КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 491
  • 786
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5
Опасно е колкото и всеки друг спорт, все пак имат треньори, които се грижат за безопасността, а и те самите вече умеят сами да се обезопасяват  Simple Smile. А иначе катерат и на стени и на скали.

# 106
  • Мнения: 15 379
Мойта дъщеря е седми клас и вече четири години ходи на катерене, много е доволна  Simple Smile

Къде ходи?

Николай, исках да гласувам, но не намирам къде...

# 107
  • Мнения: 5
Мойта дъщеря е седми клас и вече четири години ходи на катерене, много е доволна  Simple Smile

Къде ходи?

Николай, исках да гласувам, но не намирам къде...


Тренира в НСА  Simple Smile

# 108
  • Мнения: 4 936
А как се плаща? на месец колко тренировки и на каква цена?

# 109
  • Мнения: 5
А как се плаща? на месец колко тренировки и на каква цена?

По две тренировки на седмица, 65лв на месец.

# 110
  • Мнения: 4 936
8 бр тренировки, ако не живееш близо и се придвижвате с такси или карате - ще станат 100-тина лв.правилно ли смятам?

# 111
  • Мнения: 5
8 бр тренировки, ако не живееш близо и се придвижвате с такси или карате - ще станат 100-тина лв.правилно ли смятам?

Ами ние наистина живеем близо до НСА, а и дъщеря ми си ходи сама с градския транспорт, но тя е голяма, ако вашето дете е малко ще трябва да го карате и да го взимате може наистина да се окаже скъпо удоволствие.

# 112
  • София
  • Мнения: 1 057
Синът ми ходеше на катерене в "Бунсист" два пъти седмично - намира се малко преди УНСС и точно до магазин на "Хюндай".  Таксите бяха по 9 лв. на тренировка. За седмица по 18 лв. Отказа се в началота на тази година, защото "му станало скучно". Ако има интерес, мога да дам телефон на момичето, което го тренираше на лични.

# 113
  • Мнения: 710
Здравейте, момичета,

Предварително се извинявам, ако питам нещо, което вече сте обсъждали. Ще имам гости за лятото, около един месец племенничките ми ще са в София и биха искали да имат няколко тренировки по художествена гимнастика. Не са начинаещи, но и не много напреднали, деца на 7 години. Преди около две седмици попаднах на подробна информация за залата до стадион Раковски с имена на треньорки, телефони и т.н., но сега не успявам да я открия. Намерих официалния сайт, но много бих искала да получа по-конкретно инфо от мама на детенце, което тренира там, към кого  да се насочим. Доколкото ми стана ясно, сезонът приключва по това време и след 15 юни трябва да търсим лични контакти за тренировка. Малко объркано го написах, но ще съм благодарна за всяка информация. Другата опция е зала Триадица, за нея също имам инфо само от официалния сайт. Кое е по-добрия избор за няколко тренировки, според вас?
Благодаря ви много.

# 114
  • Мнения: 248
Здравейте,
искам да попитам дали ви искат профилактично кръвни изследвания - става въпрос за активно спортуващите деца? И ако е така - дали някои от кръвните показатели на децата са завишени? Лекарите казват, че е нормално за трениращи деца да има завишени някои показатели, но...
Благодаря предварително на отговорилите!

# 115
  • Мнения: 4 936
 newsm78 не са ни искали за плуването!

За какъв спорт иде реч?

# 116
  • Мнения: 248
Мойта дъщеря тренира фигурно пързаляне. Искат ни на 6 месеца кръвни изследвания, и този път някои показатели са били леко завишени, но ни казаха, че е нормално за спортуващи деца. Просто ми беше интересно дали във всички спортове е така...

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Момичета,привет! Peace
Интересувам се за Пловдив добра школа по бойни изкуства за моя юнак на 7г.?

# 118
  • Мнения: 4 936
в тази вързка винаги ми е било интересно: всички бойни изкуства едни и същи мускулни гупи ли развиват? Доколкоси приличат и различават?

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
в тази вързка винаги ми е било интересно: всички бойни изкуства едни и същи мускулни гупи ли развиват? Доколкоси приличат и различават?

Ами...би трабвало да има разлика иначе нямаше да се различават Wink Един вид предполагам изисква удар напр.с крак,а др.вид повече с ръце и т.н.Така си мисля аз...

Общи условия

Активация на акаунт