КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 514
  • 786
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 9 108
Оги ходи на плуване и на футбол - и двете за трета година.
Първите две години плуване бяха в Спартак и съм изклучително доволна. Детето почна да плува само, овладяха два стила и правеха по 14-16 дължини на 25 метров басейн при това си ходеше с желание. Тъй като вече сме в училище и там школите са други, сега ходи в басейна на Света София, доколкото разбрах. Още градя впечатления. Нещо не е очарован. Каза, че не учат нищо ново, каката е прекалено строга и постоянно начумерена (а той не е от лигавите), не правят нищо весело като в Спартак - в стил - свободна игра да речем. Дано се поизгладят негативните впечатления. Ако не, мисля да го водя в Спартак самосиндикално.
Футболът в градината беше към ДЮФК Назионал. Изключително съм доволна от батковците, подхода, турнира в края на годината. Съжалявам, че не можем да си пордължим към тях. От тази година сме към Лъвчетата. Там също все още трупам впечатления и не мога да кажа нищо. Напарви ми впечатление, че не са разделени на класове, а примерно 1-4 клас са заедно  Rolling Eyes.
Миналата година ходеше и на латино танци, но в училище е по-трудно да съчетаем толкова допълнителни занимания с основните - ученето и домашните  Wink. За това тази година пропускаме.

# 241
  • София
  • Мнения: 6 259
zazu1, Лъвчета водеха футбола в ДГ на каката  Peace Тя е ходила с тях на плуване (и те са на Спартак), доволни сме. Имат и тенис, на кортовете на басейна, както и летни лагери (футбол, тенис и плуване, с вкл. храна+игра в парти-клуба - това пак на Спартак, иначе организират и по морето; с много добри впечатления от каките и батковците съм).

# 242
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Здравейте, майчета Simple Smile
Искам и аз да се похваля. Нашата дъщеричка хори вече за четвърта година на занятия по български народни танци към ТФ "Калина" в училището. През уикендите ходим на занятия по фигурно пързаляне в Зимния дворец на спорта. Тренировките й се отразяват много добре  Grinning

# 243
  • При децата ми
  • Мнения: 6 044
Да спортува. Синът ми (10 г.) ходи на футбол три пъти в седмицата. До лятото някъде ходеше и на плуване и латино танци, но сега поради липсата на време и средства Sad е само на футбол. Освен това винаги когато има свободно време е навън да играе или кара колело. Simple Smile
Дъщеря ми ходи на танци в детската градина. Simple Smile

# 244
  • София
  • Мнения: 9 108
Ние точно с Лъвчетата ходихме на плуване от детската в Спартак и бях много доволна  Peace. Също и сега в началото на септември ходи 2 седмици на летен лагер (вместо детска градина) - сутрин имаха футбол, а следобед плуване.

# 245
  • Мнения: 3
Здравейте,

Интересувам се дали може да ме посъветвате къде и кога бих могла да заведа сина и дъщеря ми на кънки на лед? Мисля да запиша дъщеря ми да тренира, но възнамерявам първо да я заведа да опита и да видим дали ще й хареса. Simple Smile

Ще съм благодарна, ако ми дадете малко инфо!

# 246
  • София
  • Мнения: 121
Пързалката на Зимния дворец  е отворена свободната пързалка е от Понеделник до Петък от 19,00 - 20,30 ч.  Събота и неделя от 17,00 - 18,30 ч. и от 19,00 - 20,30 ч. Пързалката на стадион Славия също е отворена но незнам за часовете.

# 247
  • Мнения: 1 040
Лятото- на плуване, сега големия на тенис
малкия е в почивка,кашля в момента,иначе футбол в градината.

# 248
  • Мнения: 3
Пързалката на Зимния дворец  е отворена свободната пързалка е от Понеделник до Петък от 19,00 - 20,30 ч.  Събота и неделя от 17,00 - 18,30 ч. и от 19,00 - 20,30 ч. Пързалката на стадион Славия също е отворена но незнам за часовете.

Благодаря много за полезната информация. Simple Smile

# 249
  • София
  • Мнения: 1 040
Някой знае ли кога отваря пързалката на Ариана? А и другите открити такива?

# 250
  • София
  • Мнения: 5 184
Пързалката на Зимния дворец  е отворена свободната пързалка е от Понеделник до Петък от 19,00 - 20,30 ч.  Събота и неделя от 17,00 - 18,30 ч. и от 19,00 - 20,30 ч. Пързалката на стадион Славия също е отворена но незнам за часовете.

Пързалката на Славия
Редовни свободни пързалки :

Сряда и Петък от 19:00 до 20:30
Събота и Неделя от 11:30 до 13:00 и от 17:00 до 18:30
Цени:
Вход свободна пързалка - 6 лв.
Кънки под наем - 3 лв.

# 251
  • София
  • Мнения: 121
Отвориха и външната пързалка на Кръста където върти трамвая. Входа е 5 лв.

# 252
  • Мнения: 2 037
Отвориха и външната пързалка на Кръста където върти трамвая. Входа е 5 лв.
Имаш ли графика?

# 253
  • София
  • Мнения: 121
Отвориха и външната пързалка на Кръста където върти трамвая. Входа е 5 лв.
Имаш ли графика?
от 8,00 до 12,00 са на всеки кръгъл час, а следобяд от 12,30; 13.30;14,30
15,30, после от 18,00 до 20,00 пак са на всеки кръгъл час

# 254
  • София
  • Мнения: 1 040
А къде по-точно е това,че не се сещам?

Общи условия

Активация на акаунт