И вашите бебоци ли ви побъркват?

  • 2 525
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 205
Цитат на: OnkoPonko
И както са ни казали направо в очите, не че не сме знаели какво ни чака, ама пуста АМНЕЗИЯЯЯЯ! Confused


 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

# 31
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Минахме го тоя период с викането  Grinning . Беше около 2-3 месеца - първо едно тънко такова пищене ,все едно пее, ама много тънко, направо в мозъка ти бърка. Аз тичам, ръгам биба в устата, той я плюе и пак се почва -страхотия! После крясъци - е, те бяха по-поносими от тънкото виене, даже ми бяха забавни, и почнах и аз. Той крещи и аз почвам да крещя и бебчо се хили (горките съседи  Embarassed ). Като видя че не минава номера, бързо му мина мерака за крещене. А иначе си ме прави луда по милион други начини  Wink  Grinning ...

# 32
  • Мнения: 8 769
Грациела, не бързай да се побъркваш, има още много неща да видиш като поотрасне още малко. Grinning Това в момента нищо не е!

# 33
  • Мнения: 3 042
и унас е така! Никнат му 4 зъба наведнъж и е непоносим направо! Температура не е вдигал, ама от 3 седмици има хрема, която уж се подобрява и после пак почва наново. Лошото е, че не ни остава да спим през нощта, плаче така жално, че човек ще рече кой знае какво му правим(китайски мъчения) Cry Вдигането на ръце вече не е проблем, защото откри други по-забавни работи- да пълзи и да ходи с подпиране по дивани и легла. Пък и вече уж се заиграва с разни "играчки" цедки, кутийки и прочие неща.

# 34
А пък моя малък змей е много кротък. Глас не се чува. Само когато си налапа ръчичките се започват едни речи... Може би закъснява със зъбките. Сама си играе, сутрин си лежи будна по час и половина докато я нахраня, сама си заспива, изобщо пей сърце.  dazzler1 Дано не чуе дявола.

# 35
  • Мнения: 3 042
Цитат на: Ечо
А пък моя малък змей е много кротък. Глас не се чува. Само когато си налапа ръчичките се започват едни речи... Може би закъснява със зъбките. Сама си играе, сутрин си лежи будна по час и половина докато я нахраня, сама си заспива, изобщо пей сърце.  dazzler1 Дано не чуе дявола.


малеее, ти си за завиждане- много кротка мома имаш значи- приказка Stuck Out Tongue благородно ти завиждам  Sunglasses

# 36
  • Мнения: 5 713
ami nie sme na 2 meseca i edna sedmica i ve4e si me poburkva dobre prez denja.purvo si mislex 4e sa kolikite,posle zapeka/za6toto i prez tova minaxme/,sled tova 4e ja tormozjat vencite za6toto rukata i e neprekusnato v ustata.ne znam koja e pri4inata no vzema li e na ruce iska samo izpravena da sedi i zapo4va edno oglejdane na stajata.dulgo ne turpi da e v legnalo polojenie.pone prez no6ta si spinka dobre da 4ukam na durvo.

# 37
  • Мнения: 397
mojat sinkowec pak e edwa na 2 meseca i polowina, no we4e e ustanowil, 4e na racete na mama se spi po-dobre otkolkoto w krewat4eto. mnogo barzo poumnjawa dneshnata mladej!

Общи условия

Активация на акаунт