Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 44 ~

  • 37 774
  • 720
  •   1
Отговори
# 30
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Ооооо Лудостчее Жадииии, как да не съм го гледала голям рев с този филм и нещастната любов на Жади  Sad


Ето една като мен  Heart Eyes   bouquet

И аз си поревах доста   Confused

Пак ми се гледа само,че оригиналната версия тази със Жади  Peace

# 31
  • Мнения: 16 938
А те Клонинг го дават по бтв лейди и сутрин дават Малки тайни. А иначе сериала който е продуцент май Баръш ще се снима в Германия ама мисля че снимките са започна ли.

# 32
  • Мнения: 11 820
аз съм гледала част от другата версия  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 11 820
Скрит текст:
  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 16 938
ОООО Иън много готин направо.....мммммммммм.Ама му ходи да го играе лош.

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 352
Хоп и аз в темата   bouquet
Днес голяма почерпка сте му ударили, а дано да е останло нещо и за по-късно включващите се

# 36
  • Мнения: 11 820


Официално интервю за страницата "Огледален свят / Емир и Фериа"
 
"Хазал Кая: Работя по 52 часа, ако трябва!"
 
Актрисата от „Огледален свят“ споделя, че мечтае да учи в чужбина
 
„Спестявам парите си, защото имам голяма мечта да уча в чужбина. Поне 1-2 години искам да прекарам там“ – споделя Хазал Кая в интервю за фейсбук страницата „Огледален свят / Емир и Фериа“. Тя признава, че иска да учи режисура и актьорско майсторство.
 Актрисата Хазал Кая споделя, че работи не по 24, а и по 52 часа, ако трябва. „След това просто заспивам“ – казва турската звезда.
 Родената през 1990 година актриса споделя, че е едно дете на родителите си, но от втория брак на баща си има 4 сестри. Във филми тя започнала да се снима, когато била 16-годишна.
 Хазал Кая е най-актуалната турска звезда в момента, която гони по слава дори Берен Саат.



 Mr. Green

# 37
  • Мнения: 16 938
http://www.youtube.com/watch?v=WwcVis_YxVo
Айде поздрав за всички.

# 38
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Скрит текст:
  Heart Eyes

Прочетох те ли клюката,че отивали с Нина на почивка на Хавайте май беше и щял да и предлага и тя нямала съмнения в отношенията им  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:

# 39
  • Мнения: 16 938
Защо да не е нека се вземат Иън и Нина ама на него му е време.

# 40
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
еее браво на нашето момиче да го взима,че той с тия очи какви хубави бебета ще имат Joy Joy Joy

# 41
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
еее браво на нашето момиче да го взима,че той с тия очи какви хубави бебета ще имат Joy Joy Joy

И аз това си помислих  Heart Eyes И нашето момиче е много хубаво идеално ще се получи Simple Smile Ще го преболедуваме,че не е ерген вече   Laughing

# 42
  • Мнения: 0


Официално интервю за страницата "Огледален свят / Емир и Фериа"
 
"Хазал Кая: Работя по 52 часа, ако трябва!"
 
Актрисата от „Огледален свят“ споделя, че мечтае да учи в чужбина
 
„Спестявам парите си, защото имам голяма мечта да уча в чужбина. Поне 1-2 години искам да прекарам там“ – споделя Хазал Кая в интервю за фейсбук страницата „Огледален свят / Емир и Фериа“. Тя признава, че иска да учи режисура и актьорско майсторство.
 Актрисата Хазал Кая споделя, че работи не по 24, а и по 52 часа, ако трябва. „След това просто заспивам“ – казва турската звезда.
 Родената през 1990 година актриса споделя, че е едно дете на родителите си, но от втория брак на баща си има 4 сестри. Във филми тя започнала да се снима, когато била 16-годишна.
 Хазал Кая е най-актуалната турска звезда в момента, която гони по слава дори Берен Саат.



 Mr. Green
Ох те и интервю и взеха вече #Crazy Mr. Green
Ето защо не е имало нищо между тях  Laughing

Неви Hug  bouquet

Рали Hug

Сладко младко  bouquet

Лудосче и аз съм гледала Клонинг със Жади Heart Eyes  bouquet

Галя  bouquet

Деймън Heart Eyes
Цитат
Прочетох те ли клюката,че отивали с Нина на почивка на Хавайте май беше и щял да и предлага и тя нямала съмнения в отношенията им
Аз не съм но много се радвам за тях Heart Eyesсупер сладка двойка са Laughing

# 43
  • Мнения: 772
Привет девойчета  Hug

НадуФка    bouquet  bouquet  bouquet



# 44
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Ееее, голямо плюскане е паднало днес... Mr. Green

Клодиии,  love001 благодарско за прекрасната темичка! newsm51 newsm51 newsm51

Снеже,  love001 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт