Професионални серии за коса - тема 50

  • 67 870
  • 771
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 282
Професионални серии за коса - тема 50
newsm18 Добре дошли!  newsm18

Вместо запис: Намерихте ли продукт, който да преобразява косата Ви?





Теми и насоки, които сме оценили:

Таблица на водно и неводно-разтворимите силикони
Ако в продуктите, които използвате присъстват неводноразтворими силикони,
трябва периодично да се отмиват със силно измиващо средство, за да не се натрупват.


Терапиите за коса. Има ли такива?
Шампоаните
За блясъка на косата

Протеинови терапии  за третирана и изгорена коса и заздравяване

Как да подберем  правилните продукти на Аphogee според състоянието на косата
За видовете протеин и тяхното въздействие върху косата
Необходимостта от протеин в грижите за косата и видове протеин
За дисулфидните мостове и кератиновите вериги

Колагенова терапия на Schwarzkopf BC Bonacure Repair Rescue - продукти
Терапия на Милк Шейк - продукти и стъпки
За Alfaparf Milano Midollo di Bamboo
Къдравата коса
За боите Majiblond
Деминерализиращи терапии
 
за ползващи твърда (варовита) вода при грижите за косата

За дълбокото подхранване
Запушване на порите на скалпа при прекаляване със силиконови продукти
Как да изправим косата с четка и сешоар


 
Често обсъждани продукти за коса в темите:

Kerastase Resistance(протеинова)

Kerastase Nutritive(подхранваща)

Серия Fiberceutic или Ботокс за коса(укрепваща, уплътняваща серия)

Протеин ApHogee

Копринa CHI Silk Infision

Philip Kingsley - Еlasticizer(изглаждаща, омекотяваща маска)

Макадамия(подхранваща, дълбоко възстановяваща)

Мароканойл

Lakme - L2(хидратиращ, подхранващ)

Milkshake - продукти и протеинова терапия

Alfaparf Milano - Midollo di Bamboo(протеинова)

Schwarzkopf Bonacure - Колагенова терапия





Терапевтичните преси, които ползваме:
http://www.davidpostalmarket.com/index.php?main_page=product_inf … p;products_id=273
http://beautyexpert.bg/grizha-za-kosata/maski/podhranvashta/stud … etlina-ultra-zvuk



Предишни теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49





Последна редакция: сб, 23 мар 2013, 14:33 от Анч

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 691
  bouquet Благодаря за темата!
С шампоана и маската на Лакме за обем чувствам косата си наистина преобразена.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 154
 Hug Благодаря за темата! Лакме Л2 е моят продукт  Heart Eyes благодарение на една мила  съфорумка Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 160
Уникален продукт, моята нова голяма любов - Инициалист на Керастаз  Heart Eyes

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря ти,Анч,за новата тема  bouquet С прекрасен аватар си,както винаги Heart Eyes
По въпроса от 1-ва-стр.-за съжаление,още не съм намерила продуктът,който преобразява косата ми  Confused ползвам всякакви продукти и правя всевъзможни комбинации-разлика усещам в състоянието на косата,но нито един сам по себе си не ме е впечатлил силно.
С интерес следя отзивите за Инициалист на Керастаз Peace

# 5
  • Мнения: 2 843
Само няколко пъти в живота си съм била впечатлена от даден продукт и ми е действал наистина преобразяващо. Първия път - непосредствено след политическите промени, когато по магазините (първо в ЦУМ) започнаха да пускат марки като Елсев, Пантен и др. Сега звучи смешно, но на фона на тогавашните социалистически шампоани тези изглеждаха луксозно; дори ми се струваха скъпи; тогава, разбира се, съм била много малка, но помня тази новост - западните стоки.

Втория път - пак преди много години, когато от въпросните Елсев и Пантен минах на продуктите на Фито. Тогава косата ми наистина изглеждаше преобразена. От тогава е в много добро състояние и когато започнах да ползвам професионална козметика, не почувствах осезаема разлика. Може би само Бейн де форс на Керастаз ме впечатли много. Сега и Керастаз не ми се струват нещо особено. Има продукти, от които съм доволна, и такива, от които не съм. Но чак за "уау" - ефект не мога да говоря.

# 6
  • Мнения: 14
Привет! Записвам се с мнение за двеминутния реконструктор и шампоанът за изтощена коса на Афодджи. Много съм доволна, първият ден косата ми е по-суха, което за мен е супер, на втория ден си върна нормалната мекота. Разбира се, няма чудеса, но определено съм доволна:)). Харесаха ми и реконструкторът със зелен чай на Афоджи, както и термозащитата. А за серумът абсолют рипеър на Лореал мога да кажа, че е невероятно приятен за нанасяне, много лека консистенция, в същото време омекотяваща. Сега чакам двустъпковия протеин, ще видим как ще ми се отрази. Въпреки подстригването и терапиите, обаче, косата ми е ужасно накъсана по цялата дължина Sad Много се надявам да е от дългата зима и след два три месеца да се възстанови  Praynig
Искам да попитам за мнения за козметиката на Андрю Бъртън, заинтригуваха ме шампоанът и балсамът за обем.
Другият ми въпрос е за ефикасен продукт за обем в корена, нещо, което да повдига при сушене със сешоар..
Благодаря! Прекрасен ден на всички!
 Hug

# 7
  • Мнения: 2 561
 Hug Благодаря за новата тема!И аз нямам само един Уау продукт!При мен всичко се дължи на комбинация от продукти.Установила съм че са важни не само шампоана,но и маската(балсама),както и финиша...Ако някой от продуктите ми не е хубав,ефекта от другите се губи.Днес си купих този крем като силно се надявам да ми омекоти косата:
Скрит текст:
Наличните ми продукти за оформяне на косата доста изсушават,а при всекидневна употреба ефекта е суха като слама коса...Иначе чакам и този крем пак с надежда за мекота:
http://www.zlatnaribka.com/loreal-professionnel/techni-art--stil … -splendour-150-ml

Последна редакция: сб, 23 мар 2013, 15:31 от bubka:)

# 8
  • Мнения: 590
Все още не съм намерила такъв продукт, но възлагам надежди на Форс Вектор-а и Абсолют Рипеър-а. Ако оправдаят очакванията, ще се похваля  Hug

# 9
  • Мнения: 3 413
Аз все още търся "уауу" продукта  Sad

# 10
  • Мнения: 766

А дали има такъв въобще  Tired
Аз пробвах топката  на Тиги най-накрая и сякаш съм доволна, за сега нея ще използвам за финиш.
А преди нея мога ли да нанасям L2?

# 11
  • Мнения: 812
Аз не съм намерила продукт с толкова впечатляващ ефект.Благодаря за новата тема.

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666

А дали има такъв въобще  Tired
Аз пробвах топката  на Тиги най-накрая и сякаш съм доволна, за сега нея ще използвам за финиш.
А преди нея мога ли да нанасям L2?
Можеш Peace аз,непосредствено след подсушаването с кърпа на косата,впръсквам Л2 и след това продължавам с другите финиши Peace

# 13
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Благодаря за темата!  bouquet

Продукт, чак да преобрази косата ми - все още търся, но иначе ми е много по-подредена, не така хвърчаща, откакто ползвам Л2, Зеления чай на Афоджи, термичния крем на Форс Вектор, лилавата топка на Тиги, Митик оил... Толкова много финиши са, не мога да преценя от кой продукт точно се случиха нещата, а може да е от шампоана или маската?!? Thinking

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 194
Може би след Протеина ApHogee си чувствам косата по-добре и различна. Благодаря за новата тема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт