Тае бо???

  • 2 928
  • 17
  •   1
Отговори
Здраейте, някой  знае ли  в района на Бъкстон къде може човек да се запише на тае бо?Всъщност повече ме притеснява ,че все още сме само на кърма(бебочо е на три месеца)и се притеснявам да не ми спре кърмата от тренировките?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
държиш ли да правиш упражненията някъде другаде? Защото можеш да си изтеглиш тренировки-има ги в и-нет. Има 8 мин  и 30 мин, които не са 4ак толкова натоварващи, а и като си у вас, можеш да си правиш по4ивки. Има и 50мин тренировка. Аз още  след като родих правех 8 минутката, но не ми се е отразило на кърмата.И аз като теб имах същите притеснения. Не се пресилвай и няма да има проблем.Самата ти ще се 4увстваш по-тонизирана.

# 2
  • Мнения: 871
Margi, дай линк, плиииийс.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
отидете на  www.data.bg  и на търса4ката напишете тае бо и ще ви излязат вси4ки варианти. Избирате и теглите.8 мин. е с ужасно ка4ество, но се вижда много добре какво трябва да се прави, така 4е не мисля 4е е проблем.30 минутката е с много по-добро ка4ество, но на мен  ли4но ми е малко мудна и предпо4итам да направя 2 пъти 8 минутката.50 мин. не съм я пробвала, а искам, но все нямам време, но сега като дойде зимата ще заменя дългите разходки в парка с по-дълго тае бо или с фитнес,4е съм една дебеланка Cry  Stuck Out Tongue
поздрави

# 4
  • Мнения: 285
аз ходих преди да забременея в фитнес център Славия, под автогарата на овча купел, тренировката е 3лв. и е много забавно, инструкторът е мъж Grinning

# 5
  • Sofiа
  • Мнения: 3 239
И аз си дръпнах филмчетата от нета, само че моите са две по 30 мин и 8 минутното. Дръпнах ги от  Фрии евто нет-а и са с доста прилично качество.
Делничните дни, когато съм на работа си правя 8 минутката а през почивните 30 мин., но сега ще си изтегля и 50 минутното щом има такова.
Искам само да ви питам : не ви ли е трудно това Тае Бо, защото аз доста зор виждам с някои елементи и съм много смешна - скачам като дива коза вкъщи и моя синковец много се забавлява да ме гледа Embarassed
 

# 6
  • Мнения: 6 243
Цитат на: dani75
Margi, дай линк, плиииийс.


Дани, в СЗ има много добри варианти за таебо на живо. Треньорът ми е приятел (рус, синеок), така че ако те интересува, обади се, ще ти дам координатите. Тренират вечер във Второ ОУ

# 7
  • Мнения: 871
Цитат на: sladka hapka
Цитат на: dani75
Margi, дай линк, плиииийс.


Дани, в СЗ има много добри варианти за таебо на живо. Треньорът ми е приятел (рус, синеок), така че ако те интересува, обади се, ще ти дам координатите. Тренират вечер във Второ ОУ

Чак днес видях Grinning .10x

# 8
  • Мнения: 3 376
Какво представлява тае бото? Това вид аеробика ли е?

# 9
# 10
Момичета дайте ми работещ линк за тае бо, че аз нещо не го намирам  Neutral Face  В дата го няма и еврото не го намерих............. оххх дано го изровите от някъде Sunglasses
Аз съм голяма трътла, ще пробвам да променя нещата с тае бо и диета и ако не стане, за коледа си лягам в тавата доброволно  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 43
Цитат на: Anonymous
Момичета дайте ми работещ линк за тае бо, че аз нещо не го намирам  Neutral Face  В дата го няма и еврото не го намерих............. оххх дано го изровите от някъде Sunglasses
Аз съм голяма трътла, ще пробвам да променя нещата с тае бо и диета и ако не стане, за коледа си лягам в тавата доброволно  Mr. Green


аз съм разсеяната трътла  Embarassed

# 12
Опитай отново в data.bg (tae bo).
Аз току що си свалих от там 8 минутния курс  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 470
Цитат на: Zigii
Опитай отново в data.bg (tae bo).

този адрес се отваря само в БГ

# 14
  • Мнения: 43
Аз съм в БГ (ще си редактирам профила), но в дата намира само песни (мп3) съдържащи тае бо Thinking

Общи условия

Активация на акаунт