Китка ши закачам дет си знам, че Га е пролет кеф ми е гулям - 36

  • 29 357
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • BG
  • Мнения: 2 458
Бената започна някога с тия надписи,


не йе верно Mr. Green, преди Бената още ги имаше тез стряскащити Joy

Бено, ти квот си съ запасила, ш кажиш че нивга вече магазин няма да видиш, ма душа hahaha Дай малко от онез захаросанити, аз ш ти изпея песен  Blush   hahaha hahaha


Оф, ма какааа, ми верну най-близкия магазин мий на 3 км....Ай на и на теп:

# 31
  • BG
  • Мнения: 2 458
Глейти ко намерих в края на старата тема  Mr. Green...Аве, коя е таа, дет толку пуши, бре, м?  newsm78 Thinking  Whistling

Цецуньо, който те научи на тия надписи стресиращите, ши го глобяваме 2 кутии цигари,
чи напрао яко се стреснах  Rolling Eyes Rolling Eyes


 smile3534 smile3534 smile3534

# 32
  • София
  • Мнения: 6 772
С толкова стресиращи надписи,
                 станах,
                           разногледа    #Crazy
   



Зузоо, мокрооооо  newsm09 #Shocked





Делтеее
, де пропадна у Въшката  ooooh! То от висене там, стола ти изгни Whistling hahaha hahaha





Бене, глей какче нов болид ти намерих, ш цепиш мрака с него  rotfImao rotfImao
...турбодизел...и abs има ....и серво на волана...с климатик...абе шукарийка  smile3521




Бобе, страшен буфер-парктроник  си си барнала ...очите ми останаха  Shocked #Crazy

rotfImbo rotfImbo rotfImao

# 33
  • Мнения: 2 802
ЧакЪйти мАааааа ... къде бИз менИ  Naughty



 Mr. Green



Зу ... страхотна тема както винаги  Hug Hug Hug Hug Hug
А с таз китка к`ви спомени ми навямаш  Blush Joy Joy Joy

Ей тук га мъжо за пръв път ми подари такваз  Mr. Green





И накрая за всички вас много целувки то нас Hug
============

Нямам почти никакво време вече за форума, а като се стопли още малко .. хептен  Crazy само да видим хубаво време и сме навънка, че вкъщи вече не го свърта  ooooh! както и мене  Mr. Green
Ставам, че ще ходим на баня ... много ми липсвате всички и от време на врече ви нагреждам  Heart Eyes Бени ... не спирай д твориш и стихоплетстваш ... много ти се радвам на творенията  Mr. Green
Лека вечер и до .... после може би  Wink Hug

Последна редакция: вт, 19 мар 2013, 08:34 от F.a.t.e.

# 34
  • Мнения: 21
 ooooh! ooooh!
Божей, от 10 извора вода ми докараха, и ко стана накрая аз ши трябва да черпя, чи съм се била объркала разбираш ли  hahaha hahaha hahaha

Ох, ама ко да ви правя, ай наздраве ви, ко да ви правя, нали ви обичам  Laughing Laughing Laughing




Кака Делта дали ще ни уважи днес, или?  newsm78 newsm78 newsm78


Бенчи, шти купувам цигарки подарък, ела тука, нидей се цупи  hahaha hahaha hahaha




Ох, Пламито, хванах и примоцията, ох, кеф  newsm68 newsm68

# 35
  • Varna
  • Мнения: 2 592
ХЕликсандро,
тук сЪм пилИ шарИнУ Hug...нИ бяФ на Въшката, ...бяФ при данъчнитИ...точнУ теЗ деТ не са си свършили рабУтата, и сЪ чудиФа и сЪ пУчесФаха ....и нИ можИха да кажат кО са напраЙли, и що са гУ напраЙли ooooh!


Сесооо,
що така Идосан шефО ти Shocked Crazy

                                  

Бобек,
Слез какич Ут шкаФчитУ, стига вися....тя Бендата,омАА сичкУтУ шИкУлаТ

                  

Точеее,
неска два пътя вЪ уважавам....я броЙ Laughing

Зузата,
сЪ праЙ, чИ обича да сЪ мокри Shocked

         

# 36
  • София
  • Мнения: 6 772
ХЕликсандро,
тук сЪм пилИ шарИнУ Hug...нИ бяФ на Въшката, ...бяФ при данъчнитИ...точнУ теЗ деТ не са си свършили рабУтата, и сЪ чудиФа и сЪ пУчесФаха ....и нИ можИха да кажат кО са напраЙли, и що са гУ напраЙли ooooh!

Майка ми пази бележки от пре-пре-предишното ни жилище, ...не се знаело знаели се... ooooh! 
Браво, че и ти си ги пазиш бележките, навря ли им ги в муцуните..?
Иначе фотото от Въшката е от вчера  Mr. Green



 hahaha

# 37
  • Мнения: 21
Каке, за пиенето викам няма ли да дойдеш, за пиенето  Laughing Laughing

Пак Бената, флиртува  hahaha hahaha

# 38
  • Мнения: 11 783
Фейте голям сладур този наш Пламенчо пу-пу, да му нахапеш дупето  Hug Hug Hug За твое успокоение ще кажа, че аз все още трудно се докопвам до компа когато съм у нас, така че това е положението с децата  ooooh! Outta Joint

# 39
  • Лутаща се
  • Мнения: 788

Тука малку и за Скарлетка има течен.... badscale




Бене, от раз нацели слънце. ЧИ и сЪ връзва с темата ми в мУмента  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

И да знайти сичкото го изядох, за вас нямаааааааа   smile3534 smile3534 smile3532 newsm48

# 40
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Фейтуу, Пламчиту гулям сладур, начи. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скарлету, ноу фешън вузилу, така ут далеч шта видят?!?



Зузе, хубу виШ ръководствуту! Да няма посли, ма ас ни разбраф...



Бобич, мисията възможна ли е?



Ету ви и ина пусловица за китка:

Скрит текст:

# 41
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Точеее,
ТукЪ съъъм .....ти де сииии?   Нали каза да дОда за пИенИтУ...Слагай на масата де!!! Wink Аз иначИ съм сИ наляла Ина колИна хомеопатия....ама тУва мЪ влИче тЪз вечИр.

Скрит текст:
Ели, няврях им какич, документите в лицето. Чудеха се, маеха се, поне не бяха злобни и нЕрвени....Обаче решиха, че грешката пак идва от мене. Била съм платила по малка сума. Как по малка бе Shocked Плащала съм колкото си е по закон на самоосигуряването. После нали вдигнаха таксата, ама тогава когато са огелпили платежното ми, таксите са били такива. Че и лихва шЪ плащам...Направо си е таковало мамата цялата работа. Че и на мъж ми не са му вкарали паричкити, и моите от тази година. А съм платила за 3 месеца напреЖ. После в деловодството какъв екшън беше, просто нямам думи. Мангите ти взимат, след това не ги осчетоводяват, пак те карат да си плащаш, и лихви ти блъскат, а накря един бял лист не ти дават за молба....Побеснях....направо не се познах....зорлем мЪ накараха да викам бе ooooh! Оф и други екшъни, ама майната му, не ми сЪ пише повече, че аман от такива Ора ooooh! сЯ шЪ чакам 14 дена да сЪ натутат, да видят коТ трябва да видят там. Не ги знам вече кО шЪ гледат. шЪ спра вече да плащам здравни осигуровки и това е!

# 42
  • Мнения: 21





каке, ади бе, идва яденето  Laughing Laughing Laughing

# 43
  • Мнения: 7 118
Точе, ко ти стана, чедо Joy

Бенко, миси за чоколата Laughing Виж как хубава песен сърце отваря, кат ти попях веднага мъ нахрани Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 6 772
Точе, тва ли сготви душко...от ордьовъра...на десерта  Crazy Но шъ си Земъ, нема съ мина  Naughty

Фейте, таз скритата примоция ти е най-най-успешната  Heart Eyes Да го намачкаш синеочко  Hug

Общи условия

Активация на акаунт