Одобрени по схема 'Предприемчивите българи'

  • 38 299
  • 458
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. Одобрена съм на Сесия 6 и на 3-ти ще подписвам договора. Някой знае ли дали предварително трябва да си оправя фирмената сметка от набирателна в разплащателна. Ако има някой от Варна ще се радвам  да се свърже с мен да обсъдим някои въпроси. Благодаря на всички за съветите и ви пожелавам успех / и здрави нерви, защото явно ще ни трябват/  Thinking

# 451
  • Мнения: 5
Включвам се в темата, моят проект е от сесия 5. Очаквах коодинатор от агенцията да се свърже с мен, за да ми даде оригинал на договора и евентуално да ме консултира, но все още няма развитие...Има ли други от 5та сесия, с които да обменим опит тук?

# 452
  • София
  • Мнения: 958
мисля, че истинският обмен на взаимоопомощ се случва във фейсбук...може да попитате там.

https://www.facebook.com/groups/260945940661097/

# 453
  • Мнения: 0
Мерси за линка, очаквам одобрение на заявката  newsm78

# 454
  • Мнения: 19
Здравейте,
има ли някой от вас, подал искане за междинно плащане и получил такова? Интересува ме срокът, в който разглеждат документите - има ли шанс да се случи преди посочените 40 работни дни?

# 455
  • Мнения: 0
Някой знае ли, дали е задължително в платежните попълвани в банка,  да се пише текстът, че разходът е направен по договор ESF.... за проект .....?
Благодаря!

# 456
  • Мнения: 19
Най-добре е да ги попълниш, в полето за още пояснения просто вписвай номера на договора. Ще си спестиш някои главоболия по този начин, повярвай ми Simple Smile

# 457
  • Мнения: 1 744
Здравейте и от мен. Одобрена съм на Сесия 6 и на 3-ти ще подписвам договора. Някой знае ли дали предварително трябва да си оправя фирмената сметка от набирателна в разплащателна.

да, трябва

# 458
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
ZDravejte na vsi4ki:)
Na 9.06 poluchih okonchatelnoto si plshtane i moga da se pohvalq s uspehsno zavyrshil proket:)AZ sum ot 3ta sesiq:)
Jeelaq na vsi4ki Vi uuspeh i zdravi nervi zashtoto tyrpenie mu e maikata ...

Общи условия

Активация на акаунт