В ДОБРИЧ ненадейно - 70та тема юбилейно

  • 144 567
  • 717
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 516
Здравейте, някой знае ли къде-в банка или учреждение, могат да се сменят жълти стотинки-при опит за плащане на сметки, ми казват, че броячът им се е развалил... А в крайна сметка са пари!

# 661
  • Мнения: 2 522
В Райфайзен знам, че може, но удържат някаква комисионна.

Един познат ги уедрява в някакво депо за вторични суровини, пробвай и там.

# 662
  • Мнения: 114
Преди години съм обменяла в магазини Ивел. Разделях ги в торбички с по 10лв. във всяка, и им носех от време на време. Предполагам, че и в други магазини/аптеки биха взели дребни.

# 663
  • Добрич
  • Мнения: 400
Здравейте, някой знае ли къде-в банка или учреждение, могат да се сменят жълти стотинки-при опит за плащане на сметки, ми казват, че броячът им се е развалил... А в крайна сметка са пари!
Има акция Жълти стотинки на фондация Николай Чудотворец - закупуват се апаратура за Детски отделения в различни градове.Превеждала съм по тяхната сметка в ДСК,но ги искаха в торбички по 100 бр.И докато не ги преброят не си тръгвам.Брояха ги на ръка.
Ние с моите колежки ги събираме и ги даряваме при Момичетата от Капачки за Благотворителност МБАЛ- Добрич.
И двете акции са благотворителни
Ако искате ще дам повече инфо

# 664
  • Мнения: 516
Здравейте, някой знае ли къде-в банка или учреждение, могат да се сменят жълти стотинки-при опит за плащане на сметки, ми казват, че броячът им се е развалил... А в крайна сметка са пари!
Има акция Жълти стотинки на фондация Николай Чудотворец - закупуват се апаратура за Детски отделения в различни градове.Превеждала съм по тяхната сметка в ДСК,но ги искаха в торбички по 100 бр.И докато не ги преброят не си тръгвам.Брояха ги на ръка.
Ние с моите колежки ги събираме и ги даряваме при Момичетата от Капачки за Благотворителност МБАЛ- Добрич.
И двете акции са благотворителни
Ако искате ще дам повече инфо
  Ще попитам в ДСК, тогава, поне да допринеса за нещо благородно, стига наистина да отиват за целта си. Защото ни накараха да се съмняваме във всичко, а по принцип българският народ е състрадателен и отзивчив.

# 665
  • Добрич
  • Мнения: 400
http://stotinkite.com/ -  разгледайте.
https://www.facebook.com/jultistotinki/Има отчет по години в кой град са купували апаратура.А в града си имаме и координатор,който взима от вас стотинките и когато ги внесе ви връща вносната бележка.Аз с малко недоверие оставих малко над 75 лв първия път.
Имаха оставена касичка в магазин  Веник.
После с колежките ми решихме парите да си остават в нашия град.Така ги носим с капачките .
https://www.facebook.com/%D0%9A%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0 … -379798249151921/

Последна редакция: пн, 20 юли 2020, 06:27 от laguna_s

# 666
  • Мнения: 14
Здравейте не знам дали тук е подходящо да пиша.Търсим си къща под наем две стаи и кухня! Благодаря предварително!

# 667
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Здравейте не знам дали тук е подходящо да пиша.Търсим си къща под наем две стаи и кухня! Благодаря предварително!

По-големи шансове имате, ако пишете във Фейсбук, в групите за Добрич.

# 668
  • Мнения: 14
Благодаря Simple Smile

# 669
  • БГ
  • Мнения: 1 271
Здравейте,
има ли градски транспорт който да ходи до Технополис и да тръгва от централната градска част? Благодаря предварително?

# 670
  • Мнения: 580
Здравейте,
има ли градски транспорт който да ходи до Технополис и да тръгва от централната градска част? Благодаря предварително?
Маршрута номер 301 тръгва от паркинга на площад Свобода. Спира на самолета на албенска Добротица. Точно зад спирката има бензиностанция. Има път от там. На 1-2 минути път е.

# 671
  • Мнения: 516
Здравейте! Някой може ли да ми препоръча утвърдена фирма за поставяне на интериорни врати и знаете ли дали монтажът е от тях?

# 672
  • Мнения: 8 949
Купихме врати от магазина до Бакарди. Не помня как се казва.
Монтажът беше от тях.
Но не са много отзивчиви...

# 673
  • Мнения: 2 522
Здравейте,
Малко ми е странен въпроса обаче не знам къде да попитам на друго място. Не знам от какво е станало, но вратът ми е ужасно схванат, от 2 седмици е така, че и повече. Не мога изобщо да обръщам главата си настрани, доста ме боли. Към кого мога да се обърна? С личната ли да говоря? Директно някакви масажи ли да търся? Чакракчия (така ли се казваше не знам) дали ще успее да ми помогне? Вече ходих при един такъв човек, не знам какво точно направи, вратът изпука доста силно, но имам чувството, че след това още по-зле стана и вече на нито едната страна не мога да се обърна.

# 674
  • Мнения: 516
Купихме врати от магазина до Бакарди. Не помня как се казва.
Монтажът беше от тях.
Но не са много отзивчиви...
  Благодаря, utro77, ще попитам и там. Защото на първото място, което ми попадна, казаха, че нямало да се разкарват за една врата-за първи път ми се случва нещо подобно... Търсели само крупни поръчки!

Общи условия

Активация на акаунт