Хайде АВГУСТовски мъничета, чакаме вече вашите ритничета! - 6

  • 25 212
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Ей момичета то човек да не отиде да се къпе -вие и тази тема ще свършите докато се добера до тука.Да ни е  честита темата -ако мога и аз с нещо да помогна за темите само кажете,на линия съм.
Желая ви весел празник-кой каквото празнува-желая ви да сте вечно обичани  bouquet
Аз ще си купя един сок от грозде/не ферментирал/ Drunk и ще празнувам

# 16
  • Мнения: 9
Mecanka89, количката изглежда прекрасно, много е красива  Simple Smile

Аз да ви кажа , чакам да видя пола с нетърпение и не успях да се класирам в предната тема с пишле или ...  Laughing но в понеделник ще отида при д-р Тодоров да види какво е (май само за това, защото всичко ми е наред и съм с добри резултати).

Силвити, сутринта не успях да се отлепя от леглото , за да отида до уролога.  Outta Joint ooooh!
Утре ще се ориентирам в обедната почивка, че още не съм им казала на шефовете и само напред назад летя, а те нямат идея какво ми е в главата..виждат ме някак разсеяна и не си давам много зор...  Whistling Joy

Преди малко дадох снимки за проявяване във фотото и купих комбинирана дървена рамка (събираща общо 5 снимки - 1 централна по-голяма и по 2 отстрани по-малки) за изненада на моя мъж Simple Smile Вкъщи имам една наша снимка подпряна леко .. без рамка , без нищо, но сега ще го променим това  Heart Eyes Мисля да ми изкарат и 2 снимчици мънички , ако имат някакво отварящо се сърце или кръгче... и още една рамка за офиса му. Много искам да си сложи наша снимка - има на бюрото си снимки с децата му , но аз искам и наша да си сложи Simple Smile  kiss kiss

Благодаря за темата!
Честито на мъничетата, нека да растат здрави и щастливи!  bouquet

# 17
  • Мнения: 91
Момичета благодаря ви за усилията за страхотната тема Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мецанка,да ти е живо и здраво момченцето.Много да ви радва и да е много добър батко   bouquet
Наистина имаше още една мама на която детенцето и днес имаше рожден ден,но коя ли беше  newsm78
Нея,благодаря ти за отзивчивостта мила  Hug До понеделник  Peace

# 18
  • Мнения: 38
Здравейте и от мен в новата тема и честито на рожденниците да са живи и здрави   Simple Smile   Hug

# 19
  • Мнения: 0
Здравейте в новата ни темичка!!!! Да е малко по-позитивна от старата / поне за края й говоря/
Мецанка честит рожден ден на твоя мъник, да е жив и здрав, много усмихнат и все така да ви радва. Надявам се да бъде и най-добрият батко!!!! Честит рожден ден и на другото детенце, жалко е че не можем да се сетим кое е, но майка му да знае, че му честитим от сърце!!!!
Браво и на разбралите пола!!!
Марина и моя мъж ако не жадуваше за своя син, аз също нямаше да искам да зная пола Simple Smile Като се смисля май е по-добре да не го знае и той, така ще го държи напрежението докрая Simple Smile

# 20
  • Мнения: 299
Благодаря за новата темичка!  bouquet

Мецанке Да ти е здрав,щастлив и усмихнат рожденника!  bouquet

# 21
  • Мнения: 3
Честита ни нова тема Mr. Green  Neya благодаря за темата   bouquetи ако мога и аз с нещо да помогна пиши ми на лични.
Честито на децата  Tada  да са живи и здрави и много да ви радват
мариана86 ако мъжа ти знае пола не мислиш ли че може да се издаде някой път Grinning. Много прясна история една приятелка не искаше да знае пола и беше помолила лекарката си да не и казва. Но на един от скановете и имало студенти и лекарката обяснява ето неговата глава е толкова голяма той си има това и това Joy   ooooh!

# 22
  • Мнения: 135
Здравейте мамчета, записвам се и аз в новата темичка. Рядко пиша, но съм изчела всеки ред Laughing
Мецанка честит рожден ден на баткото - да е жив и здрав и да се радва на маминото коремче!
Изпратих съобщение на Теодора Костова във Фейсбук, но още не съм наясно как да ви намеря - обикновенно не го ползвам, нямам време и за това. Надявам се тя да ми изпрати покана или нещо такова.
За количките - направо ме изумихте #CrazyКолата ми е по евтина от тези колички Shocked
С баткото съм ползвала количката до годинка. В момента в който проходи не пожела да се качи в нея. След това ползвах триколка, но той главно си ходеше не е мрънкал и никога не съм го носила. За количката е хубаво да е колкото се може по лека, с една дръжка и единични гуми /според мен/. И е хубаво дръжката или коша да се обръщат, защото е неприятно да му грее слънцето в очите.
И сега да ви се оплача. В градината на Марти има скарлатина, днес му излезе гърления секрет положителен е и е на антибиотик Sad  Имате ли някакво инфо от личен опит “бременност-скарлатина“? Аз четох из нета, не пише нищо конкретно, но леко се притеснявам.

# 23
  • Мнения: 159
Честито на всички празнуващи рожденици, именници, влюбени и винолюбители! Tada
Честита ни нова темичка!

За мен днес денят е още по-прекрасен. Излязоха ми резултатите от хорионбиопсията и всичко е ОК, newsm44 няма аномалии. А и сме 100% с розови гащи.  stork-girl Таткото е много щастлив, винаги е искал момиче, а има 1 син.

За кръвното : аз съм по принцип с ниско и сега си го държа 60-90. Чела съм, че кафето сутрин не е най-добрата идея. То е деуретик и обезводнява и ако не пиете достатъчно вода има обратен ефект. Затова сутрин първото нещо ми е да пия 1 чаша вода. Ако не го направя директно ми заглъхват ушите и чак следобед се оправят. Вода и айрян със сол са ми спасението! Шоколада също действа, но не ми се яде хич сладко...

Вече мога да си отпусна душата.. купих си дънки за бременни и една туника. Взех си на Мустела кремче за коремче да го пробвам и обсъдих надълго и нашироко със сестра ми каква количка ще ми трябва. Досега ви четях и не смеех да се пусна в тези разговори заради пустото съмнение породено от БХС и нухалната транслуценция!




# 24
  • Мнения: 4
Честито Sha  Hug 11 момчета до сега и 6 момичета.    Peace

# 25
  • Мнения: 3 154
Sha, браво за хубавите новини Hug

Честит рожден ден на малките рожденици! Tada
И евентуално, ако има някой именик измежду нас - честито  Grinning

Щях да пиша още нещо, но мозъка ми отказва вече да работи... Ех...
Хубава вечер Grinning

# 26
  • Мнения: 646
    bouquet за новата ни темичка!
 Момичета има още доста бременелки, които не за разбрали пола(вкл и аз) ,те момиченцата,нали са по-срамежливи и смятам,че по-късно ще се покажат Heart Eyes

Последна редакция: чт, 14 фев 2013, 17:56 от Veseto_

# 27
  • В Рая - срещу облаците, вдясно на слънцето
  • Мнения: 25
Супер нова тема!
Резултата от ЖК е анемия Sad - АГ ми даде срок 1 месец да си вдигна желязото с храна и после изписва лекарства. Бебчо е добре, всичко е наред и нямам гадни гъбички  Laughing

# 28
  • Мнения: 4
Браво за темичката, чудна е!
Да са живи и здрави малките рожденници!
Весело изкарване на празника, който и от двата да празнувате!
За пола - и ние още не го знаем - бебата много усърдно се крие от нас - на последния преглед си сложи ръчичката и се закри, после седна по турски, после зае някаква друга поза, от която не се виждаше... а доста време доки се опитваше да го види... надявам се на следващия преглед да успее, ако не- на 2-рата ФМ... Но аз така или иначе гледам колички/легълца/ всичко да е в неутрални цветове - бледо зелено, бледо жълто... т.к. живот и здраве, искам и второ детенце и да мога да използвам всичко и за него

# 29
  • София
  • Мнения: 401
здравейте Simple Smile

Мама на Раличка , започвай с коприва, спанак, месо и по една-две глътки червено вино. Ако беше времето на дините щеше да е много добре, защото те са с на едно първите места по съдържание на Желязо.

За храните в градинките : аз почти нямам проблем, защото винаги нося бисквитки Плазмон или някакви детски от магазина, плодове, сурови ядки, много обича бадемчета, мъфини/солени и сладки, които аз си ги правя/ и много учтиво и твърдо моля да не го хранят. Особено бабите дето гледат внуците, те само гледат натъпчат и чуждите деца, все им се струва че са слабички.

Общи условия

Активация на акаунт