Черен списък на стоматолозите

  • 1 594
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, мами Simple Smile Разглеждах темите и не намерих такава, а ако има много се извинявам, че съм я добавила. Искам да ви попитам, за зъболекарите от които не са си довършили работата и заради които сте имали проблеми след това. На мен ми се случи да ми отворят зъба да ми махнат само единият нерв и след някакво лечение, докато ми махна временната пломба и ми остави зъба с два живи нерва и един умъртвен да ми сложи едно памуче и дам и каже, че се отказва от зъба и да си намеря друг стоматолог или тя да ме прати при друг. Не знам дали да съм възмутена или изненадана или не знам и аз какво. Моля ви, ако и вие сте попадали на такива зъболекари споделете Simple Smile)

# 1
  • София
  • Мнения: 577
Виж сега, това, което ти се е случило не е толкова лошо. Зъболекарката си е признала, че зъбът е над възможностите й и не може да се справи с него. Това е похвално, много колеги не го правят и омазват нещата, затварят и пращат пациента по живо, по здраво, а той след това е с болки и се чуди къде да върви.

# 2
  • Мнения: 2
Д-р Садета Парушева!!! Подвизава се на ул Бачо Киро /частния кабинет за сваляне на 100 кожи/. Некомпетентно и некоректно отношение, гледа да ти извади зъбите, за да сложи импланти, естествено яко нагушване. Играе го комбина с дебелия от университета. Пломбите траят година, коронките до три! Изключително нагла, не търпи на въпроси, лъже, постоянно разминаване на графика... ПАЗЕТЕ СЕ, АКО ИСКАТЕ ЗЪБИ НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!!!

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте, моля за мнение за д-р Камбов и д-р Манев. И двамата поставят импланти. Предварително благадаря!

# 4
  • София
  • Мнения: 281
Категорично НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ д-р Марияна Александрова, "детски стоматолог" в Пловдив! Държи се грубо, никакъв подход към децата, в кабинета - мръсно и разтурено... Работи сама, няма сестра (асистент) и някои от манипулациите не може да ги изпълнява. Бях завела дъщеря ми (3 г.) при нея -  не само, че не свърши работата, но и ни разстрои с грубото си отношение... И двете с дъщеря ми си тръгнахме разплакани...!

# 5
  • Мнения: 2
Здравейте. Искам да споделя опита си от зъболекар д-р Владимир Писев от София, жк. Младост 1. Заведох детето ми на преглед, без оплаквания. За първи път го водя при този лекар, защото като местоположение ни е удобно. Видя, че пломба е била отчупена и ще преправя. Не пропусна да обвини предишния ни стоматолог в не добре свършена работа. Работи по зъбчето и каза, че всичко е оправено. Детето ми споделя, че го боли зъбчето, което е правено. Изчакам ден два да минат, но синът ми продължава да се оплаква. Помолих го да отвори уста за да видя кое го боли. Виждам, че зъбчето стои отворено с голяма дупка, венеца посинял и възпален. Почистих от храна с клечка за зъби и виждам, че дупката стига до основата на зъбчето и детето го боли докато почиствам. Зъбчето е с пулпит и се наложи да търсим помощ по спешност. Умъртвяване, лечение и след това пломба...Нямам думи за отношението на д-р Писев.

# 6
  • Мнения: 4
Да продължим темата по черният списък на стоматолозите във Варна.
Има едно стоматологично НЕДОРАЗУМЕНИЕ, което все още практикува и петни името на Денталния факултет във Варна.
Така нар. Доц. Стоян Кацаров д.м
Ама то титли ама то чудо!
Бил завършил в Канада!
Оказа се, че бил на някакво 3 мес курсче.
Боже ела си прибери вересиите.
Дар слово има, самочувствие още по-вече, само дето способности му липсват.
Некадърник, нахалник,  грубиян.
Не си правете експерименти със здравето - стоматолог от този човек не става.
Беше на косъм да съсипе импланти без грам чувство за вина или професионална отговорност.
Сигурна съм, че в Денталния факултет има  компетентни и отговорни специалисти, но този така наречен “ Доцент” не е от тях.

# 7
  • Мнения: 2
Да продължим темата по черният списък на стоматолозите във Варна.
Има едно стоматологично НЕДОРАЗУМЕНИЕ, което все още практикува и петни името на Денталния факултет във Варна.
Така нар. Доц. Стоян Кацаров д.м
Ама то титли ама то чудо!
Бил завършил в Канада!
Оказа се, че бил на някакво 3 мес курсче.
Боже ела си прибери вересиите.
Дар слово има, самочувствие още по-вече, само дето способности му липсват.
Некадърник, нахалник,  грубиян.
Не си правете експерименти със здравето - стоматолог от този човек не става.
Беше на косъм да съсипе импланти без грам чувство за вина или професионална отговорност.
Сигурна съм, че в Денталния факултет има  компетентни и отговорни специалисти, но този така наречен “ Доцент” не е от тях.

Абсолютно съм съгласна с написаното! Досега не съм била пациент на подобен "лекар", но за всяко нещо си има първи път.. отношение и план за лечение под пълна критика... добре че взехме второ мнение от друг зъболекар

# 8
  • Мнения: 2
Безкрайно недоволни сме от д-р Уляна Кирякова, София -  защото като са записали много пациенти, бърза и претупва. Всичко направено от нея се разваля, преправя. График няма,чакането с часове е правило там.

# 9
  • Мнения: 2
При мен за съжаление не е просто разочарование от зъболекар ( д-р ЦВЕТАН ПЕШЕВ , бул . Ген. Тотлебен 89, вх. Б , ет.1 ) ,  а истински шок . Проблемът е , че беше зъболекар , при който съм ходила 20 години , за дребни неща - малки пломби , но не падаха и бях доволна . До този момент , в който се наложи да правя нещо значително по - сериозно . Цяла конструкция на Горни зъби . Доверих се , той определи цена -4300 лв и аз направих безумната глупост да ги платя предварително - след първото изпиляване . ( никога за 20 години не е давал , какъвто и да е документ или разписка за получени пари .) Вече бях дала парите и когато дойдох  следващия път да слага конструкцията ( даже не знаех дали ще е временна или постоянна , той отговаряше уклончиво , че не се знае още ) той се държа като пълен психопат - крещеше , нервираше се , пъшкаше , че нещо не ставало , че не седя добре , че не търпя достатъчно болка , на молбите ми да сложи и още упойка - понякога крещеше в отговор . Тук говорим за работа с часове . Работеше бързо и припряно , разраняваше безмилостно венеца , бузи , небце . В крайна сметка изпили почти  до нула всички зъби ( а твърдеше , че няма много да пили ) и ми подаде конструкцията и попита да лепя ли ? . Оказа се , че избор да слага временна конструкция никога не съм имала , изборът е тази сега или връщане на пластмасата и ново пилене след дни . Отговорът ми беше : а аз какъв избор имам ? Той явно чакаше такава уязвимост и я залепи . Сълзите напираха в мен и накрая го попитах какво беше това и защо така се е държал - отговори че последните 10 дена бил се изнервил много понеже съм си позволила да се оплача , че ме боли ! Още вечерта започнах да се карам с него и даже го заплаших с телевизия . Той полудя . Как така ще го плаша с телевизии . Не спираше да се държи като психопат и като навита пружина да си повтаря сам - ще ме плашат с телевизии те !!  В крайна сметка ми заяви , че понеже си позволявам да го плаша  с телевизии , повече  няма да ме обслужва . Отидох в друга клиника да погледнат конструкцията дали всичко е наред поне - оказа се , че целите ми венци са с непочистен цимент . Бяха толкова внимателни  с мен , старателно чистиха около 1 час и половина с ултразвук и също стъргаха по - големите парчета , обработиха раните , непрекъснато ме питаха дали боли . Аз чак се разплаках , че има и такова отношение . Пия аулин вече две седмици и в другата клиника ми казаха , че това не е добър сигнал за конструкцията и че вероятно зъбите са изпилени повече от колкото трябва . Не знаят дали болката ще отмине . Той ми заяви , че щяла да отмине тази болка и аз повече не го интересувам . Също ми казаха , че постоянна конструкция така не е добре веднага да се слага - добре е да се сложи първо временна -  восъчна , за да се разпънат тъканите и свикнат и травмите да не са толкова големи при поставянето на постоянната . Оказа се , че всичко , което ми е казвал са само лъжи . Интересува се само от това да вземе парите и след това бърза да разкара пациента . “ Лекарят  “ се казва
 Д-р ЦВЕТАН ПЕШЕВ , бул. “ Ген. Тотлебен “ 89 , вх. Б , ет. 1  . Човекът е неуравновесен , има някакъв проблем с него . Аз го плаших с телевизия , но може би Цветан  Пешев си е за затвора . Ако поне беше си довършил работата като професионалист и лекар - даже нямаше да пиша сега . Но да ме остави с цимент по венците и с ужасни болки с неясна перспектива дали и кога ще минат . Още не знам какви точно действия ще предприема . Но до тогава пиша този пост , за да предупредя  останалите хора .

# 10
  • Мнения: 17
Не стъпвайте в, Ситидент клиник" Лозенец, Др. Станчева! Тази жена прави каквото си иска, не слуша желанията на пациента игнорира ги и на всеки въпрос - Ами не може друго, не става, няма как да стане! това са отговорите! Абсолютно не може да взима отпечатък правилно, прави ви протези с изкривяване на долна захапка зъбите огромни, макар, че съм, занеса счупени протези но с перфектно подреждане и размер за да види-съвсем други ми носят! Още в началото и казах, че отпечатъците не са както трябва-ама как да не са, това е, друго не може да се направи! Може, но няма желание!!! Изгоря ми намалението от НЗОК заради нея, и сега и без пари и без-протези! Не стъпвайте там!

Общи условия

Активация на акаунт