приложи? Разкажи по-подробно
Пия билките на Порязов от 1,5 година. Петната се заличават, но лечението не прече на нови такива да се появявят.
Djessica_88 , ти продължаваш ли с билките? Пишеш, че си се излекувалал По време на лечението появяваха ли ти се нови петна?

# 872
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Изликувах синът си от ВИТИЛИГО. Всяка майка е нужно да разбере, те това е проблем на организма на детето, а кожното проявление е вторичното. Приложих комбиниран подход от хранителна, екстрактна и билкова терапия. Naughty Stop Peace
Ä каква точно терапия приложи? Разкажи по-подробно
Пия билките на Порязов от 1,5 година. Петната се заличават, но лечението не прече на нови такива да се появявят.
Djessica_88 , ти продължаваш ли с билките? Пишеш, че си се излекувалал По време на лечението появяваха ли ти се нови петна?
Кажи по-подробно какво приложи, а и на колко години е сина ти. Аз също се опитвам да прилагам комбинирано решение, но засега (месец и половина) няма никакъв ефект. newsm78

# 873
Изликувах синът си от ВИТИЛИГО. Всяка майка е нужно да разбере, те това е проблем на организма на детето, а кожното проявление е вторичното. Приложих комбиниран подход от хранителна, екстрактна и билкова терапия. Naughty Stop Peace
Ä каква точно терапия приложи? Разкажи по-подробно
Пия билките на Порязов от 1,5 година. Петната се заличават, но лечението не прече на нови такива да се появявят.
Djessica_88 , ти продължаваш ли с билките? Пишеш, че си се излекувалал По време на лечението появяваха ли ти се нови петна?
Продължавам да пия билките, за да ми се заличат напълно, а и съм решила да пия и билката още един пакет за профилактично и оттам ще почвам сериозно с прегледи, защото организма наистина ми е слаб...  #Crazy Аз докато пиех и все още пия билката, спазвам стриктно и усилено ми се пикментират петната, а иначе не ми се появяват нови петна ... И си ходя на солариум от време на време  Mr. Green

# 874
Здравейте на всички, изчела съм всички полезни неща от форума, мога да прибавя още малко информация - витилигото наистина се разпространява най-вече пролетта и лятото и според 1 китайски доктор трябва да се избягва влагата и подлагането на изпотена кожа на вятър или климатик, и според тяхната медицина трябва да се регулира някакво qi ( виталната енергия ), циркулацията на кръвта, да се прочистят каналите, активизира кръвта и т.н. Успех !!!

# 875
Здравейте ! Питате ме за трите подхода при терапията за витилиго: хранителна, екстрактна и билкова. Какво се цели с нея? 1. Снемане на неврогенното напрежение и депресията.2. Изчистване на организвама от вредните бактерии и малки финни острици, които се размножават в гънките на дебелото черво 3. Доставяне на организма всички необходими витамини, микроелементи и минерали.4 Почистване на черен дроб, далаг и кръвта.  love001  love001

# 876
  • Мнения: 122
 Преди известно време точно за това писах  - за qygong упражненията и ви дадох даже линка на китайската лекарка от София, която лекува, ползвайки този метод!!! Аз започнах да ги разучавам LaughingА аеторката на коментара преди мен е абсолюрно права newsm78

# 877
  • Мнения: 918
Здравейте ! Питате ме за трите подхода при терапията за витилиго: хранителна, екстрактна и билкова. Какво се цели с нея? 1. Снемане на неврогенното напрежение и депресията.2. Изчистване на организвама от вредните бактерии и малки финни острици, които се размножават в гънките на дебелото черво 3. Доставяне на организма всички необходими витамини, микроелементи и минерали.4 Почистване на черен дроб, далаг и кръвта.  love001  love001

 Shocked Какви острици, То4и, дай повече инфо.....това, което пишеш е инересно.....за страса ясно, за витамините също, но защо острици?

# 878
  • Мнения: 4 150
За който zнае немски...нямам време да го преведа... Peace

Vitiligo (sog. Weißfleckenkrankheit)

Den gleichen Vorgang wie nach außen sehen wir auch nach innen hin, d.h. zur Lederhaut hin: Wenn wir dort Ulcera, also Läsionen der Haut vorliegen haben, dann imponiert uns das stets als sog. Vitiligo, denn dort werden die pigmenthaltigen Plattenepithelien als quasi unsichtbare Ulcera abgebaut, wodurch die weißen Flecken entstehen (Weißfleckenkrankheit). D.h. wir haben eine stark pigmenthaltige Melanophorenschicht im Corium und eine schwach pigmenthaltige Melanophorenschicht an der Unterseite des Plattenepithels.

