ЮЛИ 2007!

  • 44 355
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 616
Честит имен ден на всички празнуващи.  bouquet
Почерпете се и за здравето на баща ми и племенникът ми които също са именници.
Иве може би не съм обяснила правилно бадемовото масло е базово в него се слагат етеричните ,така че не се притеснявай колко време ще мажеш с него.Да това ползвам и аз .

# 31
  • Мнения: 766
А добър ден! 
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!!!
Навън е студ  Confused Малък скръцльо, спи, яде и от време на време поскърцва от коремче, а Голяма фръцла се пазари да не ходи на детска градина утре и само спорим - семейна идилия   Mr. Green
Иве оскъпяваш мъжа   Wink Фризирахте ли се семейно?  Аз утре съм се спазарила Simple Smile
Айка, за ФМ - водих Ина и тя беше много развълнувана и очарована. Даже може да се каже, че след това вече говореше за бебето, като за нещо реално  Peace

Прекрасен ден от мен Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Честит Имен Ден!!!
Веси фризирахме се,аз Ради и Ники,мъж ми се отказа Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 254
Честит празник, да са живи и здрави именниците! Баща ми е сред тях. Иве, ти кога празнуваш? Днес или на Цветница?

И честит имен ден на вчерашните именници, тях ги бях пропуснала   bouquet

Последна редакция: пн, 07 яну 2013, 16:06 от ayka

# 34
  • Мнения: 75
Здравейте, записвам се в темичката, много хубаво, че има тема специално за дечицата юлчета 2007.

И честит имен ден на всички празнуващи!

# 35
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Здравейте ,
Честит имен ден на всички именици !
Честит имен ден и на вчерашните и специално на Дани !
И аз не мога да запомня кога празнува Ива , мисля , че всяка година я питам и така и не запомних.
Мойто неродено , ще празнува имен ден на този ден , догодина , да сме живи и здрави до тогава.
Снощи нещо ме стегна кръста и се притесних , че съм много неподготвена , ако родя по-рано.Затова сега пазарувам бясно по интернет  Laughing.
Тедо снощи разбра , че дивана ни в хола се разтяга и беше толкова въодушевен , че се наложи да спят с баща му там , беше много смешен "Как така не сме знаели , че тук има легло?".Сутринта се събуди и стана сам на време , а аз се притеснявах , че няма да можем да го събудим за градина.

# 36
  • София
  • Мнения: 254
Здравей, лилава крава, и добре дошла! Разкажи нещо повече за себе си. Повечето хора сме тук от години и се познаваме вече доста добре.

Били, и на мен единият женски и единият мъжки вариант за име биха празнували днес Simple Smile

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
Благодаря, честито и на останалите именници. Да сте здрави и да ви се слави името.   bouquet
КрИвайло отиде въодушевен днес на градина с две кутии бонбони и две кутии сок, че щял да черпи.  Joy А ние използваме веднага деня без дете и вкупом кой по фризьори, кой на физиотерапия...  Whistling Винаги като пострижа три-четири пръста от косата си и главата ми олеква  hahaha

Много сладък Тедо, а вие пък как не сте разбрали до сега.  Crossing Arms Инженери хора....  Joy
Моят мъж все търси сложния начин при сглобяване на играчки от шок яйца и го подигравам на инженер.  Joy
Били, ти стискай, рано ти е още.  Hug

# 38
  • USA
  • Мнения: 559
Честит имен ден на Ивето и Ивчо! И на всички празнуващи!   bouquet

Лилава Крава, добре дошла! Разкажи за вас.

Криси днес тръгна на училище. Хем се радвам, че ще си почина, хем много ми липсва сега вкъщи. Няма оправия Simple Smile. И аз съм за подстригване, ще видим кога ще сколасам.

Били, сигурна съм, че ще имаш всичко необходимо. Аз този път го давах доста спартански откъм дрехи и пак имаме необличани. Също, много ми е кеф да си използвам някои неща от Криси. Аз бая разчистих, защото си мислех, че са "мъжки", но тези които съм запазила си ги използвам. Много обичам рециклиране на дрехи.

Ако може да си намерите люлка и имате място, горещо препоръчвам. Аз съжалявам, че не си взех.

Последна редакция: пн, 07 яну 2013, 18:32 от Winx

# 39
  • Мнения: 384
Честито на всички именници днес!
Иве,не помня празнуваше ли днес,ако да честито и най-хубавите ми пожелания за здраве и радост!
Лилава крава,добре дошла!Тази тема я има откак юлчетата бяха точици в коремите,отдавна е заедно нашта групичка и си мислих,че няма да има друг,така че е изненада твоето появяване!Позитивна изненада,разкажи повече!

# 40
  • Мнения: 616
Честит имен ден на всички празнуващи днес -почти на финала на деня  bouquetДа си носите името със здраве.
Забравих да ви се похваля ,че днес Сашо има звездичка направо летеше от щастие просто не може да си представите колко беше доволен и горд от себе си .

# 41
  • София
  • Мнения: 3 414
Благодаря. на цветница празнувам нали съм дърво Joy
Немога да чета сега но утре ще имам няколко часа и ще пиша,като всяка зима съм се отдала на разкрасяване кремове фдт спирали и тн. Joy Joy Joy Joy Joy
ЧИД на всички малки и големи,много празници много нещо ooooh!

# 42
  • Мнения: 384
Добро утро!
Чакам майка ми и отивам на работа,след 20 дни това й е първия почивен ден обаче и се примолих много защото вчера пак имаха сигнал за бомба в учил-ще и днес е неучебен,а аз вече трябва да работя.Хората работиха нон стоп по празниците и сега си взимат нормално почивки.В книжарниците е много студено и тясно,няма условия дете да стои там и най-много да  разболея ако я взема.Отчайвам се така,неставам за нищо покрай тез деца,никаква отговорност немога да поема,нищо да свърша като хората.
Иве и аз с всички пари,които успях да си спестя си купих кремове на Висши и козметика,но не декоративна защото не я ползвам,толкова рядко ползвам спирала и фондютен,че докато се усетя и годността им е минала.Но виж термална вода,мицеларна,крем,измиващ,шампоани,маски за коса,тея неща ползвам.Косата ми е много зле,ако не я изкъпя немога да я среша вече,мисля си за някаква терапия да й направя.Нито маски помагат нищо,за боя съм,но ще си ходя още малко така че ме е страх да я боядисам в това състояние.

# 43
  • София
  • Мнения: 568
Здравейте, и аз днес изпратих децата на у-ще и дг, че им се удължи ваканцията с един ден и сега седя блаженно и си чета форума и пия кафенце.  Simple Smile
айка, аз отдавна ходих на фм, но водих С с мен и беше много впечатлена.
лилава крава, добре дошла! И аз се присъединявам към поканата да разкажеш нещо повече за себе си.
Уинкс, и ние с моите приятелки много си разменяме детски дрехи. Аз също пазех някои неща от С и ми беше много мило като ги обличах на бебето.
Хриси, браво на Сашко! Добре, че го премести в друга градина. Как успяваш да го заведеш на дг в този сняг в Силистра? Сигурно е кошмар.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 414
Яна и аз не купувам декоративна само фдт и спирала.
Какъв измивен гел взе?
Лилава крава без да се представиш няма да мине,разказвай от къде си, за детето/децата.Добре дошла  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт