Магията на изтока - 18

  • 38 778
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 192
Аз пък като се замисля мога да измрънкам за края Laughing
ГГ  беше забравила какво е написала или буквално бе забравила за него.Отне и толкова години и да сме честни фатално събитие, за да се върне.

# 31
  • MJF
  • Мнения: 8 585
ГГ не ми е прекалено симпатична  Simple Smile. Майка й по-симпатична. Ако края бе друг щеше да измрънкам силно. Възрастен човек, след 47 години ни вест , ни кост , собствено семейство, аз също приех че е забравила написаното а не че е изненадана че той пази бележката.... Образа й не бе добре разработен от  knit,  нито какво се е случило през това време с нашия герой, при него видяхме резултат но не и как се е случил. Ако беше дадено щеше да е материал за още един филм. Така че въпросния край ми пасна идеално. ГГ има своите плюсове но не бих казала , че дори за миг беше кой знае колко "добра" като тийн.  Но така или иначе сценариста не задълба в образите а ги маркира и тях и това за което и ти и аз определихме назад човешкото-нечовешкото, доброто - злото....Добре написаните герои са мъжките-нашия човек, злодея и целия рояк "компетентни" мъже дето се навъдиха  ooooh! + съседите.
За това и критикувам сценариста, хем не задълба в образите, хем прекали на много места с "битовизма" а де факто посланията се носеха най-вече  от действията на героите. Техни мисли сред целия излишен битовизъм не чухме. Конкретно за главния герой, това че не говори, не значи че не мисли. Ако бяха дадени те, щеше доста по -добре да ми се стори целия филм.

 Crazy E, друго е като изгледаме едно и също нещо по едно и също време. Може да стане дискусия.

# 32
  • Мнения: 6 105
Здравейте  Hug

Чак сега видях,че е преведен на английски Ti Amo Chocolate и мисля да започна да го гледам!Че е и 80 епизода  Crazy

# 33
  • Мнения: 9 192
romanti4ka,много си красива с тази комбинация Heart Eyes

Шош,главната беше леко съмнителна.От какво е болна?Защо не ходеше на училище?Защо Зло-то искаше да я вземе за жена?Вярно много искам от корейските  knit
Ама си ми хареса.

# 34
  • Мнения: 6 755
Аз още не съм гледала Вълчето с превода, но доколкото схванах главната беше астматичка и се бяха преместили в селцето заради чистия въздух. Беше прекъснала училище и учеше в къщи. А Злото я искаше, защото тя му се дърпаше. За него това беше нещо немислимо, изживяваше се като че ли е дар божи за жените. Предполагам, че имаше нещо покрай починалия баща на момичето. Нали е бил бизнес партньор на бащата на Лошко. Явно бизнесът е преминал изцяло в техните ръце и те са се чувствали един вид отговорни за момичетата и майка им. Не случайно ГГ го ненавиждаше този зализан перко. И въпреки, че къщата май беше купена за тях от него, той се държеше доста високомерно, като че ли е техен благодетел едва ли не и те са длъжни да му се кланят за всяко нещо.
Утре ще взема да го изгледам най-накрая, че да не гадая само колко съм разбрала от прецъкването без субтитри.


romanti4ka, ще чакаме отзиви за Ti Amo Chocolate.

# 35
  • Мнения: 9 192
Гледах Chinese Zodiac.
Много Jackie Chan и малко Kwon Sang Woo.
От онези типичните филми с Джаки Чан - спасяване на някой или нещо,бой,комедийни елементи, лека любовна история.Хубав е и става за разтоварване.Пък е последния екшън филм на Джаки (така каза миналата година в Кан),който смята да се отдаде на по-сериозни роли.
 ooooh! Езиковата мешавица ме побърка.Говореше се на английски,френски,мандарин,по някое време на руски и японски и имаше сцени с различни езици като гръцки,арабски,кантонски  ...

Оригиналът дал началото на корейския вариант на:

# 36
  • MJF
  • Мнения: 8 585
 Joy Laughing   шията ми стана една идея по -гъвкава  bowuu  Joy
Tuon, мерси за смеха  Hug
2в1, 100% вярно е инфото за ГГ.
Езиковите мешаници и мен ме забавляват а понякога и уморяват. Като имаме предвид че никой от езиците в тези продукции не ми е роден. На моменти настава истинско объркване.
Tonbi 6 ми достави поредна естетическа наслада. На всичко отгоре имаше и  Laughing достатъчно в този епизод. Пълен букет емоции поднесени с вкус и логика.

# 37
  • Мнения: 6 105
Tuon, благодаря ти и аз се харесвам така   Blush

2 в 1, ще споделя,само да го завърша,но съм още на 2 епизод Simple Smile

Ей какви са тези упражнения  Laughing Тъкмо почнах да накланям глава наляво и надясно и видях какво пише отдолу  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 6 755
Изгледах го Вълчето. Почти всичко съм схванала и без превод yes. Губеха ми се само някои подробности, но като цяло явно съм схванала идеята.

Song Joong Ki в реклама за TheNorthFace




И да видим кой вече е започнал официалното четене на сценария за новата си драма newsm08



и на фен-среща от преди няколко дни



снимки:soompi

# 39
  • София
  • Мнения: 15 458
    Какъв съм заплес,вече три страници нова тема, а аз се чудя защо не пишете  Embarassed!2в1, благодаря!

# 40
  • MJF
  • Мнения: 8 585
Добре е почнал да чете  Laughing. Само да не напишат с/у жанр-мелодрама и ще го гледам текущо  Laughing. Видях позната муцуна ще играе до него When a Man Loves. Каста сигурно не е дописан още на горния сайт но има надежда да ми спестят "корейски родителски тела".

Scandal Makers 2008. Корейски филм с автоматична пералня в интериора  Mr. Green, а това ме спечели за зрител автоматично. Comedy / Family /Drama е моята корекция. Става за гледане. Има достатъчно забава и смях. ГГ от "вълчето" е причината да го открия и изгледам. Тук Park Bo-Young има повече игра.

# 41
  • Мнения: 6 755
Scandal Makers съм го гледала, но по друга причина Cha Tae Hyun Mr. Green. Не е красавец, но е голям чаровник и в комедийни роли с лек драма привкус много го бива.


Шоши, искаш ли да ти дам още една причина да запишеш драмата за евентуално гледане newsm03. Човекът ще го играе асистент на Хонито. Обаче за жанра информацията е мелодрама. Хони е влюбен в жената на шефа си и след неговата смърт май се жени за нея. След това обаче се влюбва в доста по-млада госпожица и нещата явно ще загрубеят. Поне такава е информацията в soompi.

Последна редакция: чт, 21 фев 2013, 19:59 от 2в1

# 42
  • MJF
  • Мнения: 8 585
Joy Kim Sung-Oh и мелодрама не ми се връзва. Дано да има "по-дълга" роля от в Gentleman's Dignity и Фантом. Задължително ще се гледа.

За  Cha Tae Hyun съм съгласна че комедийно-драматичните роли му се получават чудесно. "Стар" познайник ми е но в последно време ми бяга по тъча и не ми е попадал на екрана.

# 43
  • Мнения: 6 755
Шоши, вярно че Cha Tae Hyun напоследък все е в роли, които не са от твоята кръвна група. Аз до скоро го гледах в Jeon Woo Chi, а тези дни мисля да погледна и The Grand Heist, че вече повече от месец си има и бг превод, а аз още не съм стигнала до него. Пише, че е забавна и разтоварваща комедийка.

Петъчно....

Жужитата освен, че ще пеят на церемонията по встъпване в длъжност на новия Президент на Корея, са избрани и за лица на Азиатските игри през 2014, които ще се проведат в Корея.





И сладурските им снимки за новата колекция на NII



# 44
  • MJF
  • Мнения: 8 585
Маркирах The Grand Heist.  Hug
В лежерно настроение съм, нямам текущ корейски, текущите ми  японски ги изгледах с готовите епизоди и прибегнах до златния ми  безкраен списък при такива ситуации  Mr. Green. Започнах Rich Man, Poor Woman, така де само ме "тормозите" с Отури Шун пък той има броящи се на 3 пръста заглавия като за мен, та реших да го удостоя с малко внимание  Laughing
The Brothers Karamazov така се получи че не го запчнах на ред с останалите ми клони и реших да го оставя за гледане след 100% излъчен. Положението с японските преводи е хм "молитва". Почнат ги, зарадва се човек и хоп внезапно спрат и .....никакво продължение. Горчиви примери има. Ето сега усещам как Saikou no Rikon ще го чакам ........ Rage

Общи условия

Активация на акаунт