КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 508
  • 786
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 15 379
sylviana, Илиана Раева - нейният клуб не предлага ли подобни занимания?

# 406
  • Мнения: 6 536
Чери, благодаря, че се сети. те са на други края на софия (подуяне), а на мен ми трябва в западната част. ще губим много време в път, а през седмицата направо ще е невъзможно да я караме след дг.  Rolling Eyes

# 407
  • Враца
  • Мнения: 2 205
Здравейте.
И аз имам въпрос:
Синът ми е на 5 години, и от тази есен е време да започне да тренира някакво бойно изкуство.
Предпочитам да е от тези спортове, които са с повече използване и на краката, а не борба, бокс или джудо. И по възможност от тези, които са с взимане на колани, защото ми се струва, че така ще се увлече по-лесно, ако има награди  Grinning
Търся нещо, което да ни е близо, става въпрос за кв. Лагера в София.
Моля, дайте ми идея, като пак подчертавам, че става въпрос за 5-годишно дете, а не навсякъде приемат малки деца.
Пишете ми място, цени, часове и дни на тренировките- всичко, което може да ми е от полза.

Предварително ви благодаря!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 408
  • Мнения: 2 037
Трън в очите, виж този клуб.
Познавам деца от него.
И трите бази са ти близо.

Не зная обаче от каква възраст започват.

# 409
  • Враца
  • Мнения: 2 205
Люлин,
Сърдечно благодаря!
Ще ги потърся дами кажат от колко годишни деца взимат.
Имам съмнение, че ще е от 7- обикновено клубовете, ситуирани в училища са насочени към учениците, и ако отидат малки деца ще им объркат дисциплината... Grinning
Но като зала, 51-во училище не просто ми е удобно, то е непосредствено до градината на сина ми, не би могло да ми е по-удобно даже.  Laughing

# 410
  • София
  • Мнения: 361
Трън в Очите, здравейте!
Можете да проверите и Спортен клуб "Никон":
https://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0 … 30814?sk=timeline
В него карате тренират и деца на възраст от 3 до 6 г.:
https://www.facebook.com/104180449630814/photos/a.10522805619272 … ype=1&theater
Синът ми от една година посещава тренировките по карате и е доволен. Треньорите са много отдадени на този спорт и водят по-напредналите деца на състезания в страната и чужбина.
За най-малките тренировките се провеждат събота и неделя от 11 ч. Има и група за деца от 6 до 10 год., които тренират и през седмицата, всеки делничен ден от 18 ч.
Цената на месечната карта е 70 лв., като няма ограничения за броя на посетените тренировки.
Адресът на клуба е: кв. "Манастирски ливади", ул. "Казбек" 51. Доколкото зная, има и спортни зали на същия клуб в кварталите "Младост", "Обеля" и на бул. "Константин Величков". На фейсбук страницата им можете да проверите за телефон за връзка, той е актуален.

# 411
  • Враца
  • Мнения: 2 205
Трън в Очите, здравейте!
Можете да проверите и Спортен клуб "Никон"...
Благодаря!
Разгледах ги, сериозен спортен клуб са, но, уви, далече ми е.
Търся нещо, което да ми е удобно да ходя пеша, включително и през студовете в зимата. Имам кола, но часовете вечер са с такива задръствания, че не бих се занимавала да ходя отнас до градината и после до тренировката с кола, неразумно е.
Видях и един клуб Чоуа, по таекуондо. Те имат групи за малки деца от 3-6 години.
Някоя от вас дали е водила детето си в кв. Сердика в училището при тях? Дали сте доволни от преподавателите и базата?

# 412
  • София
  • Мнения: 791
Здравейте, има ли деца които да тренират гимнастика, аеробика или нещо подобно в НСА? В градината имаме занимания по аеробика и до колкото разбрах, треньорката ни е професионален треньор, който води занимания в НСА. Търся отзиви, ако някой посещава такива занимания в НСА.
Детето ми е на 5, момиченце.

# 413
  • Мнения: 976
     Някой дали знае какво стана с почти безплатните тренировки по лека атлетика на стадион "В.Левски", водени от бате Ники /фамилия не помня/. Беше ги рекламирал тук, във форума, и бяхме много доволни. После май заминал за чужбина - има ли други подобни тренировки там?

# 414
  • София
  • Мнения: 6 259
Здравейте, има ли деца които да тренират гимнастика, аеробика или нещо подобно в НСА? В градината имаме занимания по аеробика и до колкото разбрах, треньорката ни е професионален треньор, който води занимания в НСА. Търся отзиви, ако някой посещава такива занимания в НСА.
Детето ми е на 5, момиченце.

Дъщеря ми тръгна първо на детска спортна аеробика в НСА преди да се насочи окончателно към художествената гимнастика, но това беше преди ок. 3 гг....  Peace

# 415
  • София
  • Мнения: 1 977
Ние днес отидохме за първа и явно последна тренировка по карате в Никон,на мен ми хареса,ама на моя глезан не.Каката доста вика и е строга,явно това не му хареса.А и не е много амбициозен и като види малко трудност и се отказва,дано се промени,защото е много лошо това:(
Сега ще търсим друг спорт,ходихме до футболна школа ДИТ,но тренировките са много рано следобяд и няма кой да го води,а и не ми се дават 180лв. без да съм сигурна,че ще му хареса и ще ходи,може да ми изгорят ей така парите,а и ако недай си боже се разболее никой нищо няма да ми върне,това не е коректно според мен.
В Славия казаха от 7 години,т.е. футбола отпада.
Чудя се дали приемат 5 годишни на Славия да тренират хокей?А тенис и тренира ли се зимата тенис изобщо?
На плуване пробвахме миналата година и също не му хареса.
Приемам всякакви идеи,много искам/а и той твърди,че иска,но не знае какво/да тренира нещо,не да го правя шампион,а за здраве,дух,хоби и т.н.

# 416
  • Мнения: 4 204
Има нови и поддържани бази, но в други райони.
Може ли координати, моля?


http://rdsport.bg/

# 417
  • Мнения: 4 204
     Някой дали знае какво стана с почти безплатните тренировки по лека атлетика на стадион "В.Левски", водени от бате Ники /фамилия не помня/. Беше ги рекламирал тук, във форума, и бяхме много доволни. После май заминал за чужбина - има ли други подобни тренировки там?

Има ги все още, но не са безплатни. Мисля, че през изминалата година беше 25лв месечна такса.
Тренировки има всеки ден, но ти си избираш кои 2 или 3 дни / не помня/ да ходи детето.
Ако ви трябва телефона на треньора мога да го дам.

# 418
  • Мнения: 5 234
Има ги все още, но не са безплатни. Мисля, че през изминалата година беше 25лв месечна такса.
Тренировки има всеки ден, но ти си избираш кои 2 или 3 дни / не помня/ да ходи детето.
Ако ви трябва телефона на треньора мога да го дам.
А по обедно време ли са пак? Има ли съботно-неделни?

# 419
  • София
  • Мнения: 1 977
Аз пак с въпроси,нищо,ченикой не ми отговаря  Mr. Green
Има ли детенце трениращо хокей в Славия?
Днес звънях и ми казаха,че тренировките започват на 3 и 4 октомври от 10,20.10лв. за един час тренировка с треньор+наем на кънки.Това за групата за начинаещи.На 5 години ми казаха,че е ОК като възраст.
Много се надявам синът да се запали по нещо и да започне да тренира.Някой има ли впечатления как е?Дали са много строги,дали е малко от малко забавно за децата?

Общи условия

Активация на акаунт