nisuk hemoglobin

  • 1 050
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 38 209
hemoglobina mi e padnal mnogo /na 100/ . Da znaete osven Sorbifer i cheren drob kakvo drugo da vzimam i da qm 4e lekarkata kaza 4e ako ne go vdigna do 2 sedmici shte mi biqt injekcii Shocked

# 1
  • Мнения: 2 489
Черен дроб въобще не трябва да ядеш!
На своя глава не прави нищо, а се довери на лекар, специално за хемоглобина!

# 2
  • Мнения: 1 722
Аз си задавам същия въпрос. В началото на бременността хемоглобина ми беше 139, а при последните изследвания - 108 /преди около седмица/. Предполагам, че още ще падне ако не се направи нещо.

# 3
  • Мнения: 3 334
Не се притеснявайте майки,нормално е в края на бремеността да падне хемоглобина.Аз бях така,но ми изписаха едни капсули /просто не мога да се сетя как се казваха/-съдържащи желязо,но всеки гинеколок може да ви ги изпише.Супер безопасни са за бебока.

Поздрави

# 4
  • Мнения: 1 512
Моят хемоглобин също падна много в последните 2 месеца от бременността, това е съвсем нормално. Гинекологът ми изписа Малтофер Фол ( желязо и фолиева к- на) по 2 таблетки дневно. След като родих, продължих да го пия до 6- я месец на Кристина, след консултация с лекар, по 1 табл. дневно.

пп. Черният дроб и храни, в които се съдържа, са забранени по време на бременността.

# 5
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Можеш да пиеш сок от моркови и червено цвекло /желателно сутрин на глудно/ и да ядеш сусам.

# 6
  • Мнения: 4 212
М дааа Rolling Eyes  моя слу4ай е най тежък.Винаги хемоглобина ми е бил 80,90.Когато родих веднага ми направиха спешни изследвания.Хемоглобина ми беше 46 Sign Exclamation  Sign Exclamation комбиниран с кръвно от 45 на 70.Лекарката заяви 4е имам стойности на мъртвец.дадоха ми да пия желязо и ми казаха да спазвам хранителна диета.Освен това съм и с анемия.Специално внимание нито полу4их нито о4аквах.Яж много моркови,спанак и задължително месо(пиле,риба и телешко).

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
За нисък хемоглобин ми изписахаTot'hema, aко не греша изписването на името. Чете се Тотема май, във всяка аптека го има. Безопасно е дори за мънички бебета, така че и за бременна ще става - но се чуй с лекаря си преди това.

# 8
  • Мнения: 3 379
Малтофер - той си е желязо всъщност. Но се консултирай с лекар преди това.

Общи условия

Активация на акаунт