Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 57 ~

  • 41 668
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 379
Добър вечер на всички  Hug И лека нощ на лягащите  Simple Smile Аз докато се прибера от работа сте изписали старата тема  Mr. Green  В предната тема видях снимка на Нихал ох и аз много я празех тогава  Mr. Green И едно момиче беше написало, че от доста време е във форума и чак сега се престрашава да пише, няма страшно пиши си на воля  Mr. Green И аз съм нова от незнам може и да има 1 седмица, но веднага започнах да си пиша  Mr. Green може би си е до човек  Simple Smile Отивам сега да си изгледам на спокойствие 27 еп. и отново огромно благодаря на всички преводачи и редачи на субс  Hug Hug Hug Лека нощ  newsm46

# 31
# 32
  • Мнения: 10
Лека!Сладки сънища!

# 33
  • Мнения: 16 938
Лека на всичките и имам въпрос в 57 еп. в унито преди Фериха да отиде при Корай и той да и говори истината Емир и подаде таблет тъй като отзад имаше имблематата на aple ако не бъркам думата де.
Тъй като и телефоните им са на същото марка. Hug Hug Hug

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 883
Момичета СТРАХОТНИ СТЕ !!!  bouquet
Това е най малкото ,което мога да кажа за вас !
Щастлива съм ,че ви открих ,но трудно смогвам да ви чета  Confused
Изгледах на един дъх всички преведени серии за което много много БЛАГОДАРЯ !!!  love001


Това е почерпка за вас !



И това е от мен още веднъж МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ТРУДА ВИ !!!
И един въпрос :дали ще има и нови преведени серии от сезон 3 ?
Аз стигнах до 8 епизод .
Хубав и слънчев ден ви желая и ще чакам да ми отговори някой за което предварително благодаря !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  bouquet

# 35
  • Някъде там
  • Мнения: 886
 Добро утро момичета  Hug Само се записвам Рени, Снежи  newsm51 newsm51
Скрит текст:
На гости съм на свеки и няма да мога да се включа  Sad. Чета старата темичка и пак е имало купонче  Heart Eyes

Лек снежен ден Ви желая  Hug

# 36
  • Мнения: 2
Здавейте момичета и в новата тема!

исках да споделя и моите любими моменти от сериала, но не можах.... нямам толкова дарслово като вас Sad
всичко, което искам да кажа се препокрива с това, което е написала Скакалинка в преднтата тема......написала си го страхотно, браво! но има и един момент, който ме трогна много и това беше дните, които прекараха заедно в апартамента заключени: за мен там бяха много сладки и се опознаха истински, разказвайки за живота си!
и въпреки, че не съм стигнала до края на филма, за себе си съм сигурна, че финалът ще е един.........
"с мен ли си"
"с теб съм"
....................

пожелавам ви хубав и слънчев ден, като гледката която се разкрива от прозореца ми, но само да гледаш от вътре Simple Smile))

# 37
  • Мнения: 727


Добро утро-хубаво турско кафе с каймак,пръчка канела за бъркане и звезден анасон....приказно е,затваряте очите и сте в ориента Heart Eyes

Много мрачна събота и пръска суграшица Rolling Eyes...айде да се стопля и да ми се сгрее сърчицето,аз обичам слънцето и зеленината,въздуха да ухае на море  Hug...морско чадо съм си,не мога без моренцето

# 38
  • Мнения: 0
Добър ден, немога да пропусна да изкажа благодарности на всички ,ама наистина всички участнички във форума и за страхотните мнения .Останах очарована ,направо запленена от мненията и начина на изразяване на всички относно любими моменти от серала и останалите мнения.Кулминацията беше края на темата,страхотна.С две думи обичам ви момичета.Приятен ден.  

# 39
  • Мнения: 11 820
видяла е Емко и иска да се покаже пред него ,ама...

# 40
  • Мнения: 778
НадуФка   bouquet


# 41
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Добро утро! Hug



Днес е Тодоровден. Честит имен ден на всички именници! Hug

Хубав ден! Laughing

# 42
  • Мнения: 727
Здавейте момичета и в новата тема!
 не съм стигнала до края на филма, за себе си съм сигурна, че финалът ще е един.........
"с мен ли си"
"с теб съм"
....................


 Адашче завиждам ти затова....моля те гледай си спокойно филма и ДА има го това...но гледай до там  Peace

Днес е прекрасен ден..моя татко е именик Heart Eyes
Да са горди всички с прекрасното си име и много здрави Hug

Тодоров ден е днес, имен ден празнуват: Тодор, Теодор, Тодора, Теодора, Тошо, Божидар, Божидара, Божанка, Даринка, Божо, Доре, Дарчо, Дора, Дорка и Дарка. Честито!

# 43
  • Мнения: 727
Голямата мечта е дом в душата –
осмисля ден, година, век...
С надежда избродирала крилата си,
светлее във щастливия човек...
Голямата мечта е път без име.
И чака само да я извървиш.
Щом носиш свойта вяра несломима,
посоката си няма да сгрешиш...
Голямата мечта напред те води,
и никога не спира за почивка.
Надскочила епохи и народи,
тя тихичко сърцето ти усмихва...
Защото си е твоя. Чак докрая.
А може би дори и там, отвъд.
Животът е роден, за да мечтае.
Но всяка крачка го превръща в път...
И ти вървиш, към себе си пътуваш.
Пътеките през вечността утъпкваш.
Голямата мечта е съществуване...
И сбъдва се така – на малки стъпки.

Мира Дойчинова - irini

# 44
  • Мнения: 57
Добро утро!  Hug

Снощи пак сте продължили до късно  Simple Smile Изчетох ви за закуска.

Ива, благодаря за кафето, все ми се е искало да пробвам такова кафе с канела...
Няма нищо по-хубаво от морето и аз съм морско чадо, но живея в Пловдив...няма ли море, сякаш нещо липсва  smile3518

Общи условия

Активация на акаунт