Пазаруване от немски сайтове

  • 179 790
  • 897
  •   2
Отговори
# 255
  • Мнения: X
Отново моля, някой, ако може, да ми изпрати покана за Лиманго, но да не е изпращана вече. Благодаря на тези, които ми изпратиха, но линковете са ползвани и не мога да ги ползвам. Пробвах от нов мейл, различен компютър и не става...
elliee не е проблема в линка със сигурност, както ти писах и на лично, да напиша и за другите ако някой има същия проблем. Линковете са персонални, не се генерира всеки път различен линк, така че няма проблем да се използва един и същи. Ако не получавате емайл вероятно отиват в спама, или в рекламните съобщения (за gmail) или по някаква причина имейл провайдъра ви блокира входящите емайли.

Ето и бонуса, който бихте получили с моя линк по-горе (неограничено ползване на линка):
"Für Deine Freunde: 15€ Gutschein (gültig 1 Monat) sofort bei Neuanmeldung. Mindestwarenbestellwert 40 Euro."
15€ ваучер за нови клиенти (отива директно в акаунта създаден при използване на линка), важи само един месец и е при покупка минимум 40€ (предполагам цена без доставката).

# 256
  • Мнения: 1 522
Здравейте,
Някой поръчал ли е от сайта на немския лидл, трябва спешно да поръчам играчка за детето за Коледа от там но незнам как се процедира. Дали някой би искал да ми помогне

# 257
  • Мнения: 1 457
трябва да поръчаш до адрес на превозвач, плащаш с кредитна карта или ПейПал..

# 258
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Някои сайтове имат защита,тоест тъй като картите ни са български т.е. Източна Европа и ни отхвърля плащането,въпреки че би трябвало да не е проблем.Това ми се случваше преди с френските сайтове тип brands4friends,а сега и с английските.

# 259
  • София
  • Мнения: 3 838
И на мен с английски ми се случи веднъж (All beauty), отхвърля още по ип адреса, не се стига изобщо до плащане. Казаха, всичко друго може, България и Румъния не може. Да съм накарала там някой мой познат да ми поръча, така ме посъветваха. Да, но невинаги имам такива на разположение.

# 260
  • София
  • Мнения: 9 920
 GGBG защо вече не регистрират пратките в сайта?

Чакам пратка от Германия по UPS - ще дойде началото на седмицата - може л ида променя адреса и ще оскъпи ли? И къде отива пратката ако не съм на адреса като я доставят?

# 261
  • Мнения: 1 457
регистрират ги - миналата седмица получих пратка в склада им в Германия, 1 час след като беше приета беше отразена в профила ми при тях и даже имаше качена снимка на пратката..
Би трябвало да може да се промени адрес за доставка, най-вероятно без доплащане - в линка за проследяване трябва да има опция за смяна на адрес/дата на доставка.

# 262
  • Мнения: 3 608
Извинявам се,че така нахлувам в темата може ли някой да ми препоръча магазин за детски бебешки дрешки?

# 263
# 264
  • Мнения: 393
Здравейте!
Някой може ли да ми каже немска аптека, която доставя до България?
Предварително благодаря!

# 265
# 266
  • Мнения: 393
Благодаря. За съжаление искат банков превод за първа поръчка..

# 267
  • Мнения: 1 408
Здравейте,

Виждам, че Габиели вече не доставя от Германия. Кой посредник ползвате?

Благодаря!

# 268
  • София
  • Мнения: 3 838
Как да не доставя? В понеделник тази седмица си взех пратка от Германия.

# 269
  • Мнения: 1 408
Как да не доставя? В понеделник тази седмица си взех пратка от Германия.
Не успях да намеря адреса в сайта им...

Общи условия

Активация на акаунт