КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 305
  • 786
  •   1
Отговори

Анкета

Тренират ли някакъв спорт вашите деца?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 90
  • София
  • Мнения: 6 259
galant, волей клуб Левски-Сиконко трябва да са някъде в района, но не знам подробности (познавам бивши състезатели, още от детско-юношеската им школа тренирали там). Ако разбера нещо повече скоро, ще пиша  Peace

P. S.: Подвела съм те - клубът вече е Левски Волей, а зала Сиконко май е била в Люлин. Това от нета. И Левски Волей излезе на улицата от днес. Като си видя познатите, ще ги питам къде точно в квартала са тренирали като деца...

Последна редакция: чт, 18 апр 2013, 18:50 от Спящата

# 91
  • софия
  • Мнения: 221
Благодаря предварително.
А отзиви за шах?

# 92
  • Мнения: 2
Малката се занимава с български народни танци вече шест години и е доволна . А голямата води 'заседнал' начин на живот . Тренира нещо 1 – 2 седмици и ѝ омръзне , следователно следва отписване . Опитала съм какво ли не , ама ...  Thinking

# 93
  • Мнения: 4 934
през пролетта и есента ходим на плуване - лятото басейна не работи  Mr. Green

Сега взех от сайт за групово пазаруване ваучер за тенис = да видим дали ще му хареса

# 94
  • София
  • Мнения: 6 259
през пролетта и есента ходим на плуване - лятото басейна не работи  Mr. Green

Сега взех от сайт за групово пазаруване ваучер за тенис = да видим дали ще му хареса

Да не сте в другото полукълбо?  Simple Smile Бях чувала басейни да не работят зимата, ама лятото... Това къде?

# 95
  • Мнения: 4 934
треньора му заминава още през юни да работи спасител по морето, а басейна го затварят лятото поне за месец

# 96
  • София
  • Мнения: 213
Здравейте, ние имаме близнаци 7 клас ,живеем до Славия и те затова смениха всички спортове. Напоследък вече 2 години плуват в Света София и съм много доволна .Ние сме големи и ходим от 19,15 и тогава е доста свободно - до 5 дечица.Проблемът ми е че от есента ще си сменяме местоживеенето с кв Толстой,затова моля за препоръки за басейн в околността. Обръщам се специално към 2 мами- споделили че децата им тренират плуване в 153 и спортен център " Кристал"

# 97
  • Мнения: 4 934
ще се опитам, за пореден път, да го запаля за тенис на корт - скъпо удоволствие е, но има остра нужда от някакъв спорт. Сега закупих ваучер за 8 урока, дано учителя се окаже свестен и успее да го увлече. Все пак първите стъпки в който и да е спорт са доста досадни!

# 98
  • Мнения: 40
До Тинкърбел и MaLe

в 88 СОУ има айкидо, посещавали сме го, добра е базата и треньора на децата /Росен/.
www.bcu.hit.bg

# 99
  • Мнения: 4 934
След първия урок по тенис съм обнадеждена - хареса му!

# 100
  • Мнения: 11
Заведох моята дъщеря на пробна тренировка по тенис на корт , страшно съм доволна. Tреньорът беше страхотен - с много опит и с подход към децата. Моята дъщеря е на почти 5 години , много е срамежлива, а той успя да я предражположи и тя се отпусна още в началото.  Мисля да продължа да я водя , защото на нея много й хареса.

gold__ ти какви ваучери си купила, колко е голям сина ти.

Последна редакция: вт, 07 май 2013, 16:21 от tanena

# 101
  • Мнения: 4 934
имаше ваучери в грабо за нашия град - 8 урока, намалени на 50 %.

На 13 г. до сега ходеше на плуване , но т. г го заряза.
Надявам се поне с тениса да задържи интереса си.

Иначе за ските няма спирка, ама те са само през зимата

# 102
  • Мнения: 5
 Мойта дъщеря е седми клас и вече четири години ходи на катерене, много е доволна  Simple Smile

# 103
  • Мнения: 4 934
Мойта дъщеря е седми клас и вече четири години ходи на катерене, много е доволна  Simple Smile
не е ли опасно? или са само на стена?

# 104
  • Мнения: 2
Екип студенти разработваме социална кампания насочена към децата - Да откъснем децата от компютърните игри.  . Имаме огромното желание да реализираме кампанията, като за начало утре ще бъде представена в ИУ- Варна на конкурс за нови идеи. В момента тече онлайн гласуване на конкурса и който има желание може да гласува на сайта http://brand-idea.net/ долу вдясно- за кампанията "Да играеш навън е по- FUN"


Общи условия

Активация на акаунт