Любители на Котки Тема 70

  • 41 834
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 976
Мамин сладък Гарфийлд!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И как сладко си е изпапкал цялата тортичка! Crazy И какъв пухен и голям е станал! Crazy SunshineMery, да ти е жив и здрав рожденникът! От нас с чичо Сисо -  bdbaloniHug  bouquet


Това сбръчканото, ако ми го дават, ще се чудя как по-далеч да избягам.  Mr. Green Е не е мой тип. Wink

troncheva, добре дошли с Цар! Hug

ИКСИ, мила, големи премеждия сте минали и ти, и Кичето  ooooh!. Стискаме палци и лапи вече всичко да е наред! Praynig Hug Hug

На Силвестърчо майка му изкара цяла седмица в къщи и аз бях освободена поне от нощното му присъствие. Почти. Mr. Green Друго си е като има повече легла, в които да се напъха! Не че не съм свикнала с хъркането му, ама тия мустаци, дето ми ги пъха постоянно в ухото ... после що съм била вечно недоспала! Mr. Green Joy А и тоя постоянен спор, чия е възглавницата ...  Joy

# 721
  • Мнения: 571
И аз не харесвам тези смачканите и безкосмести котки. А Гарфилд какъв е голям и с толкова много козина- прелест. Погледа на Сушата наистина е впечатляващ.

# 722
  • Мнения: 1 196
Благодарим за милите думи  Hug
Безкрайно ме трогвате с радостта,която проявявате към нашата пухкава особа  Blush
Днес старателно беше изкъпан,нахранен и обгрижван с много внимание  Flutter
Но напоследък очарователната козината на Гарфилд ни създава много пухкава настилка вкъщи  Mr. Green и много се замислям дали да не го издокарам с прическа ала това "сбръчканото"  Crazy Купихме витамини,със сресването не се справяме много добре - трудно се поддава на гушкане,пък ха моли за сресване Confused Ако следващия път ви покажа Гарфилд с нова прическа,не ме линчувайте  Laughing

# 723
  • Мнения: 616




Моля заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт