Успешно "олежани" бебета - тема 5

  • 17 314
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 894
Попи, благодаря за темичката! Hug
Иии, честита дъщеричка! Да ви е жива и здрава!  bouquet

# 16
  • Мнения: 747
Инче, благодаря за пожеланията.  Hug
Днес добре се разходихме с моето безценно съкровище и мама му купи подаръчета по случай четвърт годинката му. Цял ден не е спал добре, но съм сигурна, че тази вечер ще си отспи. За сега като лежи по гръб натиска с крачета и повдига дупе. Нещо като мост се получава. На спалнята се мести нагоре, а и като пергел понякога  Mr. Green
Лаленце, голяма е красавица Алия
Майче, супер си е наддало  мъничкото, не се притеснявай.
Отивам да хапна докато съм в промоция, след малко трябва да съм пак на линия

# 17
  • Мнения: 2 211
Лаленце, да и изям шапката на Алия, имаме нов албум - ще ти го пратя на ЛС   love001

Мая, аз също бях изпаднала в мощна депресия след раждането и мъжо обра каймака. Три месеца му скъсах шушоните от забележки, заяждане, даже по едно време му разправях, че ще се разделяме щото не сме един за друг  newsm62  Той ми викаше, че ще ми мине и щял да чака по-добри времена - е мина ми най-накрая. Истината е, че раждането колкото е вълнуващо, толкова е и шоково и появата на бебето изостря много отношенията в къщи. Майката има ужасно много задължения и сякаш таткото нищо не прави...  А хем моят мъж върши една камара задължения и гък не е казал  Crazy Не знам как ме изтърпя  Wink

Мария е много изнервена с тези зъби, цяла нощ пак спи при мен и и подпирам бибата, че иначе няма сън. Днес бяхме на консултация - 7,700 и 68 см. Сега уж спи в спалнята, буди се през 15 минути и хленчи, много я боли и ми е много криво като я гледам как се мъчи.



# 18
  • Мнения: 1 270
Аз явно във ФБ съм в някаква друга "олежана" група.Не виждам Алия  newsm78

# 19
  • Мнения: 125
Попи ,миличка съчувтвам ви за зъбките! Сина ми много тежко прекара този период. Спомням си ,че тогава при големи болки му давах доза панадол. Педиатърката ми беше казала ,че ние един мъдрец да ни тръгне и пием аналгетици със скатулите ,а едно дете не може нищо да направи.Посъветвай се с педито ти,но не мисля че една доза панадол ще и навреди повече отколкото тия страдания.

# 20
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Фустичке,ами аз постнах снимките в снимка бг,защото незнам за другия албум  Laughing голяма си скица  Hug  ПОПЧЕ чакам да ми пратиш на лични и дано МИМКАТА спинка тази вечер и да не я болят зъбчетата,милинката ми  Hug Ние заспахме,то май днес цял ден спим двете с дундата  Laughing

# 21
  • Мнения: 459
Попи,темата отново е страхотна  bouquet.Малката наистина е разкошна,но всичките ни бебчета са такива.Ех,тия зъбки,да мъчат така малката душица.
Иии,честита дъщеричка,да расте весело и щастливо дете за радост на мама и татко.
Фустичке стаята е разкошна,браво на теб.И сте големи фенове на Мики Маус Hug
Честита четвърт годинка на малкия Божидар ,Стеф  bouquetИ дано таткото няма повече произшествия Praynig
Ина,и на вас честита месечинка Hug
Лаленце,браво че сте спинкали с Алия,слушаш ли я Hug
Вал нещо ми се губи newsm78
Ние днес бяхме на консултация-тежим шест кг.и сто и петдесет гр.и сме дълги цели шейсет см.Най после бихме и първата хепатитна,изплакахме само за секунда,геройчета сме,после цял ден спинкахме,е сега си ревеме,баща и я носи напред назад....
На всички много,много  Hugи целувки от нас с Ая.

# 22
  • Мнения: 894
Лаленце, имате невероятна шапка! Peace
Фусти, обзавели сте чудна стая на малчо! Peace
Стеф, честит юбилей на дребосъчето! Hug
Попи, къде са качени снимките на Мария?  newsm78 Не ги намерих в предишния албум.Може ли парола и потр.име за новия албум?  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 211
Фусти, Лалето е качила снимките в стария албум на лежанките в снимката. Имаш ли ИД и параола или да ти пращаме?

# 24
  • Мнения: 513
Попи, страхотна е малката Grinning Ама на Лалето нещо не ги видях, пак ли нещо съм в грешка с албумите не знам  ooooh! Качих и аз една снимка на двете девойки  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 459
Иветте,много са сладки и много сте порастнали Heart Eyes Hug

# 26
  • Мнения: 513
Иветте,много са сладки и много сте порастнали Heart Eyes Hug

Много ти благодаря,а на твоята девойка има ли снимка, че нещо не видях? Hug
Момичета, това сме го коментирали, ама не мога да се сетя къде точно. Препоръчайте някакви чесалки, гризалки или както се казват, че ръцете са ни нон стоп в устата Grinning. Моите девойки са на 4 месеца и половина, макар че коригираната им възраст е 3 месеца  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 576
Привет момичета!
Лаленце, малката е много красиво детенце. И колко е оформена, хич не прилича на новородено Simple Smile
Ивет и твоите госпожици са страхотни  Hug
Десинко и ти си сложила нови снимки на джуджака, голям сладур!

Относно гризалките, Камен сега гризе всичко. За по-малки бебенца, според мен са по-подходящи по-големите, че се държат по-лесно. Като ето тази:

Скрит текст:

Честито на всички именници, ако имаме такива   bouquet

# 28
  • Мнения: 513
Привет момичета!
Лаленце, малката е много красиво детенце. И колко е оформена, хич не прилича на новородено Simple Smile
Ивет и твоите госпожици са страхотни  Hug
Десинко и ти си сложила нови снимки на джуджака, голям сладур!

Относно гризалките, Камен сега гризе всичко. За по-малки бебенца, според мен са по-подходящи по-големите, че се държат по-лесно. Като ето тази:

Скрит текст:

Честито на всички именници, ако имаме такива   bouquet

Разгледах целия албум, мале какви сладурскки бебоци има Grinning, а Каменчо какъв е синеочко, уникален просто  Heart Eyes  Мерси, ще видя гризалките, ама за нас май са по-подходящи тези като биберон, че още не хващат като хората

# 29
  • Мнения: 1 270
ivette аз накупих всякакви чесалки, подариха ни от по-големите, но то детенце не може да  я лапне, купих малки - пак същата работа..ръцете са по-вкусни.Вчера му бях облякла едно боди със скрити ръкави, е като го съблякох снощи ръцете му пак подпухнали от смучене.Като не успее да докопа нищо започва чаршафа да смуче  ooooh! И аз съм решила чесалка под формата на биберон да купя, но поне още 1 месец да порастне, че и те едни огромни  ooooh!
Дрън и аз уча малкия да си държи чесалката, но освен да си разбие главата с тази тежката играчка друго не виждам какво може да се случи.
Попи нямам старият албум в снимката можеш да ми дадеш парола.

Ивет видях сладките близначки, сигурно е доста мъчително отглеждането им, но пък само си помисли каква веселба ще пада след месец два като започнат двете да си обръщат внимание

Общи условия

Активация на акаунт