здравейте! Ще раждам в "Св.София"

  • 4 483
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 819
И аз
Ако искаш като дойде времето да се разберем и да се видим на 8 дек. Ти в кой месец си и за първи път ли ще раждаш

# 46
  • Мнения: 2 274
Цитат на: Vilione
И аз
Ако искаш като дойде времето да се разберем и да се видим на 8 дек. Ти в кой месец си и за първи път ли ще раждаш
пуснах ти ЛС

# 47
  • тук-там
  • Мнения: 5 688
Хей, моми4ета, ехографът в Св. София не е 3Д. Не ми се иска да ви разо4аровам, но съм сигурна, 4е не е, тъй като имах щастието да видя 3Д апарат, при това цветен (не в БГ за жалост). Останах с впе4атления и 4е за апарата на Мазнейкова се смята, 4е е 3Д. Категори4но не - и двата апарата са 2Д, но най-модерната версия. Доколкото знам с 3Д разполагат само в Св. Лазар.

# 48
  • Мнения: 46 508
Цитат на: mtz
Хей, моми4ета, ехографът в Св. София не е 3Д. Не ми се иска да ви разо4аровам, но съм сигурна, 4е не е, тъй като имах щастието да видя 3Д апарат, при това цветен (не в БГ за жалост). Останах с впе4атления и 4е за апарата на Мазнейкова се смята, 4е е 3Д. Категори4но не - и двата апарата са 2Д, но най-модерната версия. Доколкото знам с 3Д разполагат само в Св. Лазар.


Мен ме гледаха в Св. София на 3D, но не цветен! Беше си абсолютно триизмерен с X, Y и Z кордината. Ходих през май тази година!

# 49
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз питах Мазнейкова, когато бях при нея и тя ми каза, че има триизмерен (мен ме гледа на обикновения, защото 3D-то беше резвален, но и този, "обикновения" и е страхотен). А 3Д-то може да не ецветен, затова става объркването...

# 50
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: Nelly
През цялото време до мен беше акушерката Теодора Костова - невероятно топъл и мил човек, който успява да ти вдъхне кураж и да те успокои Simple Smile



Мен също ме изроди Теодора Костова - страхотна жена!!!! Така водеи раждането, че нямах никакви вътрешни разкъсвания, само епизиотомия, която тя направи. Разреза е не повече от 1 см, а бебето беше 3,900. Много добра акушерка!!!

Доктора беше д-р Дочев!
Останах със страхотни впечатления от болницата и персонала. Не съм била във ВИП стая, но отношението беше перфектно!

Общи условия

Активация на акаунт