Der biologische Konflikt der Vitiligo ist stets eine brutale Trennung von einem Menschen, mit dem man emotional sehr eng verbunden war, auf eine sehr häßliche Art und Weise der Trennung. Z.B., wenn ein junges Mädchen gesagt bekommt, daß ihr Vater mit dem Motorrad verunglückt sei und sein Hirn auf der Straße gelegen habe.

Diese beiden Arten der Ulcera haben jeweils Trennungskonflikte als Ursache des biologischen Konfliktes. Die Trennung hat im Tierreich einen sehr hohen Stellenwert, nimmt sogar auch im menschlichen Gehirn den 4- bis 5-fachen Raum der Motorik ein, weil sie das gesamte Sozialverhalten der Individuen untereinander regelt.

от тук
http://www.pilhar.com/Hamer/NeuMed/Sonderpr/Haut.htm#Vitiligo

# 879
Здравейте ! С удоволствие ще Ви отговоря на всички ваши въпроси относно витилигото, както и за положителния резултат който получих при моя син. Ще ви отговоря за трите подхода при прилагане на терапията, времето на провеждане на терапията, кога да очаквате резултата и пр. Можете да се свържите с мен на E-mail: stoikamiteva44@abv.bg Каня за разговор, чрез писане и лична среща само тези, които вярват най-напред на себе си , а след това на мен. Снимковият материал който имам е най-голямото доказателство за положителния резултат от лечението на сина ми.

# 880
  • Мнения: 4 651
Здравейте ! С удоволствие ще Ви отговоря на всички ваши въпроси относно витилигото, както и за положителния резултат който получих при моя син. Ще ви отговоря за трите подхода при прилагане на терапията, времето на провеждане на терапията, кога да очаквате резултата и пр. Можете да се свържите с мен на E-mail: stoikamiteva44@abv.bg Каня за разговор, чрез писане и лична среща само тези, които вярват най-напред на себе си , а след това на мен. Снимковият материал който имам е най-голямото доказателство за положителния резултат от лечението на сина ми.

Ами отговори ни с удоволствие тук, моля. Ние за това пишем във форум, за да могат всички да прочетат написаното. Защо ли си мисля, че персоналните разговори, към които приканваш, няма да са безплатни?

# 881
  • Мнения: 918
Здравейте ! С удоволствие ще Ви отговоря на всички ваши въпроси относно витилигото, както и за положителния резултат който получих при моя син. Ще ви отговоря за трите подхода при прилагане на терапията, времето на провеждане на терапията, кога да очаквате резултата и пр. Можете да се свържите с мен на E-mail: stoikamiteva44@abv.bg Каня за разговор, чрез писане и лична среща само тези, които вярват най-напред на себе си , а след това на мен. Снимковият материал който имам е най-голямото доказателство за положителния резултат от лечението на сина ми.

Ами отговори ни с удоволствие тук, моля. Ние за това пишем във форум, за да могат всички да прочетат написаното. Защо ли си мисля, че персоналните разговори, към които приканваш, няма да са безплатни?

И аз не виждам проблем, да общуваме тук, нали затова се нарича форум Peace

# 882
  • Мнения: 281
Здравейте ! С удоволствие ще Ви отговоря на всички ваши въпроси относно виделеелото, както и за положителния резултат който получих при моя син. Ще ви отговоря за трите подхода при прилагане на терапията, времето на провеждане на терапията, кога да очаквате резултата и пр. Можете да се свържите с мен на E-mail: stoikamiteva44@abv.bg Каня за разговор, чрез писане и лична среща само тези, които вярват най-напред на себе си , а след това на мен. Снимковият материал който имам е най-голямото доказателство за положителния резултат от лечението на сина ми.
Ясна си като деня навън Naughty

Последна редакция: нд, 04 ное 2007, 12:17 от bagira

# 883
Ех, защо сте толкова лоши?  Confused Аз лично съм й писала e-mail, а тя ми отговори малко по-късно, защото е заета жена... Аз я разбирам донякъде, защото и аз уча, работя и не винаги имам време да влизам във форумите, а те са вече по 5 страници едва ли не... и то не само в един форум... Така че, мами, не всеки има време да прочете на всичките въпроси и отговори... Докато тя е заета жена, защото се занимава с медицината...

# 884
  • Мнения: 176
Аз съм на 28 години, живея с витилиго от 20.
При мен хомеопатията дава добри резултати.
Вярвам, че това е заболяване, при което трябва да се лекува емоционалния проблем, довел до възникването на витилиго, а не самият симптом.

Общи условия

Активация на акаунт