Места за даряване, различни от домовете за деца.

  • 80 550
  • 122
  •   1
Отговори
# 30
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Вкарала съм всичко , сложено от вас последните дни.

Verte, има ли начин да оставиш някакъв мейл или тел. Много от хората, които ще прочетат темата не са регистрирани тук....

# 31
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Нуждите на колегите от фондация П.У.Л.С.
Няма как да ги вкарам в първите ми постове и ги оставям в отделен.

Списък на необходими неща за клиенти на кризисен център и рехабилитационнапрограма на Фондация „П.У.Л.С.”


Бебета
-   памперси (от 2-ри до 6-ти размер)
-   шишета (за вода и храна)
-   мокри кърпички
-   пюрета
-   детски каши
-   хумана
-   детски  термометър
-   детско спално бельо
-   детски спален комплект
-   детски хавлии
-   детски пижами
-   пантофки
-   детски прибори
-   проходилка
-   детски колички
-   гърне
-   проходилка
-   постелки за напикаване

Юноши
-   дрехи (момичета/момчета) за всеки сезон
-   якета
-   панталони
-   близи
-   обувки

Възрастни
-   апарат за кръвно
-   хавлии/халати
-   пижами
-   ж. обувки с номера от 27 до 39
-   чехли
-   гребени
-   памперси за възрастни
-   пролетни якета
-   дрехи за всеки сезон

Кризисен център-база
-   паста и четки за зъби
-   почистващи препарати
-   кухненска посуда
-   покривала за легла
-   дамски превръзки
-   сапуни/шампоани
-   детски прибори
-   холна масичка
-   походно легло


За повече информация: Юлия Андонова – консултант 076 60 10 10, 0894 502 956


# 32
  • Мнения: 734
Здравейте и поздравления за темата!  thumbsup

Ние имаме един матрак за спалня, който е много запазен и само стои опакован за вечни времена, в мазето. Simple Smile Ще се радвам да намери нов притежател, който има по-голяма нужда от него. Матракът е с размер 1.40/1.90м или 1.40/2.00м, не съм съвсем сигурна кое от двете е. Намирам се в София.
Чудя се дали в тази фондация П.У.Л.С. ще им е от полза..... newsm78 Други идеи?
Сложното е, че нямам идея как да го транспортирам.  Thinking

# 33
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте и поздравления за темата!  thumbsup

Ние имаме един матрак за спалня, който е много запазен и само стои опакован за вечни времена, в мазето. Simple Smile Ще се радвам да намери нов притежател, който има по-голяма нужда от него. Матракът е с размер 1.40/1.90м или 1.40/2.00м, не съм съвсем сигурна кое от двете е. Намирам се в София.
Чудя се дали в тази фондация П.У.Л.С. ще им е от полза..... newsm78 Други идеи?
Сложното е, че нямам идея как да го транспортирам.  Thinking


Здравейте.
Най-добре звъннете и питайте Юлия Андонова. Мисля, че имат вариант за транспорт Peace

# 34
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Колегите от
http://www.betelbulgaria.org/

се нуждаят от:

храни, дрехи и обувки,долно бельо и чаршафи,лекарства,почистващи и хигиенни материали.Събираме и извозваме стари мебели,бяла и черна техника,търсим всякаква работа  от полето на дейности , които сме посочили по-горе. Търсим доброволец  ИТ специалист за поддръжка и обогатяване на сайта ни,обучение на офис асистента в ИТ умения .

# 35
  • Мнения: 1 266
Здравейте,

"Макове за Мери" е НПО в подкрепа на родители, преживели загуба на бебе. (Може би след време ще подкрепяме и родители, загубили по-голямо дете, но засега се опитвам да поддържам каузата обозрима.)
В момента приоритет ни е промяната на Закона за гражданската регистрация, за да могат родителите на мъртвородени бебета да погребват или кремират децата си, които според сегашното законодателство се третират като "болничен отпадък" и се изгарят.
От м. февруари стартира първата за България група за емоционална подкрепа и взаимопомощ.

