Времето минава, МАЙчето расте, пролет наближава, ставаме на ДВЕ!- 22

  • 62 660
  • 731
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 32
ей сега вече ме притеснихте - ади е с 6, два кътника и толкова.  Shocked

# 241
  • Мнения: 5 622
Неее, не бъркам. Ти казваше, че нямало време за второ дете и, че ще си останеш с едно Wink
Ето, че не само аз съм останала с такова впечатление Simple Smile Както и да е, не е важно Wink
За памперса видях питане, аз също слагам памперс само през нощта, навън ако се напишка, ще носиш дрехи и ще го преоблечеш. Аз винаги преди да излезем гледам да го сложа на гърнето за да съм по- спокойна навън, дори и дрехи не нося. Ако е за по- дълго време, обаче, бих носила резервен чифт.

# 242
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
ей сега вече ме притеснихте - ади е с 6, два кътника и толкова.  Shocked
, не се притеснявай децата са различни, това не са машини да изработват еднакви елементи Hug. Ей тази картинка и излезе на първо търсене с дедо Гугъл.

Бубе, аз имам в колата един резервен кат дрехи за всяко дете Wink. Пусни някое клипче с тествани деца.

 
Тортата стана един път, ама още не сме я разрязали.
, не се съмнявам Hug. Подредила съм се за парченце eat


Тони, благодаря за линка с ножицата. Тук пластмасова не съм виждала, но не съм и търсила. На Мончи е подобна, заоблена отпред спружинката помагаща рязането, но режещата част е метална, затова съм все покрай нея.

п.п.и накрая - целувки за тебе,тебе,тебе и тебе  Wink ... ама съм добра,дори за миг не ми хрумна да ползвам оригинала Mr. Green
newsm78 това те тук не го разбрах, ама то е щот съм руса и гладна, обачееееееее се надявам да съм от нацелуваните Mr. Green

Да си пофала чадото, от вчера кара триколесната тротинетка, та ако се чудите за подарък и още нямате таквоз може да се възползвате от идейката Peace


# 243
  • Мнения: 5 591
Добро утро,момичета!
Как сте?Не пиша,но ви  чета. Hug



raia07  на твоите  въпроси:

1.Още не сме махнали памперса.Има желание да ползва гърне и даже имаме няколко успешни опита,но памперса ще го махаме лятото.
2.Ляга към 21-22,30 часа вечерта,а сутрин става към 7-8 часа.
3.Не сме от тях.
4.Храни се с лъжица сам.Облича си само блузата сам и якето се опитва,сваляси чорапите.Рисува(черти) по дивана Twisted Evil и по книжките на кака му.
5.Не
6.Не.
7.  Не
9.Да,нашия е дървен на TCM може да се ползва до 7-8 г
10.Не,не си дава играчките.

За рождения ден още не  мисля,защото преди това ще празнуваме имения  ден.
Зъбите не съм ги броила.
Мерки 11 кг и 86 см.

Хубав ден!  bouquet

# 244
  • Мнения: 32
нанди, много ти благодаря за картинката - аз уж търсих сто пъти в гугъла и не съм попадала на нея, но ме успокои, че не е толкова назад, че като гледам всички са с доста повече зъби, но сега дишам по-спокойно, благодаря ти.

аз съм се заканила за тротинетката, но мъж ми казва, че било опасно, мисля това да й е подаръкът за рд и един бебешки лаптоп, че само ми взима моя  Simple Smile

# 245
  • До морето :)
  • Мнения: 328
След като Елена е вече със собствен лаптоп, реших, че за РД ще ѝ вземе рибка/и. Онзи ден като бяхме на ФМ и имаше аквариум. Даже имаше и две риби-клоун, които разбира се бяха атракцията, Немо и татко му.  hahaha

# 246
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Буболече, що не спиш?
Аз пък винаги съм искала костенурче, обаче се плаша от грижите по него Confused

Mamamicrobia  Hug

Лава, туй кафе само за мен, добре разписала се Hug
Нека и други се пресрамат, нема само аз да се излагам с правописЪ Crossing Arms

# 247
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Добро утро.
Нанди влизам специално заради теб Heart Eyes за да ти отговоря на въпроса за учебните заведения.
Не искам и ако мога наистина ще прескоча....от Слави много се напатих. Децата разбира се са различни...но не мисля да тествам на гърба на детето си. Специално Слави нищо не научи странично нито поведение, нито, стихове нито песни....нищо от градината - ходеше с желание обаче. За почти три години обаче...може би му се събират сумарно 4-5 месеца - ми мерси съм. Висене по спешни центрове, задушаване...аз не спя за да го слушам как диша..не...мерси.
В училище се чувства абсолютно добре и аз съм много доволна.
В събота ходих на пазар и видях...Дудинце от нашата тема Heart Eyes разбира се тя ме позна...аз съм консерва и кьорава Joy та в Мол-а стават чудеса хаххаха
Дайте идеи за подарък за РД-то на Боример...имаме триколка, колело, буталка, двд, psp, и всякакви глупости Crossing Arms


Ден 105 - Бо селянче by anton.slavi -hera, on Flickr
Боример селянин  Joy

# 248
  • Мнения: 32
Хера, аз исках да пиша и за предишният ти пост- моят план е същият, сигурно няма да стане без въобще да ходи, но ще е за по половин ден един-два пъти в седмицата.

Аз много съм се замислила за басейн и или пясъчник, при вас поне времето е хубаво и ако има тераса или двор си представям, че много ще се кефят децата.

Лече-буболече, аз също си мислех за костенурче, защото ади е побесняла и само иска да й пускаме снимки на костенурки и т.н, не можем да имаме дом любимец, та си мислех за един аквариум, но и мен ме спира, че нищо не знам за това как се гледа такова нещо

# 249
  • Мнения: 331
Ох, аз с тоя рожден ден ще се побъркам вече  Twisted Evil  Обиколих детските кътове в моловете и равносметката е минимум 500 лева за 10 деца и възрастни, които не пият много  Laughing То не е хич смешено, ами направо е тъжно  ooooh! Имам и една страхотна опция за вилата, която е до Сф (почти, де), с огромен двор, само за тичне и игра. Но тук има едно огромно притеснение и то е, че може да вали, в който случай трябва да ги затоврим вътре, което е лош сценарий. А може и да не вали, но понеже е май, това едва ли ще се знае категорично предварително и в общи инии съм ей така, ама многоооо:  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 250
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Хоупова очаквах от теб включване и помощ...ама ти си по-зле с организацията и от мен Heart Eyes Mr. Green Mr. Green
Днес след като Георгиев ме избъзика гадно, че съм остаряла и съм се омързилявила  реших да му докажа че все пак има все още....що-годе млада жена  Joy
Други години месец преди това съм готова с РД-то на детето, торти, партита, покани...сега нцъ. В неделя Боример става на 2г. а аз до сутринта бях до кривата круша Crossing Arms Но вече съм едни гърди наред Mr. Green Само подаръка ми е много сложен...ама много...все едно диплома ще пиша.
Иначе двор, трева и съоръжения имам....обаче да си призная не ми се занимава Tired Със Слави го правих веднъж този номер и три дена бях в несвяст Joy

# 251
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Ох, аз с тоя рожден ден ще се побъркам вече *********** и в общи инии съм ей така, ама многоооо:  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
, добре дошла в клуба Mr. Green
Аз бих заложила на вилата, със следобедно-вечерно парти. Та ако вали и сте вътре да не сЪ заседяват много госрите Whistling

Херич Hug. Предположих че са болестите, много е лошо като боледуват дечицата.
 За тоз прекрасен "селски ерген" ей това  ми хрумва за подаръци косачка
за двора, а може би трактор.

# 252
  • Мнения: 331
Оооо, само за ТРАКТОРИ не говорете, че ми става лошо  ooooh! Филип е обсебен на темата и в нас имаме около 987467565860302 вида ТРАКТОРИ - малки, големи, пластмасови, железни... и не иска нищо друго освен ТРАКТОРИ и БЕТОНОВОЗИ  Shocked А, и може да не говори много, но казва екзестенциално определящи думи като: бетон, багер, фонтан  Crazy

Нанди, май към дворното парти се очертават и нашите виждания, само дано не вали, дано не вали, дано не вали  Praynig Praynig Praynig

# 253
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Хоупова, к'ви са тези 500 лв? И аз се оплаквам с моите 200, които ще стигнат за всичко. Парти центъра, тортата, родителите и облеклото на рожденичката. Даже и за подаръка може да останат.

# 254
  • Мнения: 331
Само наем на детски кът за 2 часа е 300 лева на едното място ...  Shocked #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт