Пазаруване от немски сайтове

  • 179 709
  • 897
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1
Здравейте. Някой да е поръчвал от бестсекрет? Да е получавал поръчката си и моля да сподели с коя фирма пристига. Че очаквам пратка от тях, но засега само пише, с австрийски пощи пътува и уж е в сф, но нищо повече. В гугъл открих, че МиМБ експрес работи с тях, но дали е така? Благодаря за отговора.
Здравейте,  може ли да ми помогне някой с поръчката от  бестсекрет, при плащането иска някакъв е пин код, който не  знам откъде да го взема?

# 406
  • Мнения: 1 284
Здравейте. Някой да е поръчвал от бестсекрет? Да е получавал поръчката си и моля да сподели с коя фирма пристига. Че очаквам пратка от тях, но засега само пише, с австрийски пощи пътува и уж е в сф, но нищо повече. В гугъл открих, че МиМБ експрес работи с тях, но дали е така? Благодаря за отговора.
Здравейте,  може ли да ми помогне някой с поръчката от  бестсекрет, при плащането иска някакъв е пин код, който не  знам откъде да го взема?

Няма сайт който да иска пин код при плащане. Пин код се изисква от банката , обадете се на банката да ви обяснят какъв е реда за издаването на пин код за олайн плащания.

# 407
  • Мнения: 1 284
Irena videnova Както ви казах , първия код 3D парола ,банката ви го изпраща на SMS , пин кода вие си го създавате . Обадете се на банката издател да ви обяснят как можете да си създадете пин код за онлайн плащания.
При всяка банка е различно, при някои става и по тел. при други трябва да е на място , затова питайте

# 408
  • София
  • Мнения: 3 826
Единственият начин да избегнете тези кодове и въвеждането им е ако сайтът приема пейпал плащане, тогава не се налага.

# 409
  • Мнения: 28
Здравейте. Някой да е поръчвал от бестсекрет? Да е получавал поръчката си и моля да сподели с коя фирма пристига. Че очаквам пратка от тях, но засега само пише, с австрийски пощи пътува и уж е в сф, но нищо повече. В гугъл открих, че МиМБ експрес работи с тях, но дали е така? Благодаря за отговора.
Здравейте,  може ли да ми помогне някой с поръчката от  бестсекрет, при плащането иска някакъв е пин код, който не  знам откъде да го взема?
Плащането е само онлайн с карта, за сигурност при плащане се изпраща смс с код, който се въвежда за потвърждение, че сте вие

# 410
  • Варна
  • Мнения: 19
Здравейте момичета. Можете ли да ми кажете дали някой е поръчвал от babyplus.store
Харесала съм си детско столче за хранене на Safety 1st и там ми идва с 80лв по-евтино, но дали е надежден.

# 411
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
И аз направих първата си поръчка от bestsecret, чанта от настояща колекция на почти половин цена. Харесва ми. Simple Smile Сега се оглеждам какво още да си поръчам.

# 412
  • Мнения: 96
Здравейте, дайте идеи за европейски сайт за хранителни добавки от който да е изгодно да се пазарува с българска карта, може и да не доставят до БГ, ще ползвам посредник

# 413
  • Мнения: 1 284
Здравейте, дайте идеи за европейски сайт за хранителни добавки от който да е изгодно да се пазарува с българска карта, може и да не доставят до БГ, ще ползвам посредник

Аз поръчвам от Амазон

# 414
  • Мнения: 762
Здравейте, дайте идеи за европейски сайт за хранителни добавки от който да е изгодно да се пазарува с българска карта, може и да не доставят до БГ, ще ползвам посредник
https://m.bg-mamma.com/?topic=1281534

# 415
  • Мнения: 534
Здравейте,днес получих много хубаво кожено яке от Bestsicret но за съжаление е умалено.Искам да го върна и да закупя по голям размер.Тук четох ,че връщането става по пощата.В сайта ми изписва DHL.Някой връщал ли е към тях,за да ми помогне.

# 416
  • Мнения: 278
Направете заявка за връщане и ще получите писмо с инструкциите и генериран етикет за самото връщане, който трябва да залепите на пакета. Аз съм връщала чрез пощата, но беше отдавна. Може нещо са се е променило.

# 417
  • Мнения: 534
Направете заявка за връщане и ще получите писмо с инструкциите и генериран етикет за самото връщане, който трябва да залепите на пакета. Аз съм връщала чрез пощата, но беше отдавна. Може нещо са се е променило.
Благодаря,направих го.Там вече си пише връщане с бг пощи.Горе долу за колко дни пристига при тях?Кога да очаквам връщането на парите?

# 418
  • Мнения: 278
Последната ми пратка е пристигнала за 7 дни, 6 дни след това са ми възстановили парите.

# 419
  • София
  • Мнения: 9 911
Търся този модел и цвят... само тук попаднах на 42. Има ли някакъв начин да се намали цената или да поръчвам докато го има?
https://en.zalando.de/asics-gel-excite-8-neutral-running-shoes-b … s142a0sd-q12.html

Общи условия

Активация на акаунт