Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 50~

  • 30 662
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
http://vbox7.com/play:334799b2fe това клипче тъжно ,но хубаво,пак е на Диди   bouquet
аз съм абонирана за нея ,а не знаех ,че е от тука.

пускам го,като линк защото на някой не се отваря субс.

сега какво става аз дойдох тук само да се запиша,а гледам се преместваме,предна май не е изписана докрай,не трябва да хабим листи,че всеки е ценен за Ренка.

искам да Ви попитам нещо  newsm78 тука има ли опция проверка на правопис,че пиша много бързо и допускам грешки, и само се връщам да редактирам  ooooh!

Галя,а съм с Photoscape

Последна редакция: чт, 14 мар 2013, 14:21 от Danniitto

# 16
  • Мнения: 0

  bouquet  bouquet  bouquetОх насълзиха ми се очите от песента в комплект с филма ми Rolling Eyes

Извинявай  Hug ,не исках да те натъжа.Аз изгледах набързо Езел в интернет,прескачах моменти само на Езел и Ейшан и много се натъжавах и плаках,повече ми дойде мъката в този филм и спрях да го гледам,но е хубав.

реванширам се http://vbox7.com/play:c71f1db0e9  Heart Eyes не знам ,дали харесваш гръцки песни,но текста за мен е убийствен
Не се извинявай Hugаз и сама си го причинявам като периодично си гледам последните 2 серии на филма smile3555Гръцко обожавам  bouquet  bouquet  bouquet

Има проверка на правопис до побликувай Peace

# 17
# 18
  • Мнения: 4

  bouquet  bouquet  bouquetОх насълзиха ми се очите от песента в комплект с филма ми Rolling Eyes

Извинявай  Hug ,не исках да те натъжа.Аз изгледах набързо Езел в интернет,прескачах моменти само на Езел и Ейшан и много се натъжавах и плаках,повече ми дойде мъката в този филм и спрях да го гледам,но е хубав.

реванширам се http://vbox7.com/play:c71f1db0e9  Heart Eyes не знам ,дали харесваш гръцки песни,но текста за мен е убийствен
Не се извинявай Hugаз и сама си го причинявам като периодично си гледам последните 2 серии на филма smile3555Гръцко обожавам  bouquet  bouquet  bouquet

Има проверка на правопис до побликувай Peace


егатиии колко съм зле туй ще ми извади очите ама на долу не гледам,аз съм свикнала ,като пиша да гледам монитора без клавиатурата,сега се убедих колко съм зле  Joy Joy Joy тоя Чаатай ме побърка и мен тотално до неосъзнаемост   Joy

# 19
  • Мнения: 21 201
Дани, уцели ме в десятката с тази песен на фона на Езел, с която си поздравила  Рени.
Руслан, Heart Eyesна тази му песен беше първият ни сватбен танц с мъжа ми.
Рени, благодаря ти за поредната тема.   bouquetsmile3525 newsm51

# 20
# 21
  • Мнения: 4
Ренка защо си го причиняваш  newsm78

Да не четат тези,които не харесват Езел.

Искам накратко мнението ти за Езел.Да започна от Кенан много ми харесва актьора,гледах с удоволствие първата половина цялата на филма.Накрая не ми се видя ,толкова истинска любовта на Ейшан към Езел,колкото неговата.Дори да се  е разкаела искрено за постъпките си в началото,тя не спря да го мотае,да се съюзява с онзи Кенан и да му прави напук,да имаше и моменти ,които уж беше зад гърба му .сещам се там,като хващаха Кенан на тясно,докато Ейшан беше с Езел в една вила,е тя се оказа предателка пълна.Забавеното дейстивие и тези нон стоп убийства ми дойдоха в повече.

онзи русия приятеля на Езел,забравих му името ,но дори и да е сгрешил към Езел,той кой не е ,всички го предадоха,накрая се оказа истински приятел и зад гърба му.

# 22
# 23
  • Мнения: 4

Галя ,за да ти се показват в темата,като снимки :

1во на снимката десен бутон мишка и копиране адреса на изображението
2ро тук ,като се пише в прозореца,погледни нагоре втори ред,втора иконка (картинка) и между двете img слагаш кода.

# 24
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
 Hug Hug Hug хайде и аз се приземявам тук   за вас Ренка и Звезди smile3525 smile3525 smile3525

# 25
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504

ой милите толкова са ми хубави двамата Hug

# 26
  • Мнения: 727


филмче/клипче 1 и 2 част  Hug


значи Кака излиза за малко и какво станало,почнахте да утешавате ощипаната госпоица АНи  Crossing Arms...котката я няма и мишките пируват а?

душици,за една е за една...тройки не може  Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 14 мар 2013, 14:58 от anilevI

# 27
  • София
  • Мнения: 413
Да се запиша и аз в новата ни  прекрасна тема, благодарности на Рени   bouquet   newsm51 newsm51
Галя  Hug много хубави снимки на Хазал
Ирка  Hug клипчето е много готино и двамката са много сладки, хайде чакаме пак снимчици от теб   bouquet

# 28
  • Мнения: 4

ой милите толкова са ми хубави двамата Hug

страхотна песен,а превода нямам думи  Heart Eyes

Ирка,момичето отговори ли ти как ги превежда гръцките  newsm78

# 29

Общи условия

Активация на акаунт