Ето няколко начина, по които можете да ни помогнете - не само финансово Simple Smile
Благодаря!

# 36
  • Мнения: 1
колко е хубаво да се знае, че макар и с малко, всеки може да помогне!
аз имам идеи за хартията, необходима на детските центрове или на детските отделения на болниците. навсякъде, където има ксерокс, може да се пита-винаги има бракувани листи, които някой вече е платил и по принцип изхвърлят, а те са чисти от едната страна. според мен могат спокойно да се използват за рязане, лепене, рисуване. аз така си изкарах студентството, с рециклирана хартия  Simple Smile.
как ви се струва идеята? аз лично ще посъбера малко и бих могла да разнеса малко хартия в болниците в сф, трябва да си потърся само контакти с различните отделения.

# 37
  • Мнения: 14
Здравейте на всички ! Председател съм на сдружение с нестопаска цел ,изцяло в обществена полза „Подари надежда”. От село Скутаре сме ,област Пловдив  и се занимаваме изцяло с благотворителност .Съществуваме от 3 години , за това време сме хранели 50 човека ,веднъж седмично –първо,второ и десерт,кофичка кисело млеко и хляб. Дарили сме дрехи,играчки,обувки и пантофки за децата ,както от Скутаре,така и в цялата община Марица,дрехи и обувки за възрастни хора както и посуда и хранителни пакети,одеала,оликотени завивки,чаршафи и други. На вашето запитване от какво имаме нужда смятам,че отговора вече е ясен. Имаме нужда от абсолютно всичко в натура с което можем да бъдем подпомогнати.
телефон за контакти 0878345255

# 38
Здравейте, вкъщи имаме 3 момичета, които са затрупани от баба им с играчки. Искаме да дарим играчки на нуждаещи се деца, но повечето са плюшени, а като гледам какво сте писали никъде не искат плюшени. Имаме и една детска кухня за даряване и гумени играчки. Кажете ми къде имат  нужда от тези неща.

# 39
  • Мнения: 14
Десислава Гълъбова  добър вечер,ако сте от Пловдив,можете да ми звъннете на телефона и да се разберем,ние се нуждаем от всичко.

# 40
  • Мнения: 59
Здравейте bambina_pld, аз съм Десислава Гълъбова, преди малко не си бях влязла в профила. Аз съм в София, но играчките могат да се изпратят и по пощата. Щом има желание има и начин.

# 41
Искам да попитам къде мога да дам бебешки дрешки за момченце до 7 месеца

# 42
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Искам да попитам къде мога да дам бебешки дрешки за момченце до 7 месеца

Смисъла на темата е да се систематизират местата в началото на темата и  не през пост да има запитвания "къде да даря?" На първа страница има доста възможни места, само си избирате, свързвате се с тях, ако има координати и изпращате или носите нещата.

# 43
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Искам да попитам къде мога да дам бебешки дрешки за момченце до 7 месеца

Смисъла на темата е да се систематизират местата в началото на темата и  не през пост да има запитвания "къде да даря?" На първа страница има доста възможни места, само си избирате, свързвате се с тях, ако има координати и изпращате или носите нещата.

И аз разчитам на молбата ни да не се пита тук и да се публикуват въпроси. Темата  ще е полезна ако спрете да питате КЪДЕ. Четете, има достатъчно места и без да питате  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 1 615
Здравейте и от мен! Случайно се свързах с една фондация, работеща с роми: http://amalipe.com/. Те приемат буквално всичко, защото хората, които подпомагат са много и сред тях винаги някой има нужда от нещо. Имам съгласие от тяхна страна да споделя за дейността им, макар че не сме се срещали лично.
Може да се изпратят дрехи, обувки, аксесоари, помагала, книги, играчки... а вероятно и други неща. Контактите са на сайта.

Общи условия

Активация на акаунт