Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Черен списък на ясновидци, врачки и ходжи в България

• 220 080
  • 228
  •   1
Отговори
ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА ТЕМА

Този списък е съставен в резултат на мнения на съфорумки, посетили присъстващите в анкетата лица. Списъкът може да бъде допълван и поправян по всяко време. От анкетата ще бъдат премахвани лицата, за които няма нито един глас. Нека с общи усилия да направим списъка актуален и полезен за всички нас!

Последна редакция: сб, 02 мар 2013, 23:27 от Lucky_star

# 1
Двете широко рекламирани персони не са за наша радост в анкетния списък (засега), но все пак за инфо споделям негативния си опит с:

1. Мария Асенова
 2. Божидара Христова

Нямат ясновидски и/или лечителски способности.

# 2
Двете широко рекламирани персони не са за наша радост в анкетния списък (засега), но все пак за инфо споделям негативния си опит с:

1. Мария Асенова
 2. Божидара Христова

Би ли дала някакви координати на Божидара Христова, за да мога да я добавя в анкетата? Благодаря!

# 3
Лъки,
Ходих 3 пъти преди години и не пазя телефон - а и сега той сигурно е друг. Б. Христова се рекламираие тогава и като член на екипа на проф. Връбка Орбецова. Ще потърся в нета тел.

# 4
Лъки,
Ходих 3 пъти преди години и не пазя телефон - а и сега той сигурно е друг. Б. Христова се рекламираие тогава и като член на екипа на проф. Връбка Орбецова. Ще потърся в нета тел.

Добре, не се притеснявай. Аз ще чета още назад в темите и ще добавям още такива псевдоврачки.

# 5
Може ли да добавите в темата имената на Али Шуган от с. Копринка, Афизе от с. Вълнари, Шуменско-0887279041, Мария Стойчева-гр. Варна, ходжа Исмаил от с. Краище, Елена Дулева от гр. Благоевград?

# 6
Здравейте!

Поздравления за темата   bouquet

Наистина е нужна,за да може да бъде помогнато на повече хора,защото АМАН ОТ ШАРЛАТАНИ,НЕКАДЪРНИЦИ,ИЗНУДВАЧИ И СПЕКУЛАНТИ И ТЪРГОВЦИ С ЧОВЕШКАТА БОЛКА !!!!!

Нека повече хора се включат,за да отсеем поне малка част от НЕЩАСТНИЦИТЕ,КОИТО КУПУВАТ И ПРОДАВАТ БОЛКАТА НИ !!!

Успех на всички   bouquet

# 7
Лъки,
В един от форумите тук - за епилепсия намерих в пост от 2007 г. този тел.
Божидара Христова:
0888 337 290
А иначе се рекламират с общ телефон в този сайт:
www.magicaura.com

# 8

А иначе се рекламират с общ телефон в този сайт:
www.magicaura.com

Този сайт май ще трябва да го сложим отделно  Mr. Green Като гледам в него какви "таланти" има, начело с моята "любимка" РЕНИ АНАСТАСОВА

Последна редакция: сб, 02 мар 2013, 23:48 от Lucky_star

# 9
Може ли да добавите в темата имената на Али Шуган от с. Копринка, Афизе от с. Вълнари, Шуменско-0887279041, Мария Стойчева-гр. Варна, ходжа Исмаил от с. Краище, Елена Дулева от гр. Благоевград?

Laughing И аз искам да гласувам ЗА Али Шуган ...  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 10

Laughing И аз искам да гласувам ЗА Али Шуган ...  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

ВЕЧЕ Е ДОБАВЕН! Можеш да гласуваш за него  Mr. Green

# 11

ВЕЧЕ Е ДОБАВЕН! Можеш да гласуваш за него  Mr. Green
Mr. Green   bouquet

# 12
Към списъка могат да бъдат добавени Соня Щерева от Горна Оряховица, Величка от Катуница, Айтен /Ани/ от Велико Търново, Санка от Полски Тръмбеш и да уточним за кой Исмаил от Краище става въпрос, младия или стария?

# 13
Да следя темата

# 14
Към списъка могат да бъдат добавени Соня Щерева от Горна Оряховица, Величка от Катуница, Айтен /Ани/ от Велико Търново, Санка от Полски Тръмбеш и да уточним за кой Исмаил от Краище става въпрос, младия или стария?

Ако се даде телефон на Исмаил и ми кажете за кой от двамата става въпрос ще го поправя.

# 15
  • Sofia
Ето ме и мен тук.

# 16
Аз лично не съм доволна от младия и не му запазих телефона, защото едва ли ще го потърся отново.

# 17
Какво мислите за Цветанка Рангелова? Определя се като "нумероложка",
Една позната като че ли е доволна, но още е рано, а и ми се стори, че приказките са общи. Приемала ги всички заедно и чакащите изслушват какво ти казва.

# 18
Какво мислите за Цветанка Рангелова? Определя се като "нумероложка",
Една позната като че ли е доволна, но още е рано, а и ми се стори, че приказките са общи. Приемала ги всички заедно и чакащите изслушват какво ти казва.

Голям пропуск от моя страна  ooooh! Тя ми е една от любимките, а съм я забравила  ooooh!

# 19
 Simple Smile САМО 20 лв., но само за 10 мин. - Цв. Рангелова, де, Лъки Grinning

# 20
Simple Smile САМО 20 лв., но само за 10 мин. - Цв. Рангелова, де, Лъки Grinning

За 10 минутен сеанс някои взимат и повече от 20 лв. Тя може би е на прИмоция  Mr. Green

# 21
Диди от Банишора, почина пролетта на 2012г.! Странно защо присъства в анкетата? Освен това, имам чуството че в анкетата се гласува без да е ясен въпроса и НЕ-то. Според мен, трябва да има критерии по-които човек да оценява "доволността" си от въпросните хора!

# 22
Диди от Банишора, почина пролетта на 2012г.! Странно защо присъства в анкетата? Освен това, имам чуството че в анкетата се гласува без да е ясен въпроса и НЕ-то. Според мен, трябва да има критерии по-които човек да оценява "доволността" си от въпросните хора!

Диди ми беше дадена като име на лични. Съжалявам за грешката! Ще бъде премахната веднага

За съжаление анкетата може да бъде само като въпрос и няма възможност да се добавят критерии към нея или с някаква оценка от 1 до 6 например. Такива са опциите на анкетата в сайта.

Последна редакция: нд, 03 мар 2013, 00:38 от Lucky_star

# 23
Много си е ясно - недоволен значи липса на познаваемост или лечителска помощ!
Степени ли искате да въведем?

Съфорумец е господинът от поста за Диди Simple Smile
Но това е било едно мнение - със сигурност без човекът/дамата, която е написала ЛС да знае, че
г-жа Диди е починала.
Мисля, че няма да е удачно да се въвеждат степени - това е мнението на всеки от нас - получил ли е помощ или не; когато казваме, че сме недоволни - значи, че явно напълно сме недоволни - тук коментираме очевидните шарлатански случаи - нали с тази цел Лъки отвори тема и ние я приветствахме!
В този смисъл и в името на свободното лично мнение би могло да приемаме и мнения от ЛС

Последна редакция: нд, 03 мар 2013, 00:41 от ivona_echi

# 24
Много си е ясно - недоволен значи липса на познаваемост или лечителска помощ!
Степени ли искате да въведем?

Точно така,въпроса е абсолютно ясен и конкретен - ДА или НЕ.

Браво на Лъки.

# 25
Тази Диди, която написах на lucky_star не е починала. Всъщност въпросната живее под руски паметник и не малка сума ми взе, затова я написах да се включи в анкетата. Така че си я прибави. Дори бях заплашвана и изнудвана за още пари. Същото ми се случи и с русата маг Теодора Лозанова-кв. Люлин-0899777754. От нейна страна също имаше заплахи, след като й казах, че няма никакъв резултат от ритуалите й. Единственият вариант в този случай приключва с жалба в полицията. Така, че мили дами пазете се от такива псевдоясновидци. Предлагам още да се включат имената на Христо Христов, Станка Ангелова- 088 5408779 и 088 9887367, Лаура Вардеварян-, Магда, Лиа- 0884008944, маг Живин и Селена, Нуртен и Гюкчен. Джемиле-Пловдив-0878466727.

# 26
alinachka  изчисти си кутията моля

# 27
Lucky_star не ви нападам, просто отбелязвам че Диди вече не е между живите, и е безсмислено да се коментират качествата и Simple Smile Що се отнася до двата поста под моя, бих казал на дамите, че ясновидството не е лъжица за всяка уста! Предвид че се касае за паранормално явление, е твърде инфантилно да се оценява с "да" или "не", също и с разни шестобални системи впрочем. Понякога само една дума, изречена от устата на човек със способности е достатъчна, за да може съответния нуждаещ се, да си направи извода. Тук става въпрос за интелект, манталитет, способност за мислене въобще! Ако целта е темата да бъде полезна, на хората които имат необходимост, се постарайте да гласувате обективно и аргументирано, а не просто да пълните темите с дебилни излияния.

# 28
Изчистена е.Явно не четете добре написаното. Объркала съм адреса на тази Диди, защото и двете са с еднакво име, но тази, която аз коментирам е жива и е мошеничка от класа.

# 29
Ако целта е темата да бъде полезна, на хората които имат необходимост, се постарайте да гласувате обективно и аргументирано, а не просто да пълните темите с дебилни излияния.

Господинът се чувства силно засегнат от нещо - чак излиза от границите на добрия тон - какви отвратителни определения ни слага: "дебилни изявления"!
Още веднъж: определяме от свой опит хората, които НЯМАТ способностите, за които се рекламират и приемат нуждаещи се хора! Не степенувано - по-малка познаваемост и/или лечебна сила, а съвсем ги нямат!

# 30
Lucky_star не ви нападам, просто отбелязвам че Диди вече не е между живите, и е безсмислено да се коментират качествата и Simple Smile Що се отнася до двата поста под моя, бих казал на дамите, че ясновидството не е лъжица за всяка уста! Предвид че се касае за паранормално явление, е твърде инфантилно да се оценява с "да" или "не", също и с разни шестобални системи впрочем. Понякога само една дума, изречена от устата на човек със способности е достатъчна, за да може съответния нуждаещ се, да си направи извода. Тук става въпрос за интелект, манталитет, способност за мислене въобще! Ако целта е темата да бъде полезна, на хората които имат необходимост, се постарайте да гласувате обективно и аргументирано, а не просто да пълните темите с дебилни излияния.

Темата и анкетата в тази тема е направена в резултат на мнения на съфорумки в 16 теми Ясновидци/врачки. Постарайте се да прочетете темите и ще видите колко отрицателни отзиви има за повечето в анкетата тук. Аз самата, въпреки че пишеше толкова лоши отзиви за Рени Анастасова, се допитах до нейните "прогнози" и с две ръце гласувам за нея в тази анкета, защото не може да твърди, че приятеля ми е здрав като бик, а той в този момент провеждаше трети курс химиотерапия. А в колко още "интелект, манталитет, способност за мислене въобще" трябваше да се убедя, за да опровергае моят глас тук!!???

# 31
В анкетата беше написано "Диди от Банишора" Банишора е квартал, далеч от Руски паметник, така че логично е да отбележа грешката! Впрочем, като стана въпрос за Диди, трябва да ви кажа че от повечето тук изброени, тази жена наистина имаше способности. При нея не се питаше, защото тя сама отговаряше на това за което си отишъл, при нея се пишеше - при това тя държеше да е дословно, без да се прекъсва, и задрасква. Това е много важно, защото сега вече след като нея я няма, аз намирам в написаното много отговори на моите въпроси. И непрекъснато преоткривам неща които съм написал, но не помня да съм ги чул от нея. Предполагам много от вас, разчитат само на това което са чули, но ви гарантирам 1000% че не сте запомнили и една десета от това което ви е казано - защото човек "чува" това което иска, и му е угодно! Написаното, записаното остава - и то е аргумента За или Против съотвения ясновидящ. Обратния пример мога да дам за прехвалената тук Латина. Тя разпитва! А предполагам знаете поговорката че " Да дадеш отговор, е далеч по-лесно, от това да формулираш въпрос" При конкретно зададени въпроси, и аз мога да дам отговор в зависимост от очакванията на "клиента", но това не е ясновидство. Освен това, Латина взима пари ако се пита допълнително за човек, и въпреки че и заплатих допълнително, и и показах скорошна снимка на определен човек, тя ми се примоли за данните му - което е нелепо! Е дори и след като и дадох данните, тя беше в грешка. Така че какво да коментирам повече!

# 32
[Още веднъж: определяме от свой опит хората, които НЯМАТ способностите, за които се рекламират и приемат нуждаещи се хора! Не степенувано - по-малка познаваемост и/или лечебна сила, а съвсем ги нямат!

И ти точно това казваш Лъки, и всички останали така разбират тази тема - да посочим хората без НИКАКВИ способности, които са в сферата само за пари - т.е. спекулират с нуждите и нещастието на хората!

# 33
Предполагам много от вас, разчитат само на това което са чули, но ви гарантирам 1000% че не сте запомнили и една десета от това което ви е казано - защото човек "чува" това което иска, и му е угодно! Написаното, записаното остава - и то е аргумента За или Против съотвения ясновидящ.

Аз лично в 90% от посещенията ми записвам на телефона си сеанса. Да, вярно е, че след като прослушам след това на спокойствие записа, има неща които съм ги пропуснала, но въпреки това като цяло човек може да си направи извод дали е познал съответния ясновидец или не.
А за тези, които изнудват клиентите си за пари...... просто нямам думи.

# 34
И ти точно това казваш Лъки, и всички останали така разбират тази тема - да посочим хората без НИКАКВИ способности, които са в сферата само за пари - т.е. спекулират с нуждите и нещастието на хората!

А да не говорим колко съфорумки са пострадали от някои т.н. ясновидци или ходжи.... И какво? Да си мълчим ли? Да оставяме още хора да пострадат от тях ли? Да дават последните си пари, за да могат да развалят уж направена им магия!?

# 35
В анкетата беше написано "Диди от Банишора" Банишора е квартал, далеч от Руски паметник, така че логично е да отбележа грешката! Впрочем, като стана въпрос за Диди, трябва да ви кажа че от повечето тук изброени, тази жена наистина имаше способности. При нея не се питаше, защото тя сама отговаряше на това за което си отишъл, при нея се пишеше - при това тя държеше да е дословно, без да се прекъсва, и задрасква. Това е много важно, защото сега вече след като нея я няма, аз намирам в написаното много отговори на моите въпроси. И непрекъснато преоткривам неща които съм написал, но не помня да съм ги чул от нея. Предполагам много от вас, разчитат само на това което са чули, но ви гарантирам 1000% че не сте запомнили и една десета от това което ви е казано - защото човек "чува" това което иска, и му е угодно! Написаното, записаното остава - и то е аргумента За или Против съотвения ясновидящ. Обратния пример мога да дам за прехвалената тук Латина. Тя разпитва! А предполагам знаете поговорката че " Да дадеш отговор, е далеч по-лесно, от това да формулираш въпрос" При конкретно зададени въпроси, и аз мога да дам отговор в зависимост от очакванията на "клиента", но това не е ясновидство. Освен това, Латина взима пари ако се пита допълнително за човек, и въпреки че и заплатих допълнително, и и показах скорошна снимка на определен човек, тя ми се примоли за данните му - което е нелепо! Е дори и след като и дадох данните, тя беше в грешка. Така че какво да коментирам повече!

Аз затова записвам на телефона, да няма после "ама аз ти казах, пък ти не разбра".

Браво Лъки  bouquet

Сега да ви кажа за Надя (Балчик), дето изгря напоследък.
Звъня и аз а тя, ми продиктува адрес за запис, да преведа 20лв. и се разбираме да и звънна след 2 часа. Звъня и и ........................тя ме отхвърла, така няколко пъти.
А и м/у другото каза: "за сега със запис, ама сметка ще си открия".
БАКТЪН от такива.

# 36
Предполагам много от вас, разчитат само на това което са чули, но ви гарантирам 1000% че не сте запомнили и една десета от това което ви е казано - защото човек "чува" това което иска, и му е угодно!

Господинът тръгва с презумцията, че всички тук сме достатъчно глупави, за да приемем желаното за действително?! Simple Smile Тази грешка не се прави от всички хора/жени, малък процент вече го прави, и то в определени случаи. Simple Smile
Когато слушаме важни, дори съдбовни за нас неща, слушаме внимателно и после си припомняме старателно детайлите; но, всеки съди по себе си - това е другото, което се казва. Simple Smile

# 37
А да не говорим колко съфорумки са пострадали от някои т.н. ясновидци или ходжи.... И какво? Да си мълчим ли? Да оставяме още хора да пострадат от тях ли? Да дават последните си пари, за да могат да развалят уж направена им магия!?

Точно казано, Лъки! Затова е тази тема!

# 38

Аз искам само да отбележа за господина , защото явно не е разбрал че НЕ ГОВОРИМ ЗА ДИДИ от Банишора (лека й пръст). Момичето е сгрешило адреса а сега е поправен ! Не е причина да си искарвате агресията в нашия форум. Как подреждаме анкетата в случая е наше решение, и за да няма недоволни (освен вас) значи всичко е наред.
Нито сме малоумни нито необразовани , за да не може да преценим дали ни говорят глупости !
С извинение ама Махмуд му вика " момчето готвач работи" ... Да бе да да си свери часовника пак ! Защото между готвач и счетоводител явно приликите са много !!!!
Ние отбелязваме от кой не сме доволни за да се предпазят други хора а не за да клеветим или раздумваме! Ако се постараете и прочетете темите ще видите че се опитваме да се учим от опита една на друга и да се съветваме въпрек и че някой път мненията ни се разминават,  а всеки има свободна воля да ходи където душа му сака!
Така че анкетата си е съвсем ясна - да или не! Каква степен искате? Позна ми какъв цвят са ми очите ама не позна че имам дъщеря! Ако описваме глупостите им анкетата горката ще издъхне! Ние гласуваме за тези от които 1000000% ползата е никаква!
Светлина колкото и пари да иска ползата от нея винаги ще си тъмно не видение!

Съжалявам за тона

# 39
*Марчела* Направил съм си труда, да прочета всяко едно мнение от първата до последната тема по въпроса! И това което ми прави впечатление, е че в началните теми коментарите са свързани с темата, и човек който се интересува, много лесно може да се ориентира. За съжаление, колкото повече на брой стават темите, толкова повече се размива основния им мотив, и се запълват с глупости. Само да припомня, че предпоследната тема се запълни над 50% благодарение на вашата активност от рода на - "марчела изчисти си кутията", "имаш лично съобщение", предъвкване по милиард пъти на "ясновидци" които са коментирани преди, ценни съвети към вас, които вие подминахте с лека ръка и прочее и прочее. Смятате ли, че това е нормално? В случая, позитивното е че търсачката на форума, се представя добре, и когато човек търси нещо, може да отсее цялата тая плява, която споменах по-горе! Що се отнася до моята агресия към вас, направете си труда да вникнете в смисъла на това което съм написал, и след това се изказвайте компетентно. Аз за себе си, съм открил това което ми трябва, благодарение на темата и форума. Моето търсене е приключило, но пълнейки темите с глупости, лишавате другите от ценна информация.

# 40
Обратния пример мога да дам за прехвалената тук Латина. Тя разпитва! А предполагам знаете поговорката че " Да дадеш отговор, е далеч по-лесно, от това да формулираш въпрос" При конкретно зададени въпроси, и аз мога да дам отговор в зависимост от очакванията на "клиента", но това не е ясновидство. Освен това, Латина взима пари ако се пита допълнително за човек, и въпреки че и заплатих допълнително, и и показах скорошна снимка на определен човек, тя ми се примоли за данните му - което е нелепо! Е дори и след като и дадох данните, тя беше в грешка. Така че какво да коментирам повече!

Темата е точно за това. Както Вие изказвате мнението си за Латина, така и други ще го направят за някой друг. След като не сте доволен от Латина, можете да дадете отрицателния си глас в тази анкета.
Както вече съм казала в началото на тази тема, всеки, за който няма глас до 25 страница, ще бъде изтрит от анкетата. Така ще отсеем можещите от неможещите

Последна редакция: нд, 03 мар 2013, 12:27 от Lucky_star

# 41
Лъки, не виждам Мира от Илинден в анкетата. Държа тази жена да присъства в тази анкета, защото за 50 лв се наслушах на толкова много измислици, за които Шехерезада би й завидяла. Не й знам каква е тази измислена от нея нумерология, но по-неточни описания за хората, за които я питах дори и Рени Анастасова и Мария Асенова могат да й отстъпят. За мен това бяха най-зле похарчените пари за такъв вид дейност.
 Лъки добави Мира от Илинден. Сигурна съм, че освен моя отрицателен глас за нея в анкетата, ще има още много от други съфорумки

# 42
Поздравления  Лъки  много  добре си направила новата  тема ,нека  всеки да  изкаже  мнението   без притеснения   и да гласува  според  своето  виждане.Нали  в крайна  сметка  искаме да  отсеем  "житото от  плявата " , а такава има доста  ,за да не се  лутаме  постоянно  при тоз  и  при  оня.Всеки  от вас  най  вероятно се  е  наслушал  на  глупости  и  най вече  всеки  е  чул или  запомнил  това  което  иска  да  чуе--но за  жалост   след  изтичане  на  определеното  време   ,  надеждите  за  сбъдване на  чутото   са се  разбили  на пух и  прах  и  ние отново и  отново  тръгваме да  търсим   следващият  ясновидец,врачка  и т н.  А  аз  наистина  вярвам  ,че  има  и  хора които  познават и  хора които  могат  да   развалят  магии  , но кога  точно  ще ги  открием  незнаем. Последната  която  посетих  миналата  седмица  седмица  просто  ми  разказа  играта  откъм  познаваемост.Проблема  ми  не  е свързан с  мъже   ,  разводи  и т н  --съвсем друг  е  , но жената ми вика  --ти си  се  развела  , една жена ви  е направила  магия  да се разделите, ,ще направя да се  съберете  / за информация  мъжът ми си  е  един и същ  от  20  години  ,  нямаме  намерение  да се  развеждаме-/ Казва  имаш 1  дете  / викам 2  са  --защото наистина са  2 / тя ми казва  не   едно  е  , аз едно  виждам  ------и т н  -Повече  няма  какво да  говоря   , правете си  изводите.

# 43
  • София
Аз не съм доволна от Ина, Женски Пазар. В началото бях впечатлена, но НИЩО  от казаното не се случи.

# 44
# 45
# 46
  • плевен
И аз ще ви следя с интерес,ако нещо се сетя,ще напиша  bouquet

# 47
  • в прекрасна къща в уютна градина
Много благодаря за тази тема!
Време беше да я направим. Аз еееей сега ще гласувам за няколко индивида.

# 48
Лъки,
Днес в нета намерих още един телефон на Божидара Христова - в една платена статия

Божидара Христова

За връзка с нея – 0888/337290;  02/9893360

а намерих и една писаница в Блиц, където най-безсрамно се изказва като капацитет по онкозаболяванията! Twisted Evil

Оня ден като пуснах търсене за контакти с Божидара, тя беше в екипа на сайта magicaura, а днес не я виждам в списъка;

Дали може да добавиш и втория телефон - да знаят хората

Simple Smile Ами да коментираме ли изобщо Маг Наско? newsm78

Последна редакция: пн, 04 мар 2013, 16:01 от ivona_echi

# 49
Simple Smile Ами да коментираме ли изобщо Маг Наско? newsm78

Нима този индивид, самоопределил се като маг и твърдящ, че може да прави чудеса, а единственото, което прави е симулиране на бурна дейност с нулев резултат има нужда да бъде коментиран!!?? Определено не си заслужава да си хабя думите за него, но ще бъде поставен в почетната анкета тук.  Mr. Green

# 50
   ЛЪКИ мерси за темата!
А "ходжа" Адем, дали да не го почетем?  Laughing

# 51
Lucky_star, поздравления за темата. Крайно време беше да има и такава.

Последна редакция: вт, 05 мар 2013, 16:21 от krem-karamel

# 52
Здравейте, поздрави за темата с пожелание да бъде полезна на много ! Али Шуган от с. Копринка ,Казанлък преди две години ми кажа ,че му дължа 50лв. за сеанса или едно е....! Да си избера! За тази от с.Вълнари ,Никола Козлево чух ,че е ясновидец ,колкото , аз съм космонавт, а за дамата от Дивдядово питах оня ден на место там - не ставала! За какво не става , не знам ! Хубава вечер !

# 53
Али Шуган от с. Копринка ,Казанлък преди две години ми кажа ,че му дължа 50лв. за сеанса или едно е....!

Аз на твое място щях да пратя братовчедите ми да се разплатят #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Може пък да му хареса Wink

# 54
Али Шуган от с. Копринка ,Казанлък преди две години ми кажа ,че му дължа 50лв. за сеанса или едно е....!

Аз на твое място щях да пратя братовчедите ми да се разплатят #2gunfire #2gunfire #2gunfire
hahaha

# 55

Или дай 50 лева на някой гей да го оправи ... Може да му се понрави !  hahaha

# 56
Или дай 50 лева на някой гей да го оправи ... Може да му се понрави !  hahaha

Ти пък и услуга ли искаш да му направиш!?  Mr. Green

# 57
*Марчела* Направил съм си труда, да прочета всяко едно мнение от първата до последната тема по въпроса! И това което ми прави впечатление, Що се отнася до моята агресия към вас, направете си труда да вникнете в смисъла на това което съм написал, и след това се изказвайте компетентно

Г-не!Г-жо! Защо само вас Ви драсни колко стр. са изписани към един или друг човек ??? Нещо ревност,а ????

. Аз за себе

си, съм открил това което ми трябва, благодарение на темата и форума. Моето търсене е приключило, но пълнейки темите с глупости, лишавате другите от ценна информация.

# 58
Мили дами,честит 8-ми март   newsm51

Желая на всички да имаме силите да бъдем винаги красиви,смели,всеотдайни,обичани и обичащи Simple Smile

И много здраве и щастие за всички Simple Smile

bouquet

И един запис от мен  Hug

# 59
На всички неодоволни от подобни услуги, препоръчвам филма АЗ БЯХ ЕКСТРАСЕНС

https://www.youtube.com/watch?v=GJrJBYPLAPk

# 60
Здравейте  Simple Smile

Сега и аз ще кажа от кои НЕ СЪМ ДОВОЛНА,за да не кажа ТОТАЛНО РАЗОЧАРОВАНА!!!

Валерия Христова - абсолютна мошеничка,която учи психология и го докарва от лаф прави хората свои абонати като има дава на час по лъжичка енергия .
Лъже хората,че чрез восаколеенето,което при нея варира като цена от 80  до 250 лв може да разваля магии - ТОТАЛНА ЛЪЖА!!!

Ангел от Дианабад - няма силата да разваля магии,а лъже хората ,че я има.И ги прави свои абонати в буквалния смисъл и за коршумче или за поредното разваляне на поредната магийка за по някой лев !!!

Сетих се и за още една нещастница - Рени Филипова на Нишава до Фантастико - казва ,че може да разваля и че може да прави защити,което е АБСОЛЮТНА ЛЪЖА,защото дава някви печати на Соломон,които се оказва,че не са онова,за което ги представя!!!

Дания Начкова от Плевен - поредната уж енерго терапевтка,която лъже най-безцеремонно,че разваля магии,а всъщност си има "абонати" които нон стоп си ходят при нея и все нещо трябва да име се доизчиства!!!

Като се сетя за още някой ЛЪЖЕЦ  пак ще се включа.

Хайде,със здраве!

# 61
Ааааа,сетих се и за още един НЕЩАСТНИК !!!

Прословутия Ходжа Адем,който е и в София до Лъвов мост и в Ръжево конаре,Пловдивско - тояяяяя,толкова хора са се заканили,че искат да го бият,че не е истина просто!!!

Там при него хората са като на поточна линия - едно и също за всички!!!

Обаче ако дойде някоя КИФЛА или МУТРА ,най- нагло зарязва 50-те човека,които седят и чакат като на опашка за банани,каквито знаем,че имаше в недалечното минало и Адемчо отива да оправя мафиотите.

Другите да се спасят както могат,докато не разберат на 5-ия път,че той всъщност ги ЛЪЪЪЪЪЖЕ!!!

# 62
На всички неодоволни от подобни услуги, препоръчвам филма АЗ БЯХ ЕКСТРАСЕНС

https://www.youtube.com/watch?v=GJrJBYPLAPk

Изключителен филм. Да, има друг, отвъден свят, за който много малко знаем.
Филмът е много подходящ за обсъждане в темата за Рейки Wink Че там какви злоупотреби има...

П.П. На този линк говорът е по-разбираем Peace

АЗ БЯХ ЕКСТРАСЕНС

# 63
  • София
Симона, абсолютна шарлатанка, любопитно ми е как само по датата на раждане определя че има магия, която може да развали с/у скромните 50лв. Даже била малка тази сума, за това, че говори като последна простакеса, но комент.Какво да правиш,  трябваше да я изслушам заради маман. LaughingМного ми стана любопитно таксата сигурно беше занижена защото ставаше дума за пенсионерка, касова бележка не издава разбира се. Мисля да и пратя " Господарите..... Joy Joy Joy

# 64
dmaria, би ли споделила "сблъсъка" си с операторката Симона във форума тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=704714.new#new
За нас тя беше новоизгряла звезда и ще е полезно да предпазим други хора от тази "специалистка" Wink
докато не се появи под нов артистичен псевдоним  Joy

# 65
Снежа, ясновидка ли номероложка ли се води..... newsm78
Живее в Борово близо до 20 поликлиника. Написала книга, и измислила нови неща, методи в номерологията, които аз не разбрах и не вдянах логиката / а все пак съм доста добра по математика/.
Наговори ми някакви безумия, че не трябвало да раждам синът си, ако оживеел до еди кога си щели да го изнасилят.....и до еди колко си години едва ли ще е жив.... После , че мъжът ми ще катастрофира, ще бъде в кома, но можело и да оживее..........кога щял да почине баща ми.........пълни идиотщини, дори и всичко това да е истина, не мисля, че има право да го казва и коментира, така препрограмира съзнанието на хората с негативните си предсказания. Вдигнах и як скандал.
Само се чудя на собственият си акъл, защо след като в първият момент не я харесах, останах, но една приятелка нали много я прехвали и ме води.........
Историята е от няколко години , но въпросната сигурно още се изявява, имаше голямо самочувствие и много си беше повярвала. Вземаше колкото и оставиш, но на всеки си пласираше книгата.

# 66
http://dveri.bg/x9rdk

"Православна ли беше Ванга?” можете да намерите в столичните храмове "Св. Неделя“, "Св. Седмочисленици", "Св. София", "Св. Георги" (Ротондата), "Преображение Господне", "Св. Кирил и Методий", "Покров Богородичен" и др., както и в православните храмове в големите градове на страната, в книжарници "Български книжици", "Петър Берон", "Къща за птици", в книжарниците на големите вериги "Сиела", "Буктрейдинг", "Пингвини/Приятели" и др. в цялата страна.

Ето и някои цитати от книгата, които дават представа за нейното съдържание и насока:

„Ще се опитаме да направим анализ, отчитайки това, че духовността може да бъде и демонична, че ставаме свидетели на най-истинското масово прелъстяване с различни „пророчества” и чудеса, че нерядко престъпваме онази граница, отвъд която човек рискува да изпита върху себе си най-печалните последствия от опасното любопитство.“

„Възникването на контакт с обитателите на паралелния свят или по-просто казано, с демоните, по наши данни, много често бива свързвано с някакъв нещастен случай: падане, болест, автомобилна катастрофа, удар от ток, клинична смърт и пр. Нещо подобно е станало и с Ванга...”

„Защо толкова много хора искрено смятат Ванга за православно вярваща, независимо от позицията на Православната църква?

Въпросът е в това, че си имаме работа с обикновена дезинформация, към която прибягват демоните, опитвайки се да представят сатаната за Бог, а също така да подменят с ново, модернизирано учение предишното, от Бога дадено - Православието, но без да го отричат открито и изведнъж. Демоничните същества действат внимателно, опитвайки се да представят своите действия за действия на Самия Христос, което всъщност е техен любим метод, който можем да наречем „метод на подмяната”.

Същността на „метода на подмяната” се състои в това, че използвайки някои черти на външно сходство, съществата от паралелния свят се опитват да представят демоничните си действия за действия на Божията благодат.

Те се опитват да играят с най-добрите качества на човешката душа, заложени в нея от Твореца. Едно от тези качества е стремежът да живеем не само за себе си, но и за околните, стремежът да помагаме и да бъдем полезни, черпейки вдъхновение и морално удовлетворение от самоотвержения ни труд за ближните“.

# 67
Maria71, направи ми впечатление, че и тази тема се опитвате да превърнете в православен форум. Да ви повторя ли темата? Ако нямате какво да кажете по темата, т.е. да споделите свой негативен опит от псевдо-специалистки, то замълчете. Моля да ми спестите проповедите си и да се насочите към удачното за вас място. Родена съм християнка, но следвам собствени виждания и практики. Ако имам нужда от проповеди, мога да се консултирам с любим духовник (правя го, когато имам нужда). Ако целта ви е да привлечете внимание към себе си или да изместите дискусията, посъветвайте се със психолози, защото това е симптом за леко психично отклонение. Благодаря, ако прочетете и осмислите казаното от мен, и най-сетне се съобразявайте с темата на дискусията.

# 68
Здравейте! Редовно чета и трите теми, но рядко пиша. Сега обаче бях провокирана от поведението на  един уж ясновидец и човек, който се занимава с разваляне на магии. Става въпрос за Ерджан,  който една съфорумка така "дискретно" и "услужливо"  препоръча в тема 16 на Ясновидци/врачки. Тогава тя убеждаваше, че той й е помогнал да се изчисти от магии и т.н. Казваше, че взимал малко пари - ПЪЛНА ЛЪЖА. Аз като поредната глупачка се подлъгах и прибягнах до услугите му. В началото всичко вървеше добре и не предполагах на какъв ИЗМАМНИК И ШАРЛАТАНИН попаднах. Говорихме за суми, които можех да си позволя, но..... когато започна да работи с мен започна да "намира" несъществуващи магии, които трябвало да изчистя. Съгласих се и пренебрегвайки знаците, които  даваше шестото ми чувство, че нещо не е наред, започнах да чистя и несъществуващи магии. В един момент всичко беше приключило. Уж всичко беше изчистено, за което бях заплатила уговорената сума и ангажимента ми към него беше приключил, но в един момент започна да ми звъни по телефона, да ми пише в скайп, че бил намерил някакви други магии и той ги бил изчистил и сега трябвало да му платя. "Но нали всичко беше изчистено, нали нищо вече не ти дължах?" го попитах аз, но той започна първо мило да ме убеждава, че той за мое добро бил го направил. Аз отказах да му платя и тона му стана заплашителен, след това пак   смекчи тона, но до днес продължава да ме ИЗНУДВА  да заплатя услуга, която не съм поръчвала... Пиша всичко това, защото аз пострадах и не искам никой, който чете това да се подлъже да го потърси.
Молбата ми е към ЛЪКИ - ДОБАВИ ТОЗИ ШАРЛАТАНИН В АНКЕТАТА ТУК
Сигурна съм, че ще има повече от 1 отрицателен глас за него. Знам, че много съфорумки не смеят да пишат в темите, но гласуват в анкетите.
Ако мога да предпазя дори и само 1 от вас от  тази пиявица, то аз ще съм доволна.

Ето и координатите му, макар че той сега не е в България, а в Германия и не зная дали този номер е актуален Ерджан  0892 783 680, Свищов

Последна редакция: вт, 26 мар 2013, 16:03 от Марина Мари

# 69
Марина, публикувай това в някои четен вестник заедно със снимките и телефоните му, така хем ще му западне бизнеса на този измамник, хем по-малко жертви ще се връзват на гнусните му номера.

# 70
Марина, публикувай това в някои четен вестник заедно със снимките и телефоните му, така хем ще му западне бизнеса на този измамник, хем по-малко жертви ще се връзват на гнусните му номера.

Не се бях замисляла за това  newsm78 Но той винаги може да си промени телефона. Можех да публикувам тук и немския му номер, от който звъни, но ще го направя, ако се наложи.

# 71
Здравейте момичета, до сега никога не са ми познавали нито врачки нито астролози, нищо... но имам доста сериозен проблем който не търпи отлагане, изчетах много от форума и си записах час за скайп разговор с Ани от Пловдив. Понейе пишеше за леля Искра,че отговаря и по телефон звънях,но никой не вдига. Моля ви ако се сещатате за някой, който отговаря на конкретен въпрос( и може да му се вярва) да споделите, цената е без значение! Благодаря много!

# 72
  • София
Симона, абсолютна шарлатанка, любопитно ми е как само по датата на раждане определя че има магия, която може да развали с/у скромните 50лв. Даже била малка тази сума, за това, че говори като последна простакеса, но комент.Какво да правиш,  трябваше да я изслушам заради маман. LaughingМного ми стана любопитно таксата сигурно беше занижена защото ставаше дума за пенсионерка, касова бележка не издава разбира се. Мисля да и пратя " Господарите..... Joy Joy Joy
Да споделя, след разговора ми със Симона, разговор от 3минути, в сметката ми излиза 18 почти 19 лв, любопитно ми е по какви тарифи работи тази кифла, абсолютна мошенничка

# 73
  • Анкх Морпорк
Здравейте!

Направих си труда  да изчета темите от 1ва до 17та плюс 2те ..

Та.. нахлувам с въпрос - Защо тук    го няма посочено лицето Христо Христов?  Или аз вече недовиждам от толкова имена и телефони..

Също и Мария  от Асоциация "Феномени " - Галата , Варна...( тази я видях в списъка, сори)

Ходжата от Девня.. Не си направих труда да му запомня името...

аа. никой не е споменавал до сега Елена от  Камено. Надя имаше няква , Нели също.. ама  Елена не я видях никъде .. не си каза турското име.. пък и да го е казала.. 0886920311

Ако започна да описвам приключенията си с тези .. изнудвачи , ще изпиша форума..
Водих съседка да  търсим изчезналият й в чужбина син..  Чудесии..

Последна редакция: пт, 03 май 2013, 03:44 от TopsyG

# 74

Аз бих добавила    Славянски маг  Боряна Тотева.много нагла , безскрупулна и бездарна екстрасенска    -лекува и разваля магии.А  какви суми взема ooooh!
Даваха я Господари на ефира,но аз изгорях преди техният репортаж.

# 75
ВСИЧКИ са за този списък,а има и будали дето ходят да си дават парите,ми нека им,който си мисли че друг може да му оправи живота като му хвърли боб и му бутне думи от корана написани на листче и сгънато на триъгълниче остава жестоко излъган,нейсе,така стават тези неща,алармират хората че са измамници ама кой да слуша,че и смъртни случаи имаше.Човек трябва да мисли с главата си,не говоря за билкарите и чакръкчиите,говоря баш за наричащите себе си измамници"екстрасенси".Много рядко има надарени хора с особени сили,обаче те не се занимават с глупости,камо ли"имаш черна магия,дай ся 50 лева да я разваля",ама народа си го е казал правилно-Ум робува ум царува,ум патки пасе!

# 76
http://dveri.bg/x9rdk

"Православна ли беше Ванга?” можете да намерите в столичните храмове "Св. Неделя“, "Св. Седмочисленици", "Св. София", "Св. Георги" (Ротондата), "Преображение Господне", "Св. Кирил и Методий", "Покров Богородичен" и др., както и в православните храмове в големите градове на страната, в книжарници "Български книжици", "Петър Берон", "Къща за птици", в книжарниците на големите вериги "Сиела", "Буктрейдинг", "Пингвини/Приятели" и др. в цялата страна.

Ето и някои цитати от книгата, които дават представа за нейното съдържание и насока:

„Ще се опитаме да направим анализ, отчитайки това, че духовността може да бъде и демонична, че ставаме свидетели на най-истинското масово прелъстяване с различни „пророчества” и чудеса, че нерядко престъпваме онази граница, отвъд която човек рискува да изпита върху себе си най-печалните последствия от опасното любопитство.“

„Възникването на контакт с обитателите на паралелния свят или по-просто казано, с демоните, по наши данни, много често бива свързвано с някакъв нещастен случай: падане, болест, автомобилна катастрофа, удар от ток, клинична смърт и пр. Нещо подобно е станало и с Ванга...”

„Защо толкова много хора искрено смятат Ванга за православно вярваща, независимо от позицията на Православната църква?

Въпросът е в това, че си имаме работа с обикновена дезинформация, към която прибягват демоните, опитвайки се да представят сатаната за Бог, а също така да подменят с ново, модернизирано учение предишното, от Бога дадено - Православието, но без да го отричат открито и изведнъж. Демоничните същества действат внимателно, опитвайки се да представят своите действия за действия на Самия Христос, което всъщност е техен любим метод, който можем да наречем „метод на подмяната”.

Същността на „метода на подмяната” се състои в това, че използвайки някои черти на външно сходство, съществата от паралелния свят се опитват да представят демоничните си действия за действия на Божията благодат.

Те се опитват да играят с най-добрите качества на човешката душа, заложени в нея от Твореца. Едно от тези качества е стремежът да живеем не само за себе си, но и за околните, стремежът да помагаме и да бъдем полезни, черпейки вдъхновение и морално удовлетворение от самоотвержения ни труд за ближните“.
А дали можеш да ми обясниш значението на думата "демон"?

# 77
Демоните са паднали ангели, от тези които последвали сатаната, който бил началник на много ангели - по дефиниция. Между другото сатана означава клеветник.

# 78
Вярвам на 100% в споделеното от този човек.
Веднъж една позната ми писа, че "маг" Асия (Анастасия Христова) й поискала 365 лв за...талисман ли, амулет ли...(не си спомням точно), който на всичкото отгоре бил със срок на действие само 1 година.
(365 лв стрували амулетите й заради дните в годината) Stop
Аз естествено й отговорих изобщо да не се занимава с тази измамница (която между другото е почти истеричка!!!)
Слава богу, че ме послуша.
А това, че Асия е "помогнала" на човека, разказал преживяванията си с нея, е просто съвпадение.

НЕЩАСТЕН КРАЙ
24/07/2011
Преди 9 години ми бяха направили магия за блокиране на бизнеса и раздяла на семейството. Около 5 години бяхме разделени със съпругата ми и децата ми, тъй като не вярвах на магии и т.н.

Докато един ден, един познат ми каза да взема вестник Врачка и да опитам там да намеря някой човек, които се занимава с магии и т.н. Послушах го, намерих вестника, и по собствено вътрешно убеждение избрах маг Асия. Тя ме изкара от калта, събра ме със семейството, разреши ми проблема с бизнеса, но за съжаление само за кратко време беше хубавия живот.

Когато аз започнах да изкарвам добри пари, всеки път тя ми искаше пари за някои нейни проблеми и банки. Заеми, зaдлъжняла, ей такива неща. В един момент аз започнах да отказвам да и давам пари, тъй като само за кратък период от време тя успя да ми вземе около 5 000 лв.

И едва ли трябваше с нея да деля това, което изкарвам. Започна да ме заплашва, че била имала мои снимки и снимки на семейството и да съм внимавал, че може пак да ме върне на просяшката тояга.

И сега наистина съм на ръба мили хора, съвета ми е не и се доверявайте, да не ви вземе и ризата от гърба. Това е моята история.

http://story.sanovnik.bg/s-4021

# 79
ХРИСТИЯНСТВОТО СРЕЩУ МАГИИТЕ И ЕКСТРАСЕНСИТЕ

http://www.sveta-nedelia.org/tm/komentari/2011/2011-01-04-2.html

# 80
Maria71, поведението ти мога да го обобщя еднственото с: ТЪПА, НО УПОРИТА.
Пропуснала си да дадеш линк и в основния форум за Ясновидци/Врачки. И за да не те затруднявам, копирам поста си от другата тема, където ти най-учтива отново си се изходила.

"Maria71, да не навлизаме в екзистенциален спор относно тайнствата на църковните ритуали и т.н. Свободни сме в избор на религия и начин на живот. Средноинтелигентният човек знае, че религията е удачно средство за манипулация на хора, които са стадо овце, не умеят да четат между редовете и не подлагат нищо на съмнение.
Ще те разочаровам, но любопитството и различното мислене (извън рамката) са движещата сила на прогреса.
За пореден път забелязвам, че използвеш този форум за плоски проповеднически изцепки. По този начин обиждаш всички участници.
Моля те, намери си подходяща публика за проповедите си или посети близката черква, къде има надлежен ценоразпис за услугите."

