Магията на изтока - 18

  • 38 712
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 678
Точно поради проблемите със субтитрите предпочитам да гледам японските сериали след като излязат всички серии и преводът за тях. Иначе рискувам да забравя за какво е ставало на въпрос в последната серия, която съм гледала. А и ако ми харесва повечко, "чакалото" ми нещо не може да изтърпи големите паузи Crazy Grinning.

# 46
# 47
  • Мнения: 6 105
 И като стана дума за петък  Crazy

Скрит текст:




# 48
  • Мнения: 6 678
Тъкмо днес беше официално потвърдено, че симпатягата, който Tuon е показала, има връзка с колежката си и бивша мис Корея Honey Lee.


Още една такава хубава новина, само че от Япония - Kaname Jun усилено се подготвя за предстоящата си сватба.


И така и така става въпрос за сватби  Twisted Evil.... известни са две от двойките, които ще участват в "световната версия" на шоуто "We Got Married". Едната е Taecyeon(2РМ) и китайската актриса и певица Wu Ying Jie. Другата е Lee Hong Ki(F.T. Island) и японската актриса Fujii Mina.

# 49
  • София
  • Мнения: 562
За японските сериали и аз много съжалявам, защото докато на английски все пак ги превеждат, то на руски е истинска трагедия, голяма мъка е да се гледат.За това и аз чакам да видя каква ще я скопосат и тогава да гледам.

Освен 2-3 текущи корейски, с нищо  изгледано не мога да се похваля Sad, но ви чета най-редовно. Laughing

Ще се отчета петъчно с две-три познати муцунки Wink
Скрит текст:


  Всъщност изгледах един филм, който коментирахте - Thieves , но честно да си кажа, много се разочаровах, явно очакванията ми са били по-големи,  не ми хареса и едвам го догледах Sad. Сега съм си набелязала A Werewolf Boy - коментарите би бяха хубави за него, а и видях, че са го превели  на български.Пък и Song Joong-Ki ми е един от любимците.

# 50
  • София
  • Мнения: 15 434
2в1, Хонки ще ми е интересен,гледах го в едно предаване в което се срещаха с фенки и се оказа доста по-различен от образа ,който съм си изградила за него.

# 51
  • Мнения: 6 678
Тайна, а какво впечатление ти е направил? Аз не гледам такива шоу програми и ще ми е интересно да споделиш нещичко.


freedoms, ще чакаме и твоите впечатления за Вълчето.

# 52
  • София
  • Мнения: 15 434
Тайна, а какво впечатление ти е направил? Аз не гледам такива шоу програми и ще ми е интересно да споделиш нещичко.
2в1, аз си бях изградила мнение за ангелче от образа му в сериала, а той е доста по-отворен,отракан, грубичък, и пуши. Гън Сок също много пушел. Гледах Parк Hin Hye в Силно сърце оказа се е всестранно развита личност.

# 53
  • MJF
  • Мнения: 8 528
 Coffee
Rich Man, Poor Woman ще го догледам. Не ме провокира към коментар. Не че е лош но не съм му основен таргет, но си го знаех предварително, така че не мрънкам въобще  Simple Smile. В общи линии забавен ми е героя на Yosuke Asari и другите му два авера.

Аз нали бавно но славно действам     Animal Snail ,  та стигнах до запознаване с Такеру Сато чрез Tonbi. Разцъках филмографията но удрям на камъни. Пробвах и Beck но не става. Въпреки че имам по-висок  толеранс в киното към образите на школници от колкото в сериалите но не се търпи това, въпреки доброто ми желание. Виждам че има и налична театрална постановка Ромео и Жулиета, преди време помня че я споменахте като се чудех дали да не пробвам театър , та сега май й идва времето за проба  Thinking.
 
search всички и всичко видях, женени/не женени всички под лупата  Mr. Green

Последна редакция: сб, 23 фев 2013, 11:11 от 6o6ul4o

# 54
  • Мнения: 6 678
Понеже една от семейните ми драми My daughter, Seo young отива на приключване да взема да ви покажа част от това, което имаше в сериала  newsm56

Скрит текст:


# 55
  • BG
  • Мнения: 4 456
2в1, руски суб има ли тази семейна драма?

# 56
  • Мнения: 6 678
нощен гост, почнали са го, но кога ще го довършат идея си нямам.

За сваляне тук, но според мен са се отказали да го превеждат.

Онлайн на руски - тук , тук и тук.

# 57
  • Мнения: 6 105
2 в 1 , мислех да го гледам, но търпеливо ще изчакам да свърши сериала и да го преведат с английски субтитри.

# 58
  • Мнения: 6 678
romanti4ka, той свършва другата седмица, а английските субтитри са излезли до 41-42 епизод и ги качват регулярно, така че можеш спокойно да си го почнеш.

# 59
  • BG
  • Мнения: 4 456
Мерси, 2в1, и аз ще изчакам пълния превод.  Някоя друга семейна драма можеш ли да препоръчаш, да е около 30-50 серии и да има руски суб, нещо забавно като Smile, you, Creating destiny( тези съм гледала)?

Общи условия

Активация на акаунт