Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 28 ~

  • 34 170
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 185
Иве, тая тема ми е малко болна - дали учи нещо Чаги. Тя ми се включва към обяснението защо не можа съвсем да им се получи на Чагазал. Момчето учи някакви напоителни системи, нещо такова, ако добре си спомням. Но Хазал учи В Билги - престижно уни е това.
И докато Хазал си следва и си учи, Чаги не го прави, а пуши трева и купонясва - не че има лошо да си живееш живота докато си млад,ама и учене трябва...

Aбсолютно вярно!Не става само с бицепси,трицепси...и тука мама май е казала тежката си дума  newsm78 Опропасти си и ходенето в Щатите,ама нейсе...това да е края на лошите му дни.Млад е и има време да учи,да се учи и да преуспее!!!

+1

# 736
  • Мнения: 727
Надуфка новата тема готова ли е,че в тази не желая да стоя повечееееее Joy

# 737
  • Мнения: 10
леле добре че сме анонимни тук,че ако ме знае човек с каква сериозна професия и статус съм ще ме линчуват ooooh!

Това е част от чара на виртуалния контакт!Ама лягайте и вие...утре съм на работа... hahaha,а само се заигравам... smile3555

# 738
  • Мнения: 16 938
Дами тази вечер СЕМ може да ни глубят че имаме мръсно под съзнание моля ви млада съм ама получавам горещи вълни.

# 739
  • Мнения: 727
изпушвам още някоя цигара,изпивам виното си,изглеждам няколко пъти клипчетата със горещия Чаги и утре съм скромно представена в новата тема-да си остане между нас....това ми поведение Joy

# 740
  • Мнения: 0
леле добре че сме анонимни тук,че ако ме знае човек с каква сериозна професия и статус съм ще ме линчуват ooooh!

Това е част от чара на виртуалния контакт!Ама лягайте и вие...утре съм на работа... hahaha,а само се заигравам... smile3555
Joy JoyТя и Евита легна Mr. Green
Цитат
Надуфка новата тема готова ли е,че в тази не желая да стоя повечееееее

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=703382.0

# 741
  • Мнения: 943
Аз СЕМ не знам дали ще ни глобят , ама модераторите ако ни надушат и ще ни заключат Rolling Eyes от половин час спя бе , кой казал , че съм будна Laughing

# 742
  • Мнения: 22
Галя, няма млад, няма стар. При тая гледка всеки получава всякакви вълни. То айсберг шъ са ръзтопи, та ние ли.

# 743
  • Мнения: 727
Дами тази вечер СЕМ може да ни глубят че имаме мръсно под съзнание моля ви млада съм ама получавам горещи вълни.
рано ти е за климакс,от друго ще да е....лягай вече Mr. Green

# 744
  • Мнения: 185
Галя, няма млад, няма стар. При тая гледка всеки получава всякакви вълни. То айсберг шъ са ръзтопи, та ние ли.

Ето от къде идвал проблема със затоплянето, Чаги е виновен  Joy Joy Joy

# 745
  • Мнения: 22
Е щом сте рекли, да си лягаме пък. Да остане нещо и за утре. Иначе Надуфчето ще ни пустосва дето така лапаме темите, по две на ден. Ако вие си легнете, ще си легна и аз - лека нощ.

# 746
  • Мнения: 727
Галя, няма млад, няма стар. При тая гледка всеки получава всякакви вълни. То айсберг шъ са ръзтопи, та ние ли.

Ето от къде идвал проблема със затоплянето, Чаги е виновен  Joy Joy Joy
глобално затоплене съсредоточено в бг-мама Joy

# 747
  • Мнения: 727
смятам да се насоча към усилени тенировки да избия тази енергия Peace

# 748
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Капризчеее, бях ти обещала снимка на родителите му, че да ги видиш, кои са. Намерих една, заповядай.



Ето гиии, като че ли в бузките прилича на баща си  Laughing. Благодаря ти много   love001

# 749
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, някой дали има преведени сериите от 63  на горе... изгледах първи сезон с бг аудио и сега сън не ме лови  Shocked нямам търпение

Общи условия

Активация на акаунт