Юнче през зъбчета се смее, на слънце да играе то копнее.

  • 25 780
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 925
Светленце, страхотна тема!   bouquet  Hug
Красавица, изчакай напълно да оздравеете и тогава дай нещо ново Simple Smile
Моята педка е супер, тя ми се обади по-късно, за да разбере как е Вики Simple Smile оказа се, че повръщането е било от преяждане. Днес на обяд й дадох доста по-малко количество пюре, но на втората лъжичка се пънеше да повръща и го махнах веднага. Не е повръщала  Praynig
Гъбзи, честито лазене! Сега очичките ти трябва не на четири ами не знам на колко да са!  Mr. Green
Ние се опитваме да лазим, ама само като видим нещо забранено и се опитваме да го докопаме  Crazy Но засега е на спалното легло, не знам кога да я пусна по пода, още е студено, пък и нали сме си болнички  Tired
Бързо да оздравяват всички болни бебета!
Ако има месечинки, честито! Simple Smile

# 16
  • Мнения: 427
Запис прекрасно заглавие,много радва  bouquet

# 17
  • Мнения: 872
Micah Lawrence , Честита месечинка и на вас  Hug
 Не сме излизали на разходка от няколко дни,но днес и времето не го позволяваше,едно мрачно и ветровито.
 Ния пляска с ръце като кажа "браво"(но когато тя си иска),дава "пет" и "боц", обаче нищо не иска да приказва,само вика и много се кефи като върти пералнята  Simple Smile
  Тия дни мисля да започна с попарата,та с нея ще дам сирене и масло.Скоро се обсъждаха сирената,но пак да питам - кое според вас е най-истинско? Тертер някой беше споменал.
  На 20-ти трябва да сме на консултация,но мисля да я пропуснем.Тоя месец са само мерки и теглилки и не си заслужава да лепне още някой вирус пред кабинета.

# 18
  • София
  • Мнения: 77
Честити месечинки di_p и Micah Lawrence! Да са живи и здрави сладуранките и много да ви радват!  Hug
Вчера исках много да измеря бебко, защото този месец още не сме ходили на консултация, но вкъщи нямам везна. И баща ми измисли да го измерим с кантар за злато - хващал до 50кг. Та сложихме една кошница и хоп беб в нея  Laughing Резултатът беше 8,600кг. А оттогава му викаме каратчето на мама  Heart Eyes Не е качил много от предния месец, 250гр. но пък е дръпнал 2 см. на ръст и освен това не се спира това дете. Вече се вдигна от пода и пълзи уверено на 4 крака, хваща се за дивани и столове, изправя се сам и се пуска страшно безотговорно направо косата ми изправя  ooooh!

# 19
  • Мнения: 50
Светле, благодарско за темата   bouquet

# 20
# 21
  • Мнения: 975
светле  bouquet.
Шугар бейби,радвам се че сте по добре.
Болничките да оздравяват .
Вчера я слагам в зимния кош коконата да я приспивам ,и тя се хвана и се изправи в седнало положение Grinning,нови движения ,
Искам да ви благодаря за успокоенията и милите думи за очичките ни.
хубав ден.

# 22
  • София
  • Мнения: 925
Здравейте! Минавам да ви пожелая хубав ден! :*

# 23
  • Мнения: 162
И аз се чудех какво сирене да давам, мислех Маджаров...  newsm78
Сега давам масло, след няколко дни ще дам сирене и ще пробваме попарка. Взех едни ръжени сухари от Лидл, днес й дадох уж да гризка, но тя повече човъркаше с пръстчета, отколкото да гризка. А много ми се иска така да й давам нещо и да се учи да дъвче.
Бях взела една каша 3 зърна от ДМ - да я похваля - първия път й правих 2 пъти допълнително, само отваряше уста и се кокореше. Всеки ден си я изяжда с апетит. И то я правя само с вода и на мен ми е безвкусна. Явно бебетата започват да имат предпочитания, забелязвам, че и кашата от елда й харесва и месните пюрета.
Пантерка, не е ли по-кротичка вече твоята кукла? Аз много странно се чувствам откакто не плаче толкова много, една тишина настана... Сигурно съседите са решили, че сме се преместили.  Laughing Но остана мрънкането навън. Преди в зимния кош заспиваше на разходките и я разхождах заспала по 2-3 часа. А сега имам чувството, че не може да заспи сгъната в седналия кош и мрънка почти постоянно докато сме навън и така разходките са максимум по 30мин.  Sad
Честито на бебоците на di_p и Micah Lawrence! Micah Lawrence, пожелавам ти много спокойно и весело бебе!  Simple Smile Как се държи, по-добре ли е коремчето?
Ние нямаме нови движения или "думички",не пълзи и не казва никакви срички, само от няколко дни прави нещо като писък без глас и се хили, може би е някакъв признак на радост.
Снощи дадох от готовите каши Лека нощ на Хип, в бурканче, никакъв ефект не видях, като яде в 20:30, после се събуди към 24ч. да пие кърма.

# 24
  • Мнения: 3 386
tedincence на Плазмон ли бисквитки слагаш?
Kristianni  даже много добре е наддал предвид всичко което прави  Peace
 

# 25
  • София
  • Мнения: 77
Merlinski, права си, но откакто не ми наддава по кило на месец ми е странно
Момичета, ние официално се захранихме и с пълнозърнесто хлебче, нищо че му е рано още. Просто докато бяхме на масата ми грабна филията, аз дърпам и той дърпа, та успя да си завоюва една коричка. Инстинктът е голяма работа, а беше изял към 180 гр. пюре преди това, ще каже човек, че не го храни майка му   hahaha
Някой беше писал за сирене Тертер. Понеже мандрите на този производител са близо до село Тертер и е познат на мои роднини от там, знам със сигурност, че всичко при тях е само реклама и че не е качествен продукт.
Аз купих Булгарея, но може и там да е само реклама, няма 100% гаранция никъде, вземала съм и на Маджаров.  Peace
Момичета, сутрин освен попара, какво още предлагате? Аз въртя едно и също, попара със сиренце и авокадо.

# 26
  • Мнения: 398
 Аз  днес дадох  за закуска : овесени ядки с пасиран банан и плодово пюре. И общо взето сутрин ще е така :

варена елда или спелта  или просо или овесени ядки с малко ръжени ядки с пасиран плод или плодово пюре.

Сиренето ще го давам на обяд в зеленчуковото и ще го редувам с месно пюре , а следобяд каша с плодово пюре.

# 27
  • Мнения: 30
Здравейте,
И аз да се запиша в новата тема.
При нас май нищо ново няма. Още сме без зъбчета, прави детето някакви опити да пълзене, но не й се получава:-)
Относно стоенето в количка, при нас винаги е било проблем. Никога не е заспивала в количката. От както я слагам седнала по стои, но пък се сърди че е много облечена и пак мрънка. Абе големи претенции.
Аз сирене и масло още не  съм давала, но ако не е домашно е трудно да се каже колко е качествено.

# 28
  • Мнения: 513


варена елда или спелта  или просо



От готова каша или ги има на пакетчета като макарони и ги вариш? Ако е второто, моля да ме ориентирате къде да ги търся,  защото не съм ги виждала по магазините, то не, че твърде се гледала точно за такова нещо  newsm78

# 29
  • Мнения: 872
Kristianni ,мерси за информацията за сиренето.Човек вече не знае какво да яде.А масло Президент ли давате?Аз мисля да давам на Вълчев
krasavica ,елда има на зърна по диетичните щандове в големите магазини или в диетичните магазини.Аз мисля такава да взема,варя и пасирам,после с малко масло и сирене или с плод.







Общи условия

Активация на акаунт