Магията на изтока - 18

  • 38 779
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 489
Ох, току що изгледах препоръчания от вас Koizora...този филми наистина ми разби сърцето така да се каже....просто ужасн Sad Страхотна актьорска игра, страхотни и красиви актьори, особено момчето....много жалко, че финала е тоолкова тъжен...аз дори до последно смятах, че тя отново е бременна, но за съжаление не беше така. Ох, защо има толкова тъжни филми Sad Определено става един от любимите ми филми /говоря за този от 2007, не за сериала който нямам идея дали е същия/

Последна редакция: пн, 08 апр 2013, 00:15 от topsi91

# 721
  • Мнения: 6 755
topsi91, сериалът е същата история, но разказана в малко по-дълъг вариант и с различни актьори, но също толкова добри.


Не съм се съмнявала в Хонгстар, той винаги си е бил малко луд Laughing. Ще погледна клипчета като излязат, а и ще разчитам на репортажите тук и в Спирита Mr. Green.

# 722
  • София
  • Мнения: 489
Eй сега прегледах финала на сериала - защо и филмът не завърши така? Щеше да е хубаво тя да не остава сама а да има дете от него също като в сериала...или аз нещо не съм разбрала пак.

# 723
  • MJF
  • Мнения: 8 585
Хи, хи сега прочетох и разгледах за преживяването на българските фенчета на Хонито. Големи емоции са имали  Laughingrossonera , то се е видяло че най-малко от солидарност с теб ще взема да го подхвана When A Man Loves без да чакам повече.
Ясно, значи чакаме  Рюноске Камики в следващ проект като за нас.
нощен гост , не си мисли че не чакам резюме от теб на Whatcha Wearin'?  Naughty, дори бонус има - печения човек Kim Sung Oh ще видиш. Знаеш че се шегувам  Hug

# 724
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 538
Започвай го днес, че утре и в сряда си заета и кой знае в кое измерение ще си в епизодите на Nine: Nine Time Travel. Ще има да те издирвам. Чакам после коментар с голям интерес, ако успееш още днес. Изказах се за първите два епизода, да видим на теб как ще ти се отрази картината и действието.

Скрит текст:
В интерес на истината, чакам с нетърпение сряда, да за разбера дали главната героиня ще приеме предложението за брак на хубавото Хони. Ако го оженим още в началото, представи си натам какво ни очаква. Ревност, раздели, караници, пълна програма.

И едно забавно изпълнение на Mirotic, но от моите нови любимци от BTOB. Ей, онова с палтенцето и черната шапка, което държи телефон в ръка и е отзад е моята слабост.

# 725
  • Мнения: 6 755
Не много компетентно мнение за When A Man Loves, защото още не съм го поглеждала, но от това, което съм прочела, Хони би трябвало да се ожени за жената на бившия си шеф. Тази малката май ще му скрои номер и ще предпочете да се заиграе с малкия. Пак казвам, това е само от прочетена информация. До колко ще е истина не гарантирам. Ще изчакам да излязат епизодите и тази седмица пък после може да се включа и аз в гледането.


Погледнах обаче Тек и Хонгстар в We got married. Китайката дразни, лигава ми е. Но японката ми хареса за сега. Момчетата бяха добре. Изненадващо обаче за мен Хонг Ки беше по-притеснен и срамежлив. Докато Тек беше по-уверен и спокоен. Интересно ще ми е да ги видя и по-нататък, когато посвикнат един с друг.

# 726
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 538
2в1, на едно мнение сме за тайванката (тайванка е тя, тайванка). Дразни, а и още повече ме учуди, когато тoй искаше да и помогне с пробата на обувките и подхвана глезена й, като кавалер, а тя като ощипана му каза да не я пипал по краката, че не обичала. Таек си е американец, аз и никога не съм го приемала за кореец, по освободен е, по уверен наистина, но и той само като го видиш - мъж. Той ще води парада в тази връзка, а и като видя и ти вече тайванката, май добро не можем да очакваме от нея.
Хонгстар си е момче още, а и си е голямо дяволче, но и на мен японката много ми хареса, каква разлика само с тайванката - от небето до земята. Мина Фуджи ми се видя и по-уверена, разговорлива, забавна, пасват си с Хонг, а и тя може да го държи малко изкъсо, че той си е тарикат, ще има изцепки. Хонг се притесни - да, но само когато я видя. След това бързо паднаха бариерите между двамата. Мислех, че ще говорят на японски, но пък Мина говори отличен корейски. Хонг много се изненада. Тя ми хареса и с това, че отказва и не иска той да я нарича "нуна", ще я карат на "Мина-чан".

За When a Man Loves сега като споменаваш, има връзка, в смисъл да стане точно това. Второстепенна героиня, злата Круела Девил се прояви вече във втори епизод, така че със сигурност от тук насетне ще стане и нещо с нея. Тя обича Хони, а Хони обича бедната девойка и май това ще е шансът на Юн У Джин с Пепеляшка, но пък Хони ще попречи, защото я обича. Абе, страшна и много мътна е тя в този сериал. Латино привкус, но от най-горчивите.

# 727
  • MJF
  • Мнения: 8 585
 Joy абе те сценаристите  When A Man Loves може като мелодрама да го гласят но ние ще го изгледаме като трагикомедия към чиста комедия  Joy, натам вървят нещата. По-късно ще ги изгледам двата епизода.

# 728
  • BG
  • Мнения: 4 456
Шоши, още не съм го изгледала, че се залепих за лакорна, но днес-утре ще го видя Peace
Да взема и аз ли да гледам we got married, гледам че има руски суб Thinking
2в1, измисли ли вече началната стр. на новата тема, нямам търпение да я видя Crazy

# 729
# 730
  • Мнения: 0
Забрави  no,като гледам снимките ще мрат накрая. cry
аз само ще кажа че Л ми е слабост и винаги ще го обичам и подкрепям няма да го оставя нкога Heart

Общи условия

Активация на акаунт