Черен списък на ясновидци, врачки и ходжи в България

  • 280 483
  • 274
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 878
🤣ужас не се ли научихте ,че Ходжа който да помага няма.Всички са лъжци а в Бг всичко живо врачува и гледа... питай патило...

# 241
  • Мнения: 84
Може ли мнения за тези http://arabskamagia.net/ някой ползвал ли е тухни услуги
Разбрах ,че са измамници и те!
Хубаво и е че попитах поискаха ми 250 лв за ритуал и бях на косъм да го платя

И как по- точно решихте, че са измамници?

# 242
  • Мнения: 94
🤣ужас не се ли научихте ,че Ходжа който да помага няма.Всички са лъжци а в Бг всичко живо врачува и гледа... питай патило...

Имаш ли мнение за ходжа Азизе
Ако знаеш за нещо нея може ли да ми кажеш

# 243
  • Мнения: 1
моля да добавите в некоректните ясновидци и Даниела Гръкова- Михалева . :https://bazar.bg/obiava-35078356/sabirane-no-razdeleni-dvoyki-i-premahvane-na-cherna-magiia
Обещава да извърши поръчка и я извършва докати и преведете парите. После ,ни поръчка изпълнена, ни пари връща. Покрива се и не отговаря ни на тел. ни на вайбър,ни на писане в елайл поща ни на вайбър.

# 244
  • гр. София
  • Мнения: 153
моля да добавите в некоректните ясновидци и Даниела Гръкова- Михалева . :https://bazar.bg/obiava-35078356/sabirane-no-razdeleni-dvoyki-i-premahvane-na-cherna-magiia
Обещава да извърши поръчка и я извършва докати и преведете парите. После ,ни поръчка изпълнена, ни пари връща. Покрива се и не отговаря ни на тел. ни на вайбър,ни на писане в елайл поща ни на вайбър.
Ама, как за Бога се вързахте на врачка от Базар.бг?!

# 245
  • Мнения: 17
Здравейте !
Много Ви моля да ми дадете телефон на Исмаил Ходжа от с.Краище (младият -> стария почина преди години). Много ми е спешно , много Ви моля Sad
Благодаря ви предварително !

# 246
  • Мнения: 13
Здравейте, да вмъкна в черния списък и един Ивайло от село Стоманово. Първо казва, че взима 50 лева. На място иска 500 лева. Гледането му - 3 минути. Не, по-малко е - 2 и половина. Някакви неща ми каза наистина но те са за миналото. Позна нещо си и какво от това?! Нещата, които ми ги каза, ги знаех. Имала съм енергийно въздействие ама не можел, нямал право, да каже кой гое направил и съм щяла да го разваля с ритуал с месото му. Гледа там животни и дава замразено месо от фризера на хората. И накрая казва - "и за работата, която свърших, ми дължиш 500 лева".  По врачки и баячки не ходя, не вярвам, изобщо съм си един атеист тъп и тези неща ги определям на височайши глупости. Но след като адски много мои близки се произнесоха, че проблемите ми от магия идвали, та се вдигнах и отидох. Първо тоя ми каза да съм там в 10. И щото съм точен човек - в 10 без 10 се паркирах до къщата му. Няма да обяснявам колко рано трябваше да стана, че 3-4 часа път ме чакаха. Селцето иначе хубаво, спокойно, мюсюлманско - православна църква там не видях, само джамии. Та аз точна в казания ми час и кво да видя - той излиза, качва си се на джипа с едни работници и тръгва да си обгрижва овцете или кравите, не разбрах...Но не се и поинтересувах, щото други проблеми ме тресяха. Ама че дал час по телефона на идиотка като мен - не му пука. Стой си там на студа и го чакай. То чай ходих да пия в местното кръчме, пардон - кафене. То в колата висях. Пък и на тоалетна ми се приходи от тоя чай...Абе тръните взеха да ми избиват... Точно тогава се зачудих дали да си пална колата и да си се върна у дома, да не се занимавам с глупости, ама си рекох - абе така и така съм дошла, била съм път, настроила съм се, че ей ся ще ме огрее светлото бъдеще и проблемите ми, които наистина са адски, ще духнат яко дим...Пък и айде 50 лева къде ли не съм ги дала. Да де, ама като след 2 минутно "гледане", в което уж изпада в транс, ми поиска 500, направо се разтреперих. И до ден днешен си се чудя на акъла що ли се вързах, та си дадох половината заплата и едва изкарахме месеца. Но човек като  е отчаян, ей такива се възползват...Тва не ме оправдава, разбира се, но поне да предпазя други хора - не ходете там или ако ходите, носете пачките, въоръжете се с търпение да го изчакате първо да си издои и заколи там овците, пък после да ви обърне внимание. Не помага! Много съм разочарована! Халал да са му парите ми!

# 247
  • Мнения: 37
Аз пък се учудвам как ги давате тези пари 500-1000 лв ей така ,на какво се надявате с тези суми ,който помагат (то повече е за наше успокоение че сме ходили някъде при някои ) са 20-30-50 лв .Не познавам човек които е ходил някъде с нещо да са помогнали ,и аз съм ходил ,каквото има да става си става или не става с времето си ,пийте си валидолите и сънотворните и каквото му дойде Simple Smile

# 248
  • Мнения: 67
Допълнение - Адем Ходжа не помогна,
Искра от Бистрица научкваше, почти нищо не каза, освен неща, които аз знам ,
таня люлин 10 не ми помогна в конкретна ситуация ...

# 249
  • Мнения: 31
Здравейте! Нищо, че темата е от доста време, реших все пак да споделя и моето мнение за някои " врачки".
Искра от Бистрица - мила жена непознаваща нищо, налучкваща и по-скоро очаква ти да и кажеш нещо, за да почне да украсява.
Снежана Димитрова - тая която живее в Лагера ( София). Изключително груба, със самочувствие до небето ( не знам на какво е базирано обаче) същество, подвикващо и хвалещо се как еди кой си министър ходил в порутения и дом. Злобно подобие на човек казващо предимно гадости от който не всичко е истина. Меркантилна жена. Казвам го защото,  ако отиде човек при нея който е да кажем адвокат или някакъв друг с хубава професия от която се изкарват добри пари , тя ще му обърне по-специално внимание и то не да нещо друго, а за да може в даден момент да и помогне на нея с документи или нещо друго. Казано с простички думи интересчийка. Вярно, не взима много пари ( 20 лева са) но не си заслужава да ги давате на нея. Щетите после ще са много по-големи. Написала книга и си мисли, че е голямата работа... пълна скръб!
Емилия Дочева - ( люлин 6) както е написала в профила си / ясновидец и маг/... пълни глупости. Съвсем обикновенна жена със слаба психика и вечно под упойка на ракия, водка или друг алкохол. Вечно занимаваща се с " магии" и тяхното разваляне.  Не казва истината. Може би защото не я вижда. Гледа на кафе и започва да налучква " кой е с Д, кой е буква И" и всякакви такива... кой нормален човек ще оповестява личния си живот в социалните мрежи? Тя го прави. И не само там, а звъни и на по-близките си клиенти да ги пита за съвет. Това нормално ли е?! Тази е с тарифа кой каквото и даде. Ясно ми е, че и тя си има своите клиенти, но не мога да разбера на тия хора толкова ли много им се слушат щуротии и небивалици, че я посещават?! Не знам. Психически неизряден човек, който също нищо не познава! Загуба на време.
Ангелина - ( люлин 2) при всеки метода със прословутата стотинка  е един и същ без значение дали наистина имаш направено нещо или не. Всеки има проблем с бъбреците или с яйчниците при нея. Чак ми става смешно като се сетя. Преди предлагаше някакви хапчета сега вече не знам дали още се занимава с тоя бизнес. "Гледа" на някакви измислени карти и когаго се опиташ да ги цепиш, ти казва " взимаш трудно решения".  Едно и също на всеки. Беше ми казала, че ще се омъжа за човека с който бях тогава. Само да кажа, че година по-късно бях с друг,а този за когото тя ми говорише вече е женен за друга и наскоро им се роди дете. Беше написала бележка на вратата " за 5 лева не гледам". Смятам, че човек ако може наистина да помогне, да успокои и да даде яснота парите няма да са от значение. Човек дава толкова колкото има. Ако е благодарен от казаното дори и в момента да няма възможност след време ще се отплати. Но това е мое мнение.
Не знам дали тези хора си дават сметка, че ние ги търсим не защото ни е скучно, а защото наистина са ни важни някои неща да знаем и сме в безисходица.
Това е моето скромно мнение за тези изроди подиграващи се с човешката болка на хората. Не ходете при тях! Няма ефект и напразно ще си дадете парите, времето и енергията.

# 250
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
По-добре си дайте парите на Астролог, поне ще ви насочи!

# 251
  • Мнения: 31
По-добре си дайте парите на Астролог, поне ще ви насочи!


    По-добре на църква,  поне Той знае кое е добро за нас и кое не е.

    # 252
    • Мнения: 2


    Пълен измамник и изнудва за пари.

    Абсолютен измамник. Кллун и слаб артист. Секретарката му и тя или каквато му е там. Само пара гледа да прилапа, колкото може. Резултати никакви. После въпросната мастия звъни, че приключвала счетоводната книга на "ходжата" и съм дължал още 150лв.  Цирк. То катрани, то муски, то води, то четене..... за кинти този и циганско колело ще направи, право хоро ще играе, сигурно и гол масаж ще ми предложи...... Подминавайте го!!!

    # 253
    • Мнения: 10
    -Серкан ходжа- измамник от горе до долу ! първо искаше 300 лв - муски ли не бяха, води ли не бяха,листа принтирани да горя ..абее ужас.Обърках нещата и той по телефона забрави колко ми е взел първия път .. каза че ми е взел 600 ,а е трябвало 900, но този път за подновяване на ритуала ще ми вземе 500 (промоция)… нищо че ми взе 300. Не го и потърсих
    -Теодора ( ало бг)- Тотал щета , лъже лъже та маже , почва се с 300 лв , уж прави нещо там ,минават 2 седмици и чупиш яйца в буркан ,завиваш с черна дреха и оп имаш магия за която трябва да платиш 3000 лв тя да ти я развали.
    -Бях при лелята на Азис,гледаше ми на карти,но не знам какво да кажа,защото повече за бъдеще беше. Миналото го позна.За мен като човек също позна.
    - Има някаква кукундрела от базар.бг дето се занимава с дяволи,пентаграми и нз си кво…. Ритуалите и ме втрещиха и аз се изплаших от нея и глупостите и , и не я потърсих повече, но тя почна да заплашва. Иска ти само 120 лв
    - Някаква маг Джилияна ли беше не я знам с точност .. некви луди пари за плацента, венчилото заключено абе въобще не си правете труда да я търсите. Тя си има готови снимки на наредено таро, восък и тн.
    -за финал…Бях при Исмаил ходжа от с.Краище- ще се радвам да чуя мненията и на други хора. Все още съм 50-50 защото очаквам нещо да стане. Пречисти ме от негативна енергия,която бях насъбрала от много напрежение,нерви,рев,депресия и честно казано след посещението ми се чувствах добре , душата ми почива най-вече. И няма определена такса!! Колкото оставиш. Даже не ми е говорил за пари.

    # 254
    • Мнения: 3
    Към списъка могат да бъдат добавени Соня Щерева от Горна Оряховица, Величка от Катуница, Айтен /Ани/ от Велико Търново, Санка от Полски Тръмбеш и да уточним за кой Исмаил от Краище става въпрос, младия или стария?

    Аз съм била при стария, НЕ СТАВА! Някакви тъпотии писа! ШАРЛАТАНИН! Гюкчен - твърдо НЕ - спекулира с бедните хорица! Скоро смени по-широкия офис със скромен, значи "балъците" са намалели.
    Марина - 029861560 преди беше на  Графа - налучква и нарочно не събира хора пред кабинета си! За да не обменят информация!

    А иначе и аз винаги записвам на телефона, за да няма после, ама ти не си разбрала!
    И другото, докато чакам при Гюкчен, при ходжа Исмаил, при Цветанка Рангелова и други знайни и незнайни шарлатани, разпитвам хората! Безценно! При Гюкчен ми се случи, да ми повтори думите за предходна кллиентка  - катинарчета и бла - бла!

    Последна редакция: чт, 19 яну 2023, 17:38 от anamariad12

    Общи условия

    Активация на акаунт