Пазаруване от немски сайтове

  • 178 022
  • 897
  •   2
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 9 880
май май е толкова и там (и то само за опаковката?) - https://www.dhl.de/de/privatkunden/pakete-versenden/weltweit-versenden/paket.html
Предполагам в отделни пакети се слагат.

Dimensions: 430 x 141 x 317mm
Weight: 5.1kg
2.
Dimensions: 435 x 96 x 281mm
Weight: 4.1kg

# 301
  • София
  • Мнения: 186
Здравейте! От няколко години пазарувам от BOOZT (онлайн търговец от Швеция) и съм изключително доволна. Над 59 евро доставката до България е безплатна, поръчката пристига до 1 седмица (при това с проследяване) с UPS, много често правят промоции. Работят с най-добрите европейски марки за облекло и обувки (над 600). Но! Спряха доставката до България и съм много съм разочарована. Моля да ми препоръчате подобен добър сайт.

# 302
# 303
  • Мнения: 3 708
Здравейте! От няколко години пазарувам от BOOZT (онлайн търговец от Швеция) и съм изключително доволна. Над 59 евро доставката до България е безплатна, поръчката пристига до 1 седмица (при това с проследяване) с UPS, много често правят промоции. Работят с най-добрите европейски марки за облекло и обувки (над 600). Но! Спряха доставката до България и съм много съм разочарована. Моля да ми препоръчате подобен добър сайт.
Може да поръчвате до Германия или Англия и да ползвате превозвач..

# 304
  • София
  • Мнения: 186
Благодаря! Сега виждам, че превозвачите доста са се развили за последните години. Но защо по дяволите да не можем да пазаруваме директно като останалите цивилизовани страни от Европейския съюз!?!

# 305
  • Мнения: 3 604
Защото нямаме покупателната способност като страните от ЕС.Лично мое мнение.

# 306
  • София
  • Мнения: 186
Само между другото да вметна, че се обезсмисля (не само с този случай, разбира се) приетия еврорегламент против търговски практики, които дискриминират на географски принцип клиентите и потребителите в рамките на европейския пазар.

# 307
  • София
  • Мнения: 9 880
Pratki. De нямат ли друг номер (който не е изключен) ? От сайта им не става ясно днес работят ли или не.. А са най-скъпия превозвач станали...

# 308
  • Мнения: 9
Здравейте, нямам представа дали тук е подходящо място да споделя за неуспешна покупка за размяна от C and A. Става въпрос за блуза, 38 номер от серията Jessika premium, но ми е голяма и отговаря по-скоро на L, че даже и на малко по-свободна Lка. Иначе на живо е с хубав, наситено зелен цвят и качествен плат.
https://www.c-and-a.com/de/de/shop/search?q=2071161

# 309
  • София
  • Мнения: 4 493
Пазарували ли сте от този сайт https://www.uhrenbay.com/ - дали е надежден"

# 310
  • Мнения: 9 122
Кой превозвач е най добър от германия до БГ?

# 311
  • here and now
  • Мнения: 4 012
Аз ползвам  GGBG, нямам оплаквания.

# 312
  • София
  • Мнения: 1 480
Ползвам UKTOBG

# 313
  • Мнения: 500
И аз съм от няколко години с ggbg, супер точни и бързи. Няма гафове,повече от доволна съм.

# 314
  • Мнения: 18 993
Аз само GabCo ползвам, точни са винаги.

Общи условия

Активация на акаунт