Пазаруване от немски сайтове

  • 179 740
  • 897
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 19 007
Ако търсиш съвет за Pixel, поръчвам да не взимаш от бюджетните *а* версии. Отзивите от продължително ползване не са много добри, заради слаб процесор и недостатъчно добра батерия. 5-цата е добър вариант, ако искаш нещо хем не много старо, хем на добра цена.
Аз съм все още с 2XL и въпреки някои недостатъци /само 4 гб РАМ и не много ярък дисплей/ все още върви перфектно.

# 451
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
В този сайт наистина ли доставката е както пише- 12.01-12.03.  Те от Али- то идват по- бързо.

# 452
  • Мнения: 3 154
Стува ми се, че този телефон не е наличен и в Германия. Задавам пощенски код, дава ми магазините, но не е възможно да се заяви.
Следете го на Бг пазара кога ще се появи или пробвайте с поръчка  Тук пише, че чакат доставка https://azo.bg/google-pixel-4a-gsm-sim-5-6-oled-128gb-6gb-ram-16 … p;utm_medium=Feed
 преди месец го имаше в 2-3 тукашни онлайн магазина... явно е на изчерпване, понеже е от 2020 модел а излезе новият.
 Само в сатурн.де може би го има /350Е/ но след рег-я ще знам.
От бг търговец не ми се искаше... и то на по-висока цена.
Не, не става и в сатурн - само от магазин - там.


Преди да пуснат новите имаше някаква промоция на тези и поразчистиха наличностите.
Поръчах  и получих вече два Pixel 6 до адреса на Габко от store.google/de/
Всичко пращат с dhl и пристига много бързо /за два дни/ от Ирландия през Холандия, когато е налично.
През всеки друг търговец ще се бави повече предполагам.
Скрит текст:
Отрязаха ни само участието за промоционалните слушaлки Bose заради адреса на Габко, с аргумента, че е фирмен и на посредник т.е. добре са информирани кой какво и къде поръчва, но аз и не се надявах много, че ще ни одобрят  по същата причина. Имах съмнения, че ще пуснат и телефоните, но те ме изненадах и взеха, че ги пратиха.
Много съм благодарна и на Габко за безпроблемните доставки до този момент и се надявам така и да продължават.

Последна редакция: нд, 28 ное 2021, 12:58 от Banshee

# 453
  • Мнения: 38
Днес има 10% намаление в BestSecret Grinning - код: CYBER21

# 454
  • Мнения: 726
Някой да е поръчвал гуми от Германия?
Бихте ли ми препоръчали сайт и ако си спомняте каква е таксата за доставка с фирмите посредници?
Благодаря

# 455
  • Мнения: 1 997
В сайта на Габиели мисля имаше твърда цена за гуми
Лично нямам опит

# 456
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Някой днес да е получавал пратка на немския адрес на ггбг, да сверим лицето, подписало се за нея?

# 457
  • Варна
  • Мнения: 599
А аз искам да попитам дали има възможност от настройките да се влезе в различна от БГ страна?

# 458
  • Мнения: 442
Замислям се за тези маратонки за бягане за ММ. Adidas X9000L3 в BestSecret са в момента на 35 евро. Някой да даде менение дали е оферта?


Това са обувки за над 200 лева, които може да получите за 70. Да, оферта е. Стига да знаете точния номер, за да не се занимавате с връщане.

Обувките на адидас, които са по 200 лева и нагоре нямат общо с тези, които вървят на редовна цена по 80-100 лева.

Ето тук на reviews има и коментари от клиенти за този модел (може да е друг цвят, но същият модел) - https://www.adidas.co.uk/x9000l3-shoes/FV4399.html

В сайта препоръчват да се вземе половин номер по-голям от обичайното - базирано на коментарите на хората
Скрит текст:

# 459
  • Мнения: 68
А аз искам да попитам дали има възможност от настройките да се влезе в различна от БГ страна?
Не може, трябва да направиш нов профил. Писах им миналата седмица със същия въпрос, защото регистрацията ми е в Германия, и ми отговориха , че си пращаш покана и създаваш нова регистрация

# 460
  • Мнения: 745
Здравейте, поръчвали ли сте от немския ДМ?
Регистрирах се, избрах си продукти и като натисна към плащане ме изхвърля. Не мога да разбера защо, не излиза никакъв надпис.

# 461
  • Мнения: 726
Здравейте, поръчвали ли сте от немския ДМ?
Регистрирах се, избрах си продукти и като натисна към плащане ме изхвърля. Не мога да разбера защо, не излиза никакъв надпис.
Има сайтове, които приемат само немски карти. Не знам дали този случай е от тези, но аз често съм попадала на такива, които приемат карти издадени само в Германия.

# 462
  • Мнения: 745
Не можах да стигна до вкарване на данните на картата, още при натискане на бутона към каса ме изхвърля.Накрая се отказах и поръчах от амазона.

# 463
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
Може би не приемат адреса?

# 464
  • Мнения: 745
Възможно е , адресът е немския на ГГБГ.

Общи условия

Активация на акаунт