КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 332
  • 786
  •   1
Отговори

Анкета

Тренират ли някакъв спорт вашите деца?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 285
  • София
  • Мнения: 9 097
Здравейте.
Ние спряхме детето от плуването в басейна на Мазнейкова, където го водеха от училище. След 3 месеца ходене не забелязахме никакъв напредък, липсваше желание да ходи и се оказа, че басейнат е малък (това го открихме на един открит урок, който така и не се състоя де).
Сега взехме карта за Спартак и ходим там. Още събирам впечатления. Плуваме в 25 метровия при инструктор. Там водата е 27 градуса. До тук съм доволна  Peace.

# 286
  • Мнения: 15 379
Зазу, при кого плува Огнян?

# 287
  • София
  • Мнения: 9 097
Ами сега ходихме при Манева. Просто при нея се паднахме на първото отиване и ни пасва като дни и часове. За сега съм доволна. Още трупам впечатления  Peace.

# 288
  • Мнения: 15 379
Ясно, не ми е позната като име.
Най-важното е да сте доволни, детето да плува и да е щастлив.

# 289
  • София
  • Мнения: 9 097
Sourcherry , ако имаш впечатления от някои от другите треньори, моля сподели  Peace.
Ние си харесахме 25 метровия басейн и предполагам в близките 1-2 години ще сме си в него. Ако нещо вземем много да напреднем  Laughing, тогава може да мислим за 50 метровия.

# 290
  • Мнения: 15 379
Моят син плува при Стоян Церовски, страхотно съм доволна, детето - също.
В 25-метровия отиваме напролет, като се стопли. Няколко пъти бяхме в него, но е студено още и Стоян не настоява.

# 291
  • София
  • Мнения: 121
Здравейте, някои може ли да ми даде отзиви за балет Веда джуниър.

# 292
  • София
  • Мнения: 168
Здравейте, някои може ли да ми даде отзиви за балет Веда джуниър.
Като цяло е хубаво, учат ги добре, преподавателите са симпатични. Таксата на месец е 40 лв., и всеки месец или началото на всяка година (не помня точно) събират пари за тоалети, евентуално ако децата имат някакво участие.

# 293
  • София
  • Мнения: 121
Здравейте, някои може ли да ми даде отзиви за балет Веда джуниър.
Като цяло е хубаво, учат ги добре, преподавателите са симпатични. Таксата на месец е 40 лв., и всеки месец или началото на всяка година (не помня точно) събират пари за тоалети, евентуално ако децата имат някакво участие.
Благодаря

# 294
  • Мнения: 34
Моето дете, тренира ски във Витоша ски. 3 пъти в седмицата.

# 295
  • София
  • Мнения: 1 057
Питала съм, но пак да попитам (моля за извинение). Някой да знае футболен клуб, който тренира и момичета и взима и 6-годишни? Може отборът да е смесен, но все пак да има повече от едно момиче...

Виждала съм на игрището в жк Дружба до ТНТ (куриерската фирма), да тренират отбори само от момичета. На игрището има реклама на Детска академия по футбол. Не знам обаче, дали взимат 6 годишни.

Последна редакция: чт, 23 яну 2014, 20:50 от Lukasa & Te

# 296
  • София
  • Мнения: 7 242
Моето дете, тренира ски във Витоша ски. 3 пъти в седмицата.
Може ли подробности (цени, всеки ли приемат или детето трябва да има някакви заложби, осигуряват ли транспорт, как се съвместима с училище). Предварително благодаря Simple Smile
Lukasa & Te, благодаря ти, ще го имам в предвид! Оставих го за догодина. нейният набор основно е все още в ДГ и там тренират. на повечето места не вземат 6 годишни..

Последна редакция: чт, 23 яну 2014, 20:59 от Лекси

# 297
  • София
  • Мнения: 1 500
Синът ми тренира футбол в "Славия" от 4 години. Нямаме амбиция да стане футболист, но той има желание и успява да съчетае уроците с тренировките. Според мен спортът е много важен за развитието на децата, учи ги на ред и дисциплина, а и така не мислят за глупости.

# 298
  • София
  • Мнения: 1 735
Спорът е важен за децата,че покрай тях и за родителите. Wink Да се похваля,че вече около 2 месеца всеки уикенд ходим тримата да караме кънки.Ние с баща и се чувстваме доста добре,иначе си водим нормален заседнал начин на живот.
За съжаление спираме плуването,като стане топло пак ще ходи.





.

# 299
  • Мнения: 15 379
За съжаление спираме плуването,като стане топло пак ще ходи.

Защо? Аз независимо от времето го водя, само да е здрав.

Общи условия

Активация на акаунт