Млади майки

  • 23 594
  • 653
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Направих тази тема, защото аз съм на 21г., бременна за 2ри път (1вия неуспешен) и често ме питат не съм ли твърде млада за семейство. Да, ама аз съм омъжена, имам дом, уча, работя, родителите ми ме подкрепят, имам страхотни брат и сестра, които са до мен.. какъв е проблема?
Та исках да попитам има ли други малки мами?

Последна редакция: ср, 15 май 2013, 23:04 от Kseniya

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 370
Има, ама още не съм мама. И аз като теб имам дом, семейство, работя и уча с тази разлика, че не съм омъжена ( и едва ли ще бъда  Crazy) и се моля скоро да се сдобием с едно малко човече  Praynig

# 2
  • Мнения: 24
Има има аз тази година ще навърша 23 години но още не съм омъжена но догодина ще съм и аз булка Simple Smile първо е наред на бебчето после за всичко останало.  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 16 193
Момичета, объркали се раздела, тук е Проблемно забременяване, не -млади мами.

# 4
  • Мнения: 467
да, тук повечето от нас не могат да се нарекат млади, а още по-малко майки  newsm78, така че не търсиш на правилното място

# 5
  • Мнения: 10
Дам  Party
Аз съм на 22г. и от 5 месеца съм мама  Peace
Иначе съм последен семестър студентка, работя и съм омъжена от почти три години  Wink

Въпросът "Защо не поизчака, да си поживееш?" съм го чувала мнооого пъти и нито веднъж не е предизвикал съжаление в мен...

# 6
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Здравейте  Laughing Аз пък съм на 19 ,след месец 20! Не съм омъжена, но живеем заедно вече почти година. Есента се сгодих ме. Искаме бебе от както живеем заедно, преди това живеех, учех и работех в Италия и се прибрах в БГ заради него. Нямам притеснения да бъда млада мама  Heart Eyes Не ми липсва напълно нищо с него, дава ми нужната сигурност ,а от10 дена дори ми закъснява, от страх да нее отрицателен още не съм правила теста.  Praynig Успех на всички млади МАМИ Grinning

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 370
Аз не бих се стърпяла цели с 10 дена закъснение. Направи си тест  Peace Дано резултата да е положителен и скоро да се радваш на един страхотен бебок  preggo
Аз пък чакам друго  fertilization EFP

# 8
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Благодаря ти! Сутринта призори го направих. Нямах търпение през нощта почти не мигнах! Докато чаках резултата се освежих и що да видяяя... БРЕМЕННА 1-2 седмици  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 .Не можех да повярвам, когато събудих таткото той 2пъти. Днес съм на седмото небе ,и двамата много се вълнуваме.  EFP Щом се прибера в Бг веднага отивам на доки, пожелавам същото щастие на всички тези които наистина го искат!!  smile3503

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 370
Това е страхотна новина. Пожелавам ти всичко да е наред с бебчето и да имаш една прекрасна бременност.  Praynig И започни да пиеш фолиева киселина!

# 10
  • Мнения: 10
Едно тихичко ЧЕСТИТО bbb.!   bouquet
Пожелавам ти една лека и спокойна бременност  newsm30
Ако имаш въпроси или някакви притеснения споделяй тук  Peace

# 11
  • Мнения: 13
Това е страхотно : )) Честито!

Последна редакция: ср, 15 май 2013, 23:05 от Kseniya

# 12
  • Мнения: 10
Това е страхотно : )) Честито!
Аз съм с втори спонтанен аборт, но няма да се отказвам и се надявам другата година отново да видя тези прекрасни две чертички  Hug

Много жалко, но не се отказвай! Стискаме палци!   bouquet

# 13
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
С теб сме! За съжаление за хубавите неща трябва време, дори много време.  Hug Благодаря на всички ви, да попитам имали значение фолиевата киселина каква трябва да е? Защото съм в чужбина ,но още утре ще отида до аптеката.  newsm78

# 14
  • Мнения: 10
bbb., няма значение каква е фолиевата киселина, това е витамин В9. Има такива, които ужким са специално за бременни, но реално разликата е единствено в цената, по-скъпите не са по-добри.  Party

Общи условия

Активация на акаунт