Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 49 ~

  • 29 949
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Аз честно казано спирам да превеждам докато някой не ме помоли изрично за това.Някой ако желае помощ съм съгласна да помогна,но това безцелно всеки да хване нещо и да превежда не е за мен!
 според мен виждате какво пише на 1ва страница и да се започва този който не се прави,и се вписва кой се почва,иначе ще чакаме до година да гледаме 2ри сезон Simple Smile

# 46
  • Мнения: 0
Скрит текст:
някои го предпочитат горещо.....+18  Mr. Green

по повод постенето на Чаги-абе там всички ли постят....имали мюсюлмани сред нас,малко да ми кажат,исляма изисква ВСЕКИ да спазва поста ли? или Чаги е по религиозен...ако е така...разлюбвам го Naughty




по повод въпроса ти за постенето  - по време на рамазан според корана постят всички с изключение на бебетата,бременните и хората на път. В Турция се спазва строго това е като нашите Великденски пости. И при тях има хора които не ги спазват но са много рядко . Корана дори е много по либерален спрямо нашата Библия защото при Великденските пости не се освобождава никой от тях докато при Корана както вече ти казах има изключение. Дано съм била изчерпателна но това е което знам от разни материали които съм чела

# 47
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Скрит текст:
някои го предпочитат горещо.....+18  Mr. Green

по повод постенето на Чаги-абе там всички ли постят....имали мюсюлмани сред нас,малко да ми кажат,исляма изисква ВСЕКИ да спазва поста ли? или Чаги е по религиозен...ако е така...разлюбвам го Naughty

 

  Иве религиозен е разлюбвай го Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 30 132
Надявам се само да е модерно религиозен (т.е. като млад човек), а не като бащата на Фериа, че той ми идва малко в повече  Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 727
Аз честно казано спирам да превеждам докато някой не ме помоли изрично за това.Някой ако желае помощ съм съгласна да помогна,но това безцелно всеки да хване нещо и да превежда не е за мен!
az zatowa sprqh  Peace

# 50
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Абе младите не го спазват,оставете го какво приказва,той нарочно да не го плюят по възрастните,аз имах една колежка туркиня,ех да ми беше и сега всичко щеше да ни преведе,та значи тя е 75 набор и ми каза че младите изобщо не го спазват,както и тя,хапваше си всичко момичето,а такива като Чепика те са фанатици,младото поколение изобщо не е такова Joy Joy Joy

# 51
  • Мнения: 21 201
Добър Ви ден в новата тема. Hug
Оставих Ви снощи на 35 страница в старата тема, не мога да Ви стигна, тичам, тичам и ми е все по-трудно да Ви догонвам. Rolling Eyes
Рени.
Снежи, newsm51 предполагам, че колажите ти си ги осигурила, страхотни са.
И за всички Вас,    love001 за вкусотийките и кафетата.
Ирка, питала си в старата тема коя е жената, която Чаги е прегърнал на сета. Това е заварената дъщеря на Фатих Аксой, нали Ви писах вчера, че често ходеше на сета.
Неви, ти си обяснила за мидите, че са си ги дояли в къщи, защото Хазал така му е казала и аз имам  такива спомени.

# 52
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
  убавец мамин Joy Joy Joy

# 53
  • София
  • Мнения: 30 132
Абе младите не го спазват,оставете го какво приказва,той нарочно да не го плюят по възрастните,аз имах една колежка туркиня,ех да ми беше и сега всичко щеше да ни преведе,та значи тя е 75 набор и ми каза че младите изобщо не го спазват,както и тя,хапваше си всичко момичето,а такива като Чепика те са фанатици,младото поколение изобщо не е такова Joy Joy Joy

Дано!!! Да ти кажа честно само младото поколение може да насочи ТР в посока на промяната на някои традиции, от които самите млади страдат (според видяното по филмите)  Peace Още по-добре е популярни личности като Ч. и Хазал да дават пример в някои отношения  Peace

# 54
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
тя щеркта нещо май му е била хвърлила око на Чагитко ,ама и той не се дърпа много като го гледам Joy Joy Joy

# 55
  • Мнения: 21 201
тя щеркта нещо май му е била хвърлила око на Чагитко ,ама и той не се дърпа много като го гледам Joy Joy Joy
Че как да се дърпа, нали му е какичка, пада си по каки. Joy

# 56
  • Мнения: 21 201
Казват, че днес брат му на Чаги-Аталай е рожденик, само, че на тази снимка с брат си е по-малък.
Today is ATALAY's birthday.





Майката на Чаги със сестра си и дъщеря й. Тя е със синята рокля.
Cagatay's mother on the right, her sister next to her and her sister's daughter on the left.....

# 57
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
     #Shocked #Shocked #Shocked

# 58
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
пък брат му е такъв убавец,пожелавам му като порасне малко от красотата на брат си да закачи малко поне то ясно че като него не може да стане Mr. Green

# 59
  • Мнения: 21 201
Anadolu backstage. От сета на АО.


Общи условия

Активация на акаунт