WIZZ AIR 9

  • 42 167
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Благодаря за темата и...за Киев! Безвизово ли сме? newsm78

# 16
  • Мнения: 146
Честита нова тема Simple Smile За Украйна няма визи от 2008 година. Пътуваме си само със задгранични паспорти. Горещо препоръчвам Киев - много има за гледане там. Някой да каже нещо за Ларнака. Аз само съм кацала там, но не съм била в града.

# 17
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Аз мога да кажа на 2 юни - тогава се връщаме...В Ларнака - 1 нощувка само- иначе в Агия Напа и Протарас. Peace

И да питам... Киев "ефтина" дестинация ли е? Гледам, че  хотелите са на много приемливи цени, ама знам ли? Храна, транспорт... newsm78

Не, че вече не букнах полета. Grinning Ама мога да размисля един ден до плащането.

Последна редакция: сб, 30 мар 2013, 19:43 от Wild_rabbit

# 18
  • Мнения: 6 031
Здрасти и от мен Mr. Green
Мимии,върна ли се или още пиеш вино по италианско Hug
Още ме вали по италианско...

# 19
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Аз мога да кажа на 2 юни - тогава се връщаме...В Ларнака - 1 нощувка само- иначе в Агия Напа и Протарас. Peace

И да питам... Киев "ефтина" дестинация ли е? Гледам, че  хотелите са на много приемливи цени, ама знам ли? Храна, транспорт... newsm78

Не, че вече не букнах полета. Grinning Ама мога да размисля един ден до плащането.

За съжаление полетите до Украйна се извършват от Уиз Украйна, а при тях не може с банков превод извън Украйна, така че ако си цъкнала така ти изгоряха билетите. И понеже не предупреждават за това нещо, съм пуснала жалба в европейската комисия по защита на потребителите и си чакам развитие по казуса.  Crossing Arms

Иначе аз проверявах - за мен е евтино. Хотелите евтини, метрото е по 2 гривни, което закръглено е 0,40 лв, водката 3 лева, някакви техни бонбони традиционни и те по 2 лв... а някой напред писа, че било скъпо. newsm78

В момента има билети по 98 лв двупосочно с плащане с карта, ама е само за 2 дена, а аз искам 3, та ще чакам още. Оптимист съм и знам, че ще паднат цените.  Whistling Иначе, резервацията още не ми е анулирана, а минаха 8-9 дни вече.

# 20
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Аз така ги цъкнах, но вече се разубедихме-много сме бързи, нали....  Mr. Green
Просто малко отпуска и по-добре за моренце....

Билетите ми излезнаха - 138 лв за двама двупосочно...- септември. Peace

# 21
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
За 6-9 юли, цените днес следобед бяха 98 лв на човек. Иначе Киев си заслужава много, и ако попадна на изгодна сделка не бих се отказала. Ние предпочитаме пътешестването пред морето.  Grinning

# 22
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Ще го мисля до утре! Много пътешествияни се събраха и ..... на мен ми се лежи вече....честно казано. А и Истанбул ни чака...И Кипър...

# 23
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Аз така ги цъкнах, но вече се разубедихме-много сме бързи, нали....  Mr. Green
Просто малко отпуска и по-добре за моренце....

Билетите ми излезнаха - 138 лв за двама двупосочно...- септември. Peace
това за кои дати и с членска карта ли е цената?

# 24
  • Мнения: 469
Аз мога да кажа на 2 юни - тогава се връщаме...В Ларнака - 1