Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 33 ~

  • 38 539
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Добър вечер от мен! Прочетох ви!
Да си призная честно аз явно не ги разбирам нещата, но наистина не виждам смисъл във възглавницата и защо с Хазал може, пък с другата не ... Thinking Аз като ги гледам по американските филми какво правят, трябваше да има възглавница във всяка сцена, а може и да има знам ли?
Финалът определено беше много претупан ( аз тотално съм изтрила последните няколко секунди с изстрела и все пак). Аз лично след два сезона непрестанни мъки и неволи и тук там романтични моменти имах нужда да видя поне в един епизод щастието им  hug-  такова да се държат за ръце, да си гукат, да целуват , малко кекс  luvbed , а защо не и една бременна Фериха ... супер щеше да е, но уви.

# 736
  • София
  • Мнения: 30 107
Emma$, и аз имах нужда от много романтика, страст и една бременна Фериа на финала, ама....нейсе!  Confused

Момичета, понеже не намерих диалога на бълг. ез., го преведох на прима виста, защото за мен е много силен момент, а и, както anilevI, казва да тропнел по масата. Ето, той иска, но тя го спира. Съжалявам, ако има леки неточности.

Скрит текст:
Feriha: Емир  
Emir: защо не ми каза?
Feriha: Емир
Emir: Фериха, ти си ми съпруга! Те се опитват да те омъжат за него
Feriha: Емир, чуй!  
Emir: знаеш ли в каква ситуация ме вкара,погледни само в каква ситуация сме!
Feriha: прав си!  
Emir: Прав съм от самото начало, аз знаех, че той изпитва нещо към теб! И ти го знаеше!
Feriha: Преживяхме тежки дни, когато се сбихте пред апартамента,  аз тогава го разбрах (бел. прев. че Л. е влюбен в нея.)
Emir: Да, този мъж те доведе при мен, когато баща ти беше в болницата и вие седяхте на една маса, като ти знаеше за чувствата му!  
Feriha: Не можех да ти кажа, не знаех какво да правя. Не можех да го кажа.  
Emir: Точно нещата, които не можем да си кажем, ни доведоха до тази ситуация.  
Feriha: Знам, не искам да е така. Добре, прав си. Какво друго да кажа!  
Emir: прав съм бил и как ще ми помогне това, Ферия. Прав съм, но не мога да направя нищо, когато брат ти говори с него. Те се опитват да омъжат моята жена и аз пак нищо не мога да направя. Не мога да кажа на сем-то си, че съм женен. Прав съм, но всеки ден съм сам в този дом, Ферия!!!!
Feriha: И аз съм толкова ядосана на себе си, колкото и ти. Не очаквам от теб да ме разбереш, но моля те, довери ми се!  Емир...погледни ме. Тази глупост няма да се повтори повече. Ти може би не знаеш, но аз сега мога да се изкажа у дома (думата ми се чува). Баща ми ме слуша. Знам, какво искам да направя. И знам какво трябва да направя. Само искам да намеря точният момент за всички нас.  
Emir: Точният момент! Ферия, докато аз очаквах обаждане от теб, ти на практика беше оставена на волята на тези мъже. Ами, ако бяха казали „готово, разбрахме се”, тогава какво? Тогава ли ще стаеш и ще кажеш, че сме женени, а? Точният момент!
Feriha: Емир, объркана съм от ситуацията, в която сме. Аз също не искам нещата да са по този начин. Аз чувствам точно това, което и ти чувстваш, не по-малко.  
Emir: Ти знаеш какво чувствам? Наистина ли знаеш? Аз чувствам, че самоуважението ми вече е равно на „0”, Фериха!
Feriha: Емир.. Не си тръгвай
Emir: Фериа, имам нужда да остана сам. За известно време не се доближавай до мен!
----------------------

Последна редакция: ср, 20 фев 2013, 23:16 от missence

# 737
  • Мнения: 740
След появата на Едже в сериала, Емир ми лазеше по нервите страшно много... #Cussing out пък и актрисата, играеща Едже също ми беше адски антипатична... Sick

Ох и на мен, супер антипатична мутра има тая #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 738
  • Мнения: 36
има ли нова тема ве4е ?

# 739

Общи условия

Активация на акаунт