# 81
Благодаря

Последна редакция: пт, 14 юни 2013, 07:50 от Maria71

# 82
Религията е едно от най-древните средства за манипулация. Остави ни свободния избор да спасяваме душите си. Религиозните талибани и Богу не са драги.
АЛЕЛУЯ!

# 83
Казаното от Маркс, че религията е опиум за народа, което ти повтаряш, е един комунистически лозунг.

Последна редакция: пт, 14 юни 2013, 07:51 от Maria71

# 84
Остави ни свободния избор да спасяваме душите си.
Със сигурност всеки има свободна воля. Аз не пиша тук конкретно за теб, всеки си носи глава на раменете.

Последна редакция: пт, 14 юни 2013, 07:51 от Maria71

# 85
Отново си ти  Joy явно си носиш някаква диагноза. Подобни линкове всеки би ги потърсил в религиозни или философски форуми. Тук обсъждаме впечатленията си от хора, които твърдят, че притежават паранормални способности. Просто погледни по-горе и ще видиш темата. Определено не е религия или християнство.

Знам, че ще се повторя, ноMaria71, защо се възприемаш толкоз на сериозно, та даже раздаваш проповеди и присъди тук? Ти запозната ли си с моя светоглед, религия или живот? С копи-пейст от Библията няма да стигнеш далеч, но силно ти препоръчвам една визита при психолог. Авно си тежко депресирана с леки божествени уклони, а това не е зобре за самата теб и за околните.
Злоупотребянаш с толерантността на всички участници тук.
ПОТЪРСИ СИ РЕЛИГИОЗЕН ФОРУМ ИЛИ ПСИХОЛОГ

# 86
Това, което се надявам да са схванали хората е, че посещението на ясновидци, врачки и ходжи, от гледна точка на православието, са много сериозен грях и вредни, както за здравето (нали това е форум за алтернативна медицина), така и за спасението на душата.

observer, желая ти хубав ден!   bouquet 

Последна редакция: пт, 14 юни 2013, 07:53 от Maria71

# 87
  • Анкх Морпорк
Maria71, айде спри с нравоученията,че и на мен ми писна да влизам, обнадеждена,че има нов пост, и с отвращение да откривам,че пак си се вихрила .

# 88
TopsyG, и на теб всичко най-добро.   bouquet

# 89
Ей,жена,спирка нямаш! И к'во ся' като не се получава да ни вкараш в правия път,ще продължаваш да си намилаш едно и също.. Я,се огледай покрай теб ,работа няма ли за вършене.
честно ти казвам ,писна ми да те чета и хайде да се спреш вече,а? Не само аз ще съм ти благодарна  bouquet  bouquet
'айде сега и ти със здраве!

# 90
Ей,жена,спирка нямаш! И к'во ся' като не се получава да ни вкараш в правия път,ще продължаваш да си намилаш едно и също.. Я,се огледай покрай теб ,работа няма ли за вършене.
честно ти казвам ,писна ми да те чета и хайде да се спреш вече,а? Не само аз ще съм ти благодарна  bouquet  bouquet
'айде сега и ти със здраве!
Понеже посъбрах впечатление от поведението на хората в тази тема, мога да кажа, че сте заредени до една с много отрицателна енергия. Няма други такива хора в този форум. Май това ви е проблемът, но не го виждате от страни. В другите теми хората не пишат по такъв начин. Аз на ваше място бих поработила върху себе си, вместо да се влача по врачки. Вероятността да разрешите проблемите си би се увеличила. Между другото, прозорливи хора има и в православието, но не се наричат 'хора с паранормални способности', а прозорливи. Така или иначе, след като има свободна воля и молитви, логично е бъдещето да не е нещо фиксирано, за да може се предскаже точно, а променливо. И ако някой решава хода му, това не са ясновидците. 

# 91
Ей,жена,голяма спамърка си,приличаш на човек току-що открил интернет и как да работи с форуми. Мисля,че този форум имаше политика относно спама и спамърите..
Нали знаеш,че прекаления светец и Богу не е драг. Прекаляваш, не можеш да обощаваш и даваш мнения за поведението на хора,които не познаваш-няма как да знаеш кой как се държи в реалния живот,кой каква религия изповядва и дали изобщо вярва в него.
ОК,появи се,каза си мнението,спри се вече или наистина си намери форум ,който отговаря на разбиранията и си пиши там
ко обичаш,не се изживявай като спасител на заблудени души,наистина смятам,че имаш сериозен проблем и това не са конкретните теми от този форум ,в които спамиш.
Не можеш да имаш отношение към мен и да ми казваш с каква енергия съм заредена и какво излъчвам,просто защото не ме познаваш. Но аз самата познавам хора,които са фанатизирани на тази тема,за която говориш и усещанията ми към тях са същите,като тези когато ти заговориш. В златната среда е истината,жена,тези залитания са мн опасни, да знаеш!

# 92
Визирах изказалите се преди теб.

Никак не ви харесва идеята че ВСИЧКИ ясновидци, врачки и ходжи в България, и не само, по дефиниция са в черния списък, нали? Може би сте от гилдията и си пазите доходите, или?

Златната среда, 'прекаленият светец...' - това е за онези, които нямат хал хабер от християнство. Някакво интуитивно, рурално, полу-езическо, примитивно такова, непросветено християнство. Има си Нов Завет. Там си пише каквото трябва. Ако не си го прочела, как даваш мнение?

Последна редакция: сб, 15 юни 2013, 12:26 от Maria71

# 93

Диди ми беше дадена като име на лични. Съжалявам за грешката! Ще бъде премахната веднага

За съжаление анкетата може да бъде само като въпрос и няма възможност да се добавят критерии към нея или с някаква оценка от 1 до 6 например. Такива са опциите на анкетата в сайта.

Преди да публикувате имена и сайтове трябва да сте сигурни, кой стои зад тях.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!  САЙТА WWW.SVETLINACENTER.DIR.BG  НЕ Е НА МАГ СВЕТЛИНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Елементарно е да позвъните на телефоните и да попитате за нея, ВЕДНАГА ЩЕ ВИ КАЖАТ, ЧЕ ТЯ НЯМА НИЩО ОБЩО с този сайт!!!!!!
Аз съм собственик на този сайт, както и на сайт www.svetlinacenter.com и зад "лицето лечител" в сайта стои юридическо лице със специалист, а не просто някакво неизвестно понятие "маг". Не виждам как можете да си позволявате такива волности и да асоциирате този сайт с някаква си Маг Светлина, само заради съвпадение на имената, без въобще да сте си направили труда да проверите това истина ли е...та какъв е смисъла от анкетата ви ако половината от предложените за гласуване са или починали(Диди) или с неверни данни...
НАСТОЯВАМ НЕЗАБАВНО ДА ПРЕМАХНЕТЕ САЙТА ОТ ИМЕТО "МАГ СВЕТЛИНА" В АНКЕТАТА ВИ!
Ако искате да сте от полза на обществото най-добре публикувайте АДЕКВАТНА ИНФОРМАЦИЯ и данни или направете тема за споделяне на мнения, а не някаква псевдо анкета без критерии и с непроверени данни...

# 94
някой говорил ли е с Маг Ани от езо.тв
http://bg.ezo.tv/gadatel/magh-ani
ако някой е говорил с нея, нека сподели дали е кзала нещо вярно и дали е познала какво ще стане

# 95
Чудя се коя българка с всичкия си би отишла при ходжа. При днешното изостряне на отношенията и вероизповеданията, радикализацията на исляма у нас и в целия свят какво добро можете да очаквате? На сто места прочетох как ходжите правят черни магии на клиентите си българи (най-вече българки), което се установява след превод на листчетата, които дават на хората.

То не че другите са безопасни. Маг - това е от магьосник, а едно време са ги наричали вещици/вещери по български, магьосник е чуждица.

Ето една книга, в която се говори за маговете и подобните:
От какво искат да ни “спасят” НЛО, екстрасенси, окултисти, магьосници?
http://duhovnabran.hit.bg/ufo.html

Последна редакция: пн, 08 юли 2013, 10:31 от Серафима

# 96
"Вещер"/"вещица" просто е означавало вещи, знаещи хора. Различните винаги са дамгосвани от масата хора, които не са ги разбирали, но винаги са търсели помощта на такива знаещи хора, когато е имало нужда.

Относно врачки и "екстрасенси" разни, - пълно е с шарлатани и шарлатанки. Слагам величаещата се за "маг" Селена, която обаче безкрупулно краде и предава като свое труд на руски автор и си създава велика "академия създай себе си". Ето по-подробно за какво става въпрос -

" Една "духовна академия "създай себе си", не даваща обаче информация откъде е заимствала програмата си за "обучение" на "ясновидката Селена"
Здравейте!

Искам да дам нещо, което ми се даде да го разбера "случайно". Отивайки в книжарница "Хеликон" да видя дали вече има "Атила" 6 том от поредицата "Тангра" на Токораз Исто, излязла вече от издателството, но се оказва, че още не е заредена там.

И... реших и да разгледам дали има нещо ново, което да може да ми привлече погледа. И... в раздела, където са конспирациите погледът ми попада на книга свързана с ДНК кодовете, взех я и я разгледах. Оказа се, че това е книгата на ВЛАДИМИР ЛЕРМОНТОВ - "СМЯНА НА КОДОВЕТЕ НА ДНК". Имаше от този автор още 2 или 3 негови книги, едната от които е със заглавие е "ХРОНИКИ НА ВЕЛИКИЯТ ПРЕХОД" (нарочно ги пиша заглавията с главни букви, ще видите защо). На български език книгите на този автор се издават от издателство "ПАРИТЕТ".

Едната книга я намерих преди малко на руски език - http://rudocs.exdat.com/docs/index-312616.html, както попаднах и на сайта на руски на този автор, който е тук - http://www.vlermontov.ru/ Ето и друг сайт, където се предлагат курсове по неговото творчество, но... с неговото име дадено - http://www.z-s.ru/psiho/3878 - ""Великий Переход - Замена Кодов ДНК" , и още един сайт - http://www.fpss.ru/club/seminars/231/ - Но...

На някои, участници в една група, наричаща се "Божествена светлина..." и... може и да е познато поне малко това заглавие, особено на участниците в една "Академия за вътрешно самоусъвършенстване", които си дават на вятъра парите на една дама, наричаща се Селена, която представя като своя изцяло заимстваните от автора Владимир Лермонтов - от книгите му - програми - едно към едно заимствани и въз основа на това, никъде обаче не се споменава, че са взети от неговите книги - поне аз не открих такива насоки да са дадени (а това си е чисто плагиаство за мен, като се има предвид, че дамата, водеща тази "академия..." с програма "създай себе си", самата тя претендира колко хора крадели от нея и... от този род неща - няма да навлизам навътре.)

