Чепеларе

  • 1 121
  • 7
  •   1
Отговори
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
момичета , купих ваучери за Чепеларе и хотел Чепеларе , много изгодно за 3 нощувки със закуски и вечери . Някой да е ходил там ?

# 1
  • Мнения: 1 701
И аз смятам да купя. Не съм ходила, отзивите не са лоши, но да побутнем темата все пак Wink

# 2
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
прекарахме повече от страхотно , хотела е с основен ремонт. Много е топло вътре . Да знаеш ,че храната и ресторанта като цяло са им слаби , но ние ходихме в ресторант Чепеларе и сме повече от доволни  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 701
Хм... това за храната не ме зарадва - все пак ваучерите са с включена закуска и вечеря...  Thinking Е... за 2-3 дни ще се преживее Wink
Има сняг, надявам се...

# 4
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
в самото Чепеларе нямаше сняг , сега може и да има , нали дават да вали . Горе на пистите има . Храната ами да - закуска от 3 закуски, 2 бяха пържени филии , като порцията са две филийки, едно мармаладче и сирене колкото кибритена кутийка ...Вечерята ,едната вечер беше винен кебап , буквално имаше 5 парченца месо, две от които сланина , салата зале нарязана като за прасета - ние обядвахме един ден там и повече не сме се хранили в ресторанта, решихме да не ползваме храната от ваучета  , има прекрасни заведения , а цените са нормални ....До хотела има разни закусвални ,има голям магазин хранителни стоки , в самия център ще сте .

# 5
  • Мнения: 3 269
Още един глас за ресторант Чепеларе. Peace

# 6
  • Мнения: 653
Много се чудих, дали да пиша, но точно липсата на мнения за този "гранд" хотел Чепеларе, ме кара да изкажа моето.
Да,бяхме с ваучери и да, това би трябвало да е реалната цена, а не 50% намалена.
1. Топло - зависи каква стая ви се падне
2. Топла вода - 18:30-20:30 няма такава (такова нещо не ми се беше случвало от години)
3. Ако сте с дете, може и да няма място за допълнително легло, за бебешка кошара да не говорим.
4. Да, има ремонт в хотела,но явно не са стигнали парите. Асансьорът е трагичен, да не говорим колко се чака.
5. Храна - от 4 вечери - две бяха пиле с ориз. Закуска - 3 от 4 компле, един път пържени филии. Чака се ужасно много, понякога стига до час, и няма как да е иначе, оркестър от 4 човека осигурен, а сервитьори ...
6. Чистота - горе-долу. И повярвайте не съм от претенциозните. Но не е редно да ги търсиш за тоалетна хартия и да ти изхвърлят боклука. За смяна на кърпи въобще не говоря.
Всички проблеми в този хотел са заради лош мениджмънт. Иначе Чепеларе е приятно градче. Ние бяхме там заради ските. Покарахме добре и пак ще идем, но не и в този хотел. Колкото и да е евтино. Simple Smile)))

# 7
  • Мнения: 1 701
Ето ги и моите вЧепетления:  Wink

1. Първо ни дадоха двойна стая, в която наистина със зор щеше да влезе нещо от рода на разтегаем фотьойл... Ние обаче се върнахме на рецепцията и поискахме по-голяма, защото във ваучера беше написано "двойна стая или студио". "Жената зад щанда" се опита да ни каже, че това е студиото, но не й се получи, та го смениха с "апартамент", който всъщност беше по-голяма стая с разтегателно диванче.
2. Много топло. Радиаторите ги спряхме веднага и ги включвахме за по 30 мин. вечер, за да си изсушим ръкавиците.
3. С водата не сме имали никакъв проблем.
4. Не са ни чистили, сменяли тоалетна хартия и др. подобни, но и ние бяхме само за 2 нощувки.
5. От храната останахме доволни - едната закуска беше страхотна баница и айрян, а втората - мекици и чай - и двете - напълно достатъчни и много вкусни!  Simple Smile Вечерите вече не си ги спомням, но също бяха хубави /и различни/.
6. Обслужването в ресторанта - горе-долу... Малко ги мързеше, особено сутрин, но пък бяха любезни... Избрахме си една маса, която не беше почистена от трохи, но като помолихме сервитьора да изтупа покривката, той ни помоли да се преместим на съседната маса  Mr. Green Не ми се заяждаше с него и просто се преместихме  Sunglasses
7. И накрая - думичката "ГРАНД" не е за този хотел, но пък е приятен Wink

Общи условия

Активация на акаунт