Пазаруване от немски сайтове

  • 179 767
  • 897
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 4 493
Габиели ... ползвам.
Изберети си офис на превозвача, които ви е удобен за да си вмземете пратките, иначе всички са ок - утвърдени са на пазара с години

# 316
  • Мнения: 1 110
Поръчах детска количка 3 в 1 от немския Лидъл на добра цена, пристигна до адреса на превозвача изключително бързо, Габко от своя страна също действаха светкавично и изобщо всичко беше чудесно докато не се оказа, че кошът за новородено липсва. Гледайки приложените към кашоните фактури и стикери оставам с впечатление, че изобщо не е натоварен. Писах им през сайта, но не знам честно казано какво да очаквам. Някой срещал ли е подобен проблем и наясно ли е как процедират при подобни случаи?

# 317
  • Мнения: 15
Здравейте Simple Smile Реших да пиша тук, понеже не намирам абсолютно никаква информация в интернет. Харесала съм разни неща от немски сайтове, от eBay kleinanzeigen, дори и от немския Facebook marketplace. Навсякъде се пише за доставки до България, но никъде не намерих информация как живущите в Германия да пазаруваме онлайн, какви са начините за доставка и плащане и като цяло всичко, което може да ме интересува като един копувач. Много ще се радвам ако има някой, който живее тук и е запознат с куриерски фирми и пазаруването онлайн в Германия Simple Smile

# 318
  • София
  • Мнения: 3 166
Не живея в Германия, но ще се опитам да ти отговоря. eBay kleinanzeigen е тип "гаражна разпродажба". Идеята е вземане на място. Може да се разбереш с продавача да ти изпрати исканата стока, като всичко е предмет на уговорка. Германците обичат плащането по банка, затова вероятно търговеца ще провери колко ще му струва да изпрати стоката но ДЧЛ и ще иска предварително плащане по банка. Въпроса със защитата тук не ми е съвсем ясен. Предполагам, че както в БГ и в Германия куриерски фирми предлагат изпращане на пратки с наложен платеж - преглед, тест. Това би бил добрият вариант за пазаруването от Facebook marketplace и eBay kleinanzeigen, който да ви защити по някакъв начин. Но в тези платформи всичко е въпрос на лична договорка.
За конкретен отговор, може да не допиташ в немската тема

# 319
  • Мнения: 105
Здравейте! Имам нужда от съвет за превозвач. По принцип ползвам ggbg, но сега искам да поръчам няколко по- обемни неща от Германия, които по всяка вероятност ще надвърлят 60 см. Не знам правилно ли сметнах колко ще ми излезе доставката ориентировъчно, но направо не си струва да го правя ако е така. Бихте ли ми препоръчали кой е най- изгодно да ползвам за обемна пратка? Не е тежка - около 5 кг мисля, но ще бъде обемна.

# 320
  • София
  • Мнения: 2 325
Здравейте,
дали дадената аптека е сигурна https://www.versandapotheke.de/

Или при възможност да ми препоръчате някоя изпробвана?

# 321
  • Мнения: X
Здравейте,
дали дадената аптека е сигурна https://www.versandapotheke.de/

Или при възможност да ми препоръчате някоя изпробвана?
Повечето са сигурни, но какво ще поръчвате, което го няма в България. Също някои неща с рецептата.

# 322
  • София
  • Мнения: 2 325
PinkyP, купувала съм същото от Амазон без проблем, но там сега излизат със завишени цени. Хомеопатични ампули, ако има значение - https://www.versandapotheke.de/product/discus-compositum-n-mit-k … rMTklM0E1MiUzQTI5

# 323
  • Мнения: X
https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/956494_-dis … 100-stk-heel.html тук им и по ниска цена плюс оценка на сайтовете

# 324
  • София
  • Мнения: 2 325

Много благодаря Flowers Bouquet

# 325
  • София
  • Мнения: 1 006
Здравейте! Искам за първи път да пазарувам от Лиманго, но не ми е ясно как да получа някаква отстъпка. Не ми дава никакви бонуси дори за нов клиент и за първа поръчка. Вече се регистрирах и дори не успявам да поканя някого. Някой може ли да помогне поне за отстъпка за нов клиент? Много ще бъда благодарна!

# 326
  • Мнения: 1 457
Здравейте! Искам за първи път да пазарувам от Лиманго, но не ми е ясно как да получа някаква отстъпка. Не ми дава никакви бонуси дори за нов клиент и за първа поръчка. Вече се регистрирах и дори не успявам да поканя някого. Някой може ли да помогне поне за отстъпка за нов клиент? Много ще бъда благодарна!

ако някой те покани, получаваш 15 евро отстъпка при първа поръчка на стойност минимум 40 евро. Този, който те покани, получава 10 евро след като направиш поръчка. Мога да ти пратя линк на лично, ако все още имаш нужда. Но ще трябва да си направиш нов акаунт приз линка за покана..

# 327
  • Мнения: 93
Здравейте, знаете ли дали е безопасно пазаруването от този сайт
www.lammfell-westernpad.de
Ще съм благодарна, ако ми отговорите, защото трябва да купя нещо за дъщеря ми, което намерих най-изгодно тук.
Всичко добро

# 328
  • Мнения: 1 457
Здравейте, знаете ли дали е безопасно пазаруването от този сайт
www.lammfell-westernpad.de
Ще съм благодарна, ако ми отговорите, защото трябва да купя нещо за дъщеря ми, което намерих най-изгодно тук.
Всичко добро

Не рискувайте, изглежда доста фалшив.

# 329
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Връщали ли сте пратка до Германия? Кой куриер/превозвач е най-изгоден? Става въпрос за малък предмет - под 0,5кг.

Общи условия

Активация на акаунт