Поводът ми да напиша това е, да дам конкретно на желаещите САМИ ДА СИ СЕ САМОУСЪВЪРШЕНСТВАТ и ДА НЕ СИ ДАВАТ ПАРИТЕ НА ВЯТЪРА НА "ПОСРЕДНИЦИ", величаещи се за какви ли не, и откриващи въз основа на книги на този автор "академии" и какви ли не още неща, само взимащи парите на наивните и вярващи им хора - каквото намерих като информация. Първо погледнете тук -

"Расшифровка кодов ДНК,

Дополнительные практики

Что такое негативные и позитивные коды ДНК?

Коды это программы, находящиеся в самой основе биологии человека. Они руководят жизнью и творят жизнь человека.

Негативные коды, если выразить их суть кратко, то это программы страха.

Позитивные коды или коды Света – это программы Любви.

Замена кодов ДНК это замена страха на любовь.

Негативные коды ДНК:

Код зачатия

Код внутриутробного развития

Код рождения

Код матери

Код отца

(Первые пять кодов объединены в группу, которая называется Стартовый код или Стартовая группа кодов)

Код сексуальных партнеров. (Сексуальный код)

Код детей

Код родственников

Код друзей и близких

Денежный код

Код Эго

Код ответственности за счастье других

Код желания собственного счастья

Многомерный код Эгрегора 3-го измерения."

от страницата със самата книга - http://rudocs.exdat.com/docs/index-312616.html?page=3

и тук - текста - " Стъпка първа е в 5 стъпала
1. Кодът на Зачеването
2. Кодът на вътреутробното развитие
3. Кодът на Раждането
4. Кодът на Майката
5. Кодът на Бащата

Стъпка Втора е в 4-ри стъпала
6. Кодът на Сексуалните Партньори
7. кодът на Децата
8. Кодът на Роднините
9. Кодът на Приятелите и Близките

Стъпка Трета е в 5 стъпала
10. Кодът на Парите
11. Кодът на Егото
12. Кодът на Чуждото Щастие
13. Кодът на Личното Щастие
14. Многомерния код на Егрегора от 3-то Измерение" ,

Намиращ се на този сайт - http://suvarnavishudha.blogspot.com/p/blog-page_20.html

и този текст тук - http://suvarnavishudha.blogspot.com/2012/11/blog-post.html#more със заглавие "СМЯНАТА НА СВЕТОВЕТЕ Е СМЯНА НА ДНК КОДОВЕТЕ
Сензационни изследвания на миналото, настоящето и бъдещето на човечеството", на който нито горе нито под текста е дадено името на автора и книгата/книгите от която/които е взет.

Тази постъпка за представяне нещо чуждо, за свое лично за мен е с цел супер изявена любов към парите.

ЕтТО НЕЩО ОТНОСНО САМИЯТ АВТОР - "Владимир Лермонтов — личность загадочная, непредсказуемая и мистическая. Он является потомком древнего шотландского рода Лермонтовых.

Наделенный глубокой интуицией, восприимчивостью, он проходит по жизни, руководствуясь не логикой разума, а повелениями внутреннего голоса, высших просветлений и озарений.

Знаменитый род Лермонтовых корнями уходит к шотландскому роду Георга Лермонта. В XVIII веке после приезда в Россию от него образовалась русская ветвь, от которой впоследствии и появился поэт Михаил Лермонтов. Сам же Владимир Лермонтов, основательно изучивший свое генеалогическое древо, считается правнучатым племянником Михаилу Лермонтову, но он никогда не выставлял этот факт напоказ. Скорее, скрывал, ибо свет предков, не оставлял никаких шансов быть в этой жизни самим собой и предопределял для него судьбу незаметной песчинки в соседстве с великими глыбами.

Автор книг: "Азбука жизни", "Дельфания", "Библия любви", "Сила поющего сердца", "Праздник навсегда", "Здравствуй, Счастье!". "Экстремальное путешествие к счастью", "Ветер любви", "Мои друзья: счастье, здоровье, богатство, любовь", "Календарь счастья, здоровья, богатства, любви", "Образ исцеляющий", "Трансформация реальности", "Энциклопедия трансформации", "От исцеления к трансформации", "Магия образов Фэн-Шуй", "Сотвори свою судьбу", "2013. Активизация ДНК. Через апокалипсис к бессмертию".

Имя Владимира Лермонтова широко известно не только российскому читателю. Его книги издаются на английском, немецком, голландском, польском языках." (и на български също Simple Smile)
http://www.fpss.ru/club/authors/461/"

http://ezopolet.blogspot.com/2013/05/blog-post.html

http://www.facebook.com/groups/348108365243765/permalink/488836354504298/

-------------------------------

"Изчислявахме у дома на Владимир Лермонтов - оригиналният автор, от който е откраднала текста за "академията" си г-жа "маг Селена" (без да е споменала някъде да има неговото лично разрешение за използване с цел комерсиална печалба неговият личен труд, опит и книги и да ги представя едва ли не за свое творчество и свои възможности - поне аз не видя такова упоменаване никъде досега из нейните не 1-2 сайта, а няколко).

Изчислението ни рубла спрямо лев, за един негов - на автора курс, който имаше дадена цена, беше от порядъка на 300 - 350 наши си лева. Сега колко е продължителността на този курс, може да си видите в сайта му, на който по-горе има пуснат линк.

Докато г-жа "маг Селена" е искала на Румяна Прокопенко (цифрата е пусната с нейното разрешение, на Румяна, за което отново й благодаря) -

"Rumiana Prokopenko
От мен изискваше за едно участие по скайп 160 евро!Тогава ми стана ясно че не е от светлите и чистите!!!""

Това, съизмеримо в наши си български лева е "скромните", "само" около 300 лв. в нашата страна, с нашите доходи.

Спиро Звездев"

# 97
Отделно, тази г-жа "маг селена" лъже и с външността си, поставила си е снимка като за по-млади години, а в действителност изглежда по друг начин - състарена, с един див поглед като на обезумяла личност, с черно боядисана коса, поне когато я видях, постоянно "водеща" бой със "сивите извънземни и илюминатите..." и от този род неща, даваща "супер верни прогнози" какво ще се случва в страната ни и... все в този вид разни пропаганди.

Често си пуска обяви във вестниците за възрастни хора, то и този тип хора, избрали да печелят върху нещастието на други хора, търсят все такива, които са в слаби позиции, да им изтеглят парите под различни предлози за "помощ". Отделно продава скъпоструващи здравословни хранителни добавки, които могат да се намерят свободно по аптеките в пъти по-евтини цени, отколкото на нейните, посочени в няколкото й сайта из нет-а.

# 98
Щом споменаваш руски източници, да дам едно руско клипче, изповед на бивш екстрасенс:

# 99
Г-жо Серафима, нямам време да гледам разни клипчета. Дадох информация относно плагиатство на информация от страна на Селена изцяло от труда на руски автор, и го представя за лично свой, без да споменава никъде откъде го е откраднала съвсем явно едно към едно.

А пък темите, които се разглеждат в посочената книга/книги там е на ниво, за хора, които се интересуват от такива неща.

# 100
Много моля тези,които се изживяват като спасители на души да престанат да досаждат и спамят във всяка тема,имаща подобно съдържание.
Нека не смятат,че прочели една-две книжки,имат срещу себе си хора,неспособни да вземат и застават зад решенията си,осъзнавайки и приемайки последствията от тях. Ако може да не се приемат като единствено прави и неспособни да видят друга гледна точка,различна от тяхната- предполагам знаете,че това също е признак на интелегентност. Чаках,чаках да се спрат,ама наистина е много досадно и нищо друго,освен досата не предизвикват с постингите си.
Моля,направете си тема,в която да обсъждате вашите философии-тук дори не сте сигурни колко са християни,колко са будисти,колко са атеисти- хайде стига с проповедите

# 101
още мнения по темата?

# 102
Ами да,всеки който взема пари за нещо дадено му даром от "горе"е шарлатанин.Ако имаш истинска дарба да помагаш няма да ламтиш като просяк за пари,ако човек е доволен от теб ще даде колкото поиска,и да не даде здраве да е.Ходих на младини при една жена.Тя гледаше на кафе вижда ме за първи път и ми скри шапката.Като попитах колко да платя каза цитирам"Тук не се плаща чедо,даром ми е дадено-даром да давам иначе Бог ще си го вземе че и ще ме накаже."И ми помогна,много,спаси ми живота дето се вика.И след време се върнах и пуснах в пощенската кутия плик с някаква сума и бележка"Похарчи ги за здраве за каквото искаш.Бог да те поживи."Без име.

# 103

1. Мария Асенова
 2. Божидара Христова

В рекламите по Интернет, Мария Асенова дори беше описвана като "Наследницата на Ванга". А и не само тя. Нещо много наследници станаха. Но нормално - това е стратегия, всеки знае името ВАНГА синоним на какво е. И хората се подлъгват. Жалко само, че се използва паметта на тази свята жена за подобни шарлатании...

# 104
Снежа, ясновидка ли номероложка ли се води..... newsm78
Живее в Борово близо до 20 поликлиника. Написала книга, и измислила нови неща, методи в номерологията, които аз не разбрах и не вдянах логиката / а все пак съм доста добра по математика/.
Наговори ми някакви безумия, че не трябвало да раждам синът си, ако оживеел до еди кога си щели да го изнасилят.....и до еди колко си години едва ли ще е жив.... После , че мъжът ми ще катастрофира, ще бъде в кома, но можело и да оживее..........кога щял да почине баща ми.........пълни идиотщини, дори и всичко това да е истина, не мисля, че има право да го казва и коментира, така препрограмира съзнанието на хората с негативните си предсказания. Вдигнах и як скандал.
Само се чудя на собственият си акъл, защо след като в първият момент не я харесах, останах, но една приятелка нали много я прехвали и ме води.........
Историята е от няколко години , но въпросната сигурно още се изявява, имаше голямо самочувствие и много си беше повярвала. Вземаше колкото и оставиш, но на всеки си пласираше книгато а.

Същата самодейна програмка ми пусна и на мен за катастрофите и кой кога щял да се спомине....Разбира се, презентация на книжлето й също...
Глупост, наглост и безмислие  от леля ви Снежка за 20 лева.

# 105
Супер тема,записвам се да ви следя  Hug

# 106
В новия сезон на руската Битва Экстрасенсов има един участник от България, казва се Тодор Тодоров, и лично според мен не е никакъв екстрасенс. Той също твърди /както споменатата тук Марияна Николаева/, че лично Ванга го е благословила с този дар и насочила да участва в битката на екстрасенсите, с което буди смях и съжаление едновременно.
Както се досещате, се справя изключително зле със задачите, но пък определено много се вживява. Очаквам след като се върне да се рекламира като минимум полуфиналист от Битва Экстрасенсов.

PS: Преди известно време гледах и споменатата Марияна Николаева в украинската битка. Тя също, незнайно защо, се представяше като получила дара си след среща с Ванга. Както се досещате, и нейното представяне беше доста вяло, но това не и пречи да го използва като реклама /то е реклама само ако не си гледал предаването/   

# 107
Ами да,всеки който взема пари за нещо дадено му даром от "горе"е шарлатанин.Ако имаш истинска дарба да помагаш няма да ламтиш като просяк за пари,ако човек е доволен от теб ще даде колкото поиска,и да не даде здраве да е.Ходих на младини при една жена.Тя гледаше на кафе вижда ме за първи път и ми скри шапката.Като попитах колко да платя каза цитирам"Тук не се плаща чедо,даром ми е дадено-даром да давам иначе Бог ще си го вземе че и ще ме накаже."И ми помогна,много,спаси ми живота дето се вика.И след време се върнах и пуснах в пощенската кутия плик с някаква сума и бележка"Похарчи ги за здраве за каквото искаш.Бог да те поживи."Без име.
Искам заради интереса към жената и въпросите ви да поясня-Не съм ходила след това там,минавала съм само и къщите където живееше ги няма,не знам къде е,нямам връзка.

# 108
На мен Георги Бедников ми е помогнал безкрайно много в живота, когато всички (включително и лекари) са били безсилни - ходила съм само при него и е единствения екстрасенс, които аз признавам и на който вярвам. Той никога не бърка, има невероятна дарба и сила и е помогнал на хиляди хора!

НЯМА място в този измислен списък, направен от хора, които или никога не са го виждали или са искали да навредят на някой!!! Хората, кората които сме имали шанса да се срещнат с Георги Бедников, защото той не приема всеки, знаеме, че той прави само добри неща и приеме ли ви - проблемите ви са решени!

# 109
  • София
Lusy Kamenova, за умния и разумния човек е ясно, че с този "черен" списък някои хора, които имат над 50 профила в този сайт, избиват своите комплекси и злоба или търсят някакво лично отмъщение. Темите и форумите не са място за уреждане на лични конфликти. По никакъв начин тези хора няма да разрешат личните си неудачи. Joy Но явно в този сайт това е разрешено.
Във вчерашното издание на Милен Цветков, тези, които се включиха в ефир, ами те бяха направо смешни и неподготвени. Личеше злобата и омразата, която ги е завладяла, желанието им да злепоставят някого, когото не познават. Останах с впечатлението, че това са подставени лица, а не хора, които действително са посетили Г. Бедников и останалите гостуващи ясновидци.
Познавам много врачуващи, ясновидци, ходжи. С много от тях сме в приятелски отношения. Споделено от тях: не се познава на тези, които отиват с невяра; със желанието да се покажат, че са много хитри; които са неискрени не само като поведение, цел на посещение, но и с неверни данни, които дават на ясновидеца. Ясно е, че всичко това е с цел. Но какви дивиденти получават от това?!  newsm78 newsm78 Освен негативите, които отнасят за себе си, здравето, семейството си, дома си, най-близките.....
При една гадателка, с която сме много близки слушах и гледах записи нейните сеанси с клиенти и следващите им посещения. Та те сами се издадоха, че са дали неверни данни за гадаене и за ритуали.  Shocked Еееееееее, как  да се получат резултати?! Не е необходимо да съм врачка, за да го кажа!  Peace  newsm78 newsm78 newsm78 И за всичко това са платили!!! Да се смееш ли, да се чудиш ли, да плачеш ли???
Какъв е смисъла според вас за такова деяние / посещение???

Предаването вчера не ме впечатли. Милен както винаги не изслушваше гостите в студиото и тези с директни включвания. Разбрал - не доразбрал и коментира........ Ако по друг начин бяха направили предаването, щеше да бъде по-интересно и повече неща можеха да се споделят, както от гостите, така и от тел.обаждания.

Последна редакция: пт, 22 ное 2013, 17:43 от Amiamo

# 110
  • София
Признаците, че е направена магия, според Джуна:

http://pik.bg/%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE-%D0%B2-%D0%BF%D0%B8%D0%BA … F-news120016.html

# 111
@Amiamo - благодаря за коментарите! На всички зрители на предаването а Милен Цветков беше ясно, че тези, които с включиха в ефир бяха злобни човечета, които никога не са посещавали! Интересното беше, че телефонът в  ефир даваше постоянно заето и човек не можеше да се свърже в предаването!!!
Мога само да добавя, че този списък е пълна глупост - името на г-н Бедников няма място в него!!!

# 112
  • София
@Amiamo - благодаря за коментарите! На всички зрители на предаването а Милен Цветков беше ясно, че тези, които с включиха в ефир бяха злобни човечета, които никога не са посещавали! Интересното беше, че телефонът в  ефир даваше постоянно заето и човек не можеше да се свърже в предаването!!!
Мога само да добавя, че този списък е пълна глупост - името на г-н Бедников няма място в него!!!

Напълно те подкрепям!
Нали се досещаш как е направен този списък?!  Peace

# 113
Здравейте на всички! От много отдавна в нищо не ми върви, бях болнава като дете. Баща ми беше заклчил апартамента и седя с една жена 7 месеца, след това намерихме магии и в детската напръскано като вино или кръв и в тоалетната косми и такова неща.  |Дори на вратата има намацано като кърваво. Никой не се опита да направи нищо защото майка ни е много интересен човек-вярва в магии а не и се дават пари. Няколко жени ни казаха че на майка и е направена магияя, а на прага е било за нея, но аз съм влезнала първа. Като чух за този списък искам да ви кажа нещо-той почти е верен.
Бях сгодена за едно момче, чиято бивша приятелка по негови думи го била омагьосала. Той със събуждането си въртеше очите без да иска така-сякаш не знаеше, но аз видях и се изплаших. същото е и с кръста. Скоро изгубих един кръст-откъсна се от синджира- който ми бяха подарили от Йерусалим. А сънувам ужасни кошмари и неща, които ако имате щелание ще ви споделя, но ще ме помислите за луда. Защото някои от тях се сбъдват. Rolling Eyes
Една жена ми каза че онова в детската стая е вино от гроб от умрял човек затова сънувам и като се събудя сякаш съм правила нещо и се чувствам толкова изморена.
Нито аз нито майка ми нямаме късмет след развода.
Аз каквото и да почна да работя получавам адски стрес, и  почвам да мисля че съм луда, че не ставам за нищо. И с мъжете е така-мн ме харесват на снимка-когато ме видят и край!
Като във филмите когато става гаф и се чува онзи звук-фиуууууу....Всяка тяхна любов се изпарява щом ме видят.
Имам чувството че майката на бившия ми приятел с който се сгодихме, но не стигнахме до брак ме е омагьосала да нямам любов в живота си. Тя самата бе гледачка.
Сега отскоро майка е разбрала -защото постоянно гледа предаването на Вили, Елена, Марин, че ако има стара магия, тя се предава на децата. Обадила се  ена Вили и  и е казала всичко което действително ме мъчи-за работата, за мъжете и е казала че от нейната магия се предава на мен.

И наистина аз съм много вярващ човек  иизбягвам да ходя на такива врачки, но не мога повече да седя! На30 съм, а съм сама. А нощите са адски и понякога искам да се самоубия. Гадателката Вили  и е казала да носим свещи, светена вода, мъниста и така.

Моля ви всички които са ходили да кажат дали тя може да разваля магии? Защото съм ходила и на други гледачко от нашия край и пих едни води, и после нищо не стана. Все същото си е.
А за това, че като се молиш се прозяваш-ВЯРНО Е! Аз се моля почти всеки ден и винаги почти заспивам от прозявки! Товая е знак, че демоните не ти дават да се молиш и да достигнеш до Бог!
Ще отидем лично в София Красно Село, където Вили има офис. Само ми кажете ккава е цената за разваляне на магии и наистина ли действа? Според мен магия на 27 години трябва да се разваля поне 3 пъти. Защото е трудно. Иначе Вили и вдъхва голямо доверие.
Снощи гледах Рени....мале! Просто е ад! Как говори и се ядосва на хората. Сигурна съм, че има демон, който си изказва силите и това не е нейна дарба. Това го пише в Библията.Че хората нямат такива дарби и ако имат то не трябва да вземат пари.
Благодаря предварително. В събота-тази имаме записан час!

# 114
Здравейте на всички! От много отдавна в нищо не ми върви, бях болнава като дете. Баща ми беше заклчил апартамента и седя с една жена 7 месеца, след това намерихме магии и в детската напръскано като вино или кръв и в тоалетната косми и такова неща.  |Дори на вратата има намацано като кърваво. Никой не се опита да направи нищо защото майка ни е много интересен човек-вярва в магии а не и се дават пари. Няколко жени ни казаха че на майка и е направена магияя, а на прага е било за нея, но аз съм влезнала първа. Като чух за този списък искам да ви кажа нещо-той почти е верен.
Бях сгодена за едно момче, чиято бивша приятелка по негови думи го била омагьосала. Той със събуждането си въртеше очите без да иска така-сякаш не знаеше, но аз видях и се изплаших. същото е и с кръста. Скоро изгубих един кръст-откъсна се от синджира- който ми бяха подарили от Йерусалим. А сънувам ужасни кошмари и неща, които ако имате щелание ще ви споделя, но ще ме помислите за луда. Защото някои от тях се сбъдват. Rolling Eyes
Една жена ми каза че онова в детската стая е вино от гроб от умрял човек затова сънувам и като се събудя сякаш съм правила нещо и се чувствам толкова изморена.
Нито аз нито майка ми нямаме късмет след развода.
Аз каквото и да почна да работя получавам адски стрес, и  почвам да мисля че съм луда, че не ставам за нищо. И с мъжете е така-мн ме харесват на снимка-когато ме видят и край!
Като във филмите когато става гаф и се чува онзи звук-фиуууууу....Всяка тяхна любов се изпарява щом ме видят.
Имам чувството че майката на бившия ми приятел с който се сгодихме, но не стигнахме до брак ме е омагьосала да нямам любов в живота си. Тя самата бе гледачка.
Сега отскоро майка е разбрала -защото постоянно гледа предаването на Вили, Елена, Марин, че ако има стара магия, тя се предава на децата. Обадила се  ена Вили и  и е казала всичко което действително ме мъчи-за работата, за мъжете и е казала че от нейната магия се предава на мен.

И наистина аз съм много вярващ човек  иизбягвам да ходя на такива врачки, но не мога повече да седя! На30 съм, а съм сама. А нощите са адски и понякога искам да се самоубия. Гадателката Вили  и е казала да носим свещи, светена вода, мъниста и така.

Моля ви всички които са ходили да кажат дали тя може да разваля магии? Защото съм ходила и на други гледачко от нашия край и пих едни води, и после нищо не стана. Все същото си е.
А за това, че като се молиш се прозяваш-ВЯРНО Е! Аз се моля почти всеки ден и винаги почти заспивам от прозявки! Товая е знак, че демоните не ти дават да се молиш и да достигнеш до Бог!
Ще отидем лично в София Красно Село, където Вили има офис. Само ми кажете ккава е цената за разваляне на магии и наистина ли действа? Според мен магия на 27 години трябва да се разваля поне 3 пъти. Защото е трудно. Иначе Вили и вдъхва голямо доверие.
Снощи гледах Рени....мале! Просто е ад! Как говори и се ядосва на хората. Сигурна съм, че има демон, който си изказва силите и това не е нейна дарба. Това го пише в Библията.Че хората нямат такива дарби и ако имат то не трябва да вземат пари.
Благодаря предварително. В събота-тази имаме записан час!

От дете имам интерес към окултното и езотериката. И да ви кажа честно , ходила съм при много уж  ясновидки и гадателки..гола вода, никой не ми е познал нищо никога.Повечето стряскат хората че имат магии и позват да искат пари да ги развалят!Затова сега се занимавам с нумерология и както числата показват, нищо друго не би могло. Железни Криле..я не се стряскай, кажи кога си родена..ще ти дам съвет:-)

# 115
Във вчерашното издание на Милен Цветков, тези, които се включиха в ефир, ами те бяха направо смешни и неподготвени. Личеше злобата и омразата, която ги е завладяла, желанието им да злепоставят някого, когото не познават. Останах с впечатлението, че това са подставени лица, а не хора, които действително са посетили Г. Бедников и останалите гостуващи ясновидци...

Точно те със сигурност не са били подставени лица. Ако бяха такива, предаването щеше да е на запис (т.е. предварително подготвено), а не на живо...
Всеизвестно е, че предаването на Милен Цветков се излъчва на живо в ефир...

Ето какво представляват нагласените предавания (случайно попаднах на инфото):

Преди шест години, когато за пръв път започна масовата поява на "ясновидски предавания" - да, имаше стремежи да се правят живи предавания (особено по кабеларките, т.к. при тях е много по-евтино, а и няма такава заетост на студиата). Обаче много бързо се осуетиха подобни амбиции, т.к. започнаха да се обаждат потърпевши клиенти на "феномените" и да псуват в ефир! А глобите за подобни гафове са 4-5 цифрени в евро, според рейтинга на медиата.
Всичко е на запис. Една от причините е, че това са частни продукции, които плащат време за ползване на студиото и техническия екип, и така им излиза по-евтино. Другата причина е по-важната - така се предпазват от издънки и евентуални обаждания на недоброжелатели.
Например, всяко предаване си има ден, в който използва студиото и апаратната. Според формата и честотата на излъчването му се правят и различен брой записи.
Затова се ползва следната схема:
Участникът отива на запис със свои хора или се ползват хора от екипа в телевизията. Инсценира се обаждане по телефона, а "клиента" просто звъни от съседната апаратна. "Чиста" работа! Ако не вярваш - обади се в някоя медийна редакция (без значение ТВ или вестникарска), представи се за "ходжа Орхан - вселенски пророк" или нещо такова шаренко, и те сами ще ти кажат тарифите си и схемата.

ОТТУК

Последна редакция: пт, 03 яну 2014, 22:50 от krem-karamel

# 116
  • Сливен
rita 2000,може ли и за мен едно съветче,че наистина имам нужда.  Praynig  Embarassed

# 117
  • София /Абсурдистан
Да се запиша при вас и се връщам да чета  Peace

# 118
rita 2000,може ли и за мен едно съветче,че наистина имам нужда.  Praynig  Embarassed

Може, дай дата на раждане:-)

# 119
  • Сливен

Чак сега видях,че си ми отговорила.Не мога да се оправям във форума. Simple Smile Благодаря ти!Датата ми на раждане е 13.

# 120

Чак сега видях,че си ми отговорила.Не мога да се оправям във форума. Simple Smile Благодаря ти!Датата ми на раждане е 13.

Tрябва точна дата на раждане. ден.месец.година Simple Smile

# 121
и въпроса който те интересува разбира се Simple Smile

# 122
  • Сливен
и въпроса който те интересува разбира се Simple Smile
Писах ти на лични и чакам с нетърпение отговора ти Simple Smile

# 123
Ангел от Диана Бад , пълен лъжец.Жените при него минават като на конвейр .Играе с номера ,че няма такса ,но всеки оставя пари и отделно ти записва час за друг ден за леене на куршум . Всеки отишъл при него е с магия,която не е ясно как разваля.Самото му поведение беше несериозно и още щом го видях разбрах  , че е шарлатанин.

# 124
  • София
rita2000 исках да ви изпратя съобщение но кутията ви е пълна, възможно ли е да си освободите място за да се свържа с вас?

# 125
Здравей Рита 2000 искам да се свържа с теб пиши ми на лични

# 126
Здравейте на всички ...

И по специално rita2000 моля те да си изчистиш кутията, за да Ви пиша Simple Smile

# 127
Здравейте,прочетох коментарите Ви за разни хора и то все негативни.Ако имате интерес мога да Ви посоча тел. и адрес на една жена от Пловдив -познава на 99%.Не става въпрос за пари-няма такса.Кой колкото и остави.

# 128
ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА ТЕМА

Този списък е съставен в резултат на мнения на съфорумки, посетили присъстващите в анкетата лица. Списъкът може да бъде допълван и поправян по всяко време. От анкетата ще бъдат премахвани лицата, за които няма нито един глас. Нека с общи усилия да направим списъка актуален и полезен за всички нас!

И къде е въпросната анкета, че никаква не я виждам????

# 129
Още една осъдена шарлатанка - от мургавите Crazy

ГОДИНА ЗАТВОР ЗА ВАРНЕНСКАТА ЯСНОВИДКА МАГ РУМИ

Районен съд - Варна осъди ефективно за измама 21-годишна ясновидка и лечителка, известна под името "Маг Руми" или "Наследницата на Ванга", съобщиха от съда за Moreto.net.
Наказание от 1 година лишаване от свобода, при първоначален общ режим, постанови съдът по отношение на 21-годишната Румяна Г. Тя бе призната за виновна по обвинение в измама, при която на 8 пострадали лица са причинени имотни вреди на обща стойност 9822 лева. Присъдата бе постановена по реда на съкратеното съдебно следствие. Самото деяние е извършено от подсъдимата като непълнолетна, при условията на продължавано престъпление в периода 14 март 2009 г. - 15 ноември 2010 г. в село Старо Оряхово, град Долни Чифлик и град Варна.
21-годишната Румяна Г. е с чисто съдебно минало. Тя бе осъдена да заплати уважените от съда граждански искове за причинените в резултат на измамата имуществени щети. Районният съд потвърди взетата по отношение на нея мярка за неотклонение "подписка".
Присъдата подлежи на обжалване в 15-дневен срок.

http://www.moreto.net/novini.php?n=251141

# 130
МАГ СЪБИНА ИЗМЪКНАЛА 8000 ЛЕВА ОТ СВОЯ КЛИЕНТКА

Екстрасенската върнала всичко до стотинка!

Маг Събина открила своята златна кокошка и в прекия, и в преносния смисъл на думата, когато за първи път чула гласа на 63-годишна жена от Лясковец. След поредица от разговори крайният резултат бил 8000 лева в полза на екстрасенската, съобщи Дарик.

Всичко започнало в края на ноември 2013 г., когато измамената жена попаднала на обява във вестника, която гласяла, че въпросният маг разваля черни магии.

След като позвънила на оставения за контакт телефон, й било обяснено, че на нея и на сина й е направена черна магия и трябва да даде 400 лева, за да се премахне заклинанието.

След време екстрасенската проявила самоинициатива и се обадила на жертвата си с новината, че са урочасани и златните й бижута и трябва да ги изпрати заедно с 1500 лева на определен адрес в Русе.

Последвали още няколко обаждания, при които гадателката искала още и още пари, а изпълнителната жена давала каквото е нужно за доброто на семейството си. Така общата сума достигнала 6400 лева и пет златни наполеона на стойност 1750 лева.

Всичко вървяло много добре за безизвестната жена с чудната дарба, докато историята не стигнала до ушите на "омагьосания" син, в чиито очи всичко било по-различно.

Прозрял грандиозната й измама и как тя на практика обрала майка му, той разказал историята в полицията.

След усилено търсене в продължение на месеци униформените намерили следите на маг Събина и установили, че зад това прозвище се крие 29-годишна стара тяхна познайница, която дори е осъждана за "дарбата" си.

След намесата на полицията измамницата е върнала цялата сума, както и "прокълнатите" накити обратно на жената.

http://novinar.bg/news/mag-sabina-izmaknala-8000-leva-ot-svoia-k … NDY4ODs3NQ==.html

# 131
ХОРА НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ДЖЕМИЛЕ ОТ ПЛОВДИВ.МАЛКАТА ДАРБА ДА ВИЖДА НЕЩА ОТ МИНАЛОТО И ПРИОМИТЕ КОЙТО ИМА ДА ТИ ЗАВАРТИ ГЛАВАТА С ВСЕВЪЗМОЖНИ ГЛУПОСТИ ЧЕ ИМАШ МНОГО НЕГАТИВНА ЕНЕРГИЯ И МАГИИ И ДОКАТО НЕ ГИ РАЗВАЛИ НЕМОЖЕ ДА ТИ КАЖЕ НИЩО ХУБАВО ЩОТО ТИ Е ЗАКЛЮЧЕН КЪСМЕТА И КАКВИ ЛИ ОЩЕ НЕ ЩУРОТИЙ.НА МЕН И НА МОЙ ПРИЯТЕЛ ПО ЕДНА И СЪЩА СХЕМА НИ РАБОТИ.
ГОЛЯМА ИЗМАМНИЦА Е НЯМА КАПКА ТАЛАНТ ЗА РИТУАЛИ ЗА РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИ НО ВЗИМА ПО 50-100 ЛЕВА.НЕ И СЕ ХВАЩАЙТЕ НА ГЛУПОСТИТЕ.

# 132
Здравейте,чух добри отзиви за ходжа ERCAN от Свищов.Някои дали е ходил при него и има ли коорддинати?!Или да помогне с добър ходжа във Варна?!Моля!

# 133
в този черен списък спокойно можете да сложите всички, абсолютно всички врачове, гадатели, баячи, заклинатели, астролози и всякакви такива сатанински служители!   Mr. Green
Божието слово говори против такива хора, всички те правят грях за смърт, занимавайки се с тези тъмни дейности и ония, които се ползват от услугите им, заплащат жестоко после - с проблеми в семейството, още повече болести, смърт и най - лошото - може да загубят спасението на душите си....

# 134
Така или иначе, след като има свободна воля и молитви, логично е бъдещето да не е нещо фиксирано, за да може се предскаже точно, а променливо. И ако някой решава хода му, това не са ясновидците. 

ясновидци, ходжи, гледачи, врачове, астролози и всякаква подобна пасмина, обаче, могат да действат като посредници между човека, имал глупостта да се допита до тях и демони, духове и други служители на сатана и предричайки нещо, даже то да не е било абсолютната Божия воля за дадения човек, тъмните сили може да се постараят да  го направят реалност в живота на човека...

всичко това е голяма мерзост в очите на Бога...

но... така е, когато няма вяра  в Твореца, действа суеверие и тъмнина...

# 135

1. Мария Асенова
 2. Божидара Христова

В рекламите по Интернет, Мария Асенова дори беше описвана като "Наследницата на Ванга". А и не само тя. Нещо много наследници станаха. Но нормално - това е стратегия, всеки знае името ВАНГА синоним на какво е. И хората се подлъгват. Жалко само, че се използва паметта на тази свята жена за подобни шарлатании...

Ванга е просто една вещица, на която изобщо не й завиждам за мястото, на което се намира в момента....
всички, които се занимават с магии - правене и разваляне и всички допитващи се до сатана чрез служителите му, са надеждни кандидати да последват вещицата Ванга в нерадостния й задгробен път...

# 136
  • София
iskrena 888,моля спри да пишеш тук. И без туй Tatti ще те трийне.

# 137
МНОГО СИЛНО СВИДЕТЕЛСТВО ЗА ДЕМОНИТЕ И СЪЩНОСТТА НА ЕКСТРАСЕНСИТЕ, ВРАЧКИ И ГАДАТЕЛИ!