Перилни препарати и омекотители (прахове, таблети, гелове, капсули) - 12

  • 79 451
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 207
Тема не е лош прах. Познавам им производството и съм ги хвалила  преди години, даже имахме един от онези спорове с Дедо. Той беше на мнение, че излиза по-скъп от другите прахове в неговия клас. Вероятно не сте забелязали, защото такива прахове не ползвате, но последните партиди Тема и Савекс вече не съдържат фосфати. yes

Темата, както и Guess Who, е с прекрасен аромат и според мен също изпира добре.
Разбира се, че съм с прекрасен аромат. Винаги изкъпана, изпрана, омекотена и ароматизирана. bowuu Laughing

# 31
  • Мнения: 176
VK, пренасям дискусията от старата тема, сега включих, че говориш за Даша Mr. Green Но Даш 1,8 за 25 пранета се намира в Пловдив на около 14 лева. А около 17 лева е 2,3 литра т.е. над 30 дози май беше newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 3 830
Guess Who , извинявай просто пръстите ми са се забавили спрямо мисълта и съм изтървала една дума!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Болна съм и да си призная хич не ми е добре Sad

# 33
  • Мнения: 5 207
Моля ти се, няма за какво. Разбрах и се пошегувах. Ама готино се е получило. Wink

# 34
  • Мнения: 305
VK, пренасям дискусията от старата тема, сега включих, че говориш за Даша Mr. Green Но Даш 1,8 за 25 пранета се намира в Пловдив на около 14 лева. А около 17 лева е 2,3 литра т.е. над 30 дози май беше newsm78

И 14 не давам за аромата  Mr. Green Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 2 819
Guess Who, ще погледна вечерта в нас срока на годност на Омо-то и ще пиша, ако преди това някой друг не го направи.

# 36
  • Мнения: 21 206
Здравейте,и честита ни нова тема!   bouquet
Момичета,има една блуза,която дори и сама и не сама като я пера,все си мириша ей така на мокър парцал някой има ли идея защо ?

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 747
ОМО в Бургас е с годност до 01,2015.Само да предупредя,че има лимит - по 2 пакета на човек.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 17 840
Днес заредих ОМО от Кауфланд.  Laughing
5 пакета. Crazy
  bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 2 801
Хубава и полезна тема!   bouquet
Да не дасаждам с въпроси, които сте обсъждали вероятно многократно, затова се връщам да ви чета.  Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 1 325
Предварително извинявайте за страничния въпрос. Някоя от вас имаше "баба Канди"  newsm78

Напоследък след всичките му центрофуги, прането е доооста мокро. Каква би могла да е причината - от филтъра ли, от що ли   ooooh!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 17 840
Предварително извинявайте за страничния въпрос. Някоя от вас имаше "баба Канди"  newsm78

Напоследък след всичките му центрофуги, прането е доооста мокро. Каква би могла да е причината - от филтъра ли, от що ли   ooooh!

Помпата?

# 42
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз не го подминах, ОМО-то - взех един плик само, че няма къде да държа резерви. До м. 03.2015 г. е годно. Промоционална цена имаше и омекотителят Сано - розов и син - 3.15 лв. за пълнител от 1 л.

# 43
  • Мнения: 1 110
Промоцията на Омо, дали важи за всички магазини Кауфланд? Днес не ми стигна времето да отида до там.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 325
Предварително извинявайте за страничния въпрос. Някоя от вас имаше "баба Канди"  newsm78

Напоследък след всичките му центрофуги, прането е доооста мокро. Каква би могла да е причината - от филтъра ли, от що ли   ooooh!

Помпата?

На туй чудо ще му помогне ли му някаква профилактика, или си е за специалист "чичо доктор"  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт