КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 604
  • 786
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 15 379
А къде по-точно е това,че не се сещам?

Точно до Енергопроект, ъгълът на ул. Бигла и ул. Кораб планина, като се пресичат и с бул. Джеймс Баучер.

# 256
  • Мнения: 574
Пързалката на Зимния дворец  е отворена свободната пързалка е от Понеделник до Петък от 19,00 - 20,30 ч.  Събота и неделя от 17,00 - 18,30 ч. и от 19,00 - 20,30 ч. Пързалката на стадион Славия също е отворена но незнам за часовете.
Това са часовете на Славия, синът ми ходи всяка събота и неделя. На него засега само това му е спорт, отделно през почивните дни кара колело, ролери, уейвборд.
Дъщеря ми ходи на латино танци в училище, а заедно с мен ходи да плува, и двете занимания са 2 пъти в седмицата по 1 час. Тя също кара колело или тротинетка в почивните дни, ролерите ги слага по-рядко.
Видях, че има по-пълен отговор, аз знам само за следобедните часове.

# 257
  • Мнения: 2 037
gori70, благодаря ти!

# 258
  • софия
  • Мнения: 139
И двете ми деца ходят активно на модерен балет-и сина и дъщерята,то си е жива акробатика+гимнастика,два пъти седмично по час и половина\за повече няма време

# 259
  • Мнения: 15 379
И двете ми деца ходят активно на модерен балет-и сина и дъщерята,то си е жива акробатика+гимнастика,два пъти седмично по час и половина\за повече няма време

А къде ги водиш? И от каква възраст приемат деца?

# 260
  • софия
  • Мнения: 139
Водя ги във Веда Джуниър,кв Гео Милев,но мисля,че и на друго място правят тренировки.Иначе приемат от съвсем малки 3-4 годишни,синът ми е там вече две години,дъщеря ми от година,ходят с голям мерак Simple Smile

# 261
  • Мнения: 15 379
А кое е другото място, тъй като Гео Милев никак не ми е удобно?

# 262
  • софия
  • Мнения: 139
Мисля,че е в района на централна гара,но не знам с точност..можеш да ги чукнеш в гугъл ,имат сайт и телефон

# 263
  • Мнения: 15 379
Пак ми е безкрайно неудобно, тъй като живеем до НДК. Мерси, ще потърся друга школа.

# 264
  • София
  • Мнения: 6 260
Пак ми е безкрайно неудобно, тъй като живеем до НДК. Мерси, ще потърся друга школа.

Веда джуниър са пуснали и часове в Диско-клуб "Недеви" на последната спирка на трамвай 1 в кв. Ив. Вазов  Peace

# 265
  • Мнения: 15 379
Мерси, Спяща, пак не ми е много удобно, но тепърва ще проверявам вариантите.
Оказа се, че танцува страхотно и е пластичен и ми се иска едни танци към плуването да добавя, но да се занимава пак сериозно.

# 266
  • София
  • Мнения: 7 242
Не водете деца, които не могат да карат на свободна пързалка. Общо взето там е лудница, пълно е с тинейджъри които се състезават, засичат и т.н. Опасно е. Има си учебни пързалки (които са нещо различно от това детето да тренира). Който все още не кара добре и иска да се учи, идва на тези пързалки. Били сме и на Славия и в Зимния на такива. Дори на Славия децата ми си караха без треньор по тяхно желание (формално е задължително да се включиш към учебна група). Не е нужно и да си редовен, цените са като за свободна пързалка или сходни. Разликата е, че на леда са само начинаещи и има треньори, които помагат. На нас ни хареса повече в Зимния дворец, тук има график със занятията: http://www.ice-blade.net/?page_id=15 Иначе тренировките са много сериозни - миналата година се интересувах. Доколкото си спомням се тренираше 5 пъти в седмица, което ме отказа Simple Smile

# 267
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Не е задължително да се идва на всичките 5 тренировки. Ние ходим само в събота и/или неделя. Преди и с голямата ми дъщеря ходехме така, научиха я да се пързаля много добре. Сега и малката се запали. Много съм доволна от Айс Блейд Peace.

# 268
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
И аз попълних анкетата.
За голяма моя изненада и радост, по-голяма част от децата спортуват редовно, моите също.
Сменят обаче спортовете, което за мен е ок, стига да се движат.

# 269
  • Sofia
  • Мнения: 722
Цитат
Много съм доволна от Айс Блейд Peace.
А какви са им цените,можеш ли да дадеш някакво инфо,че не видях на сайта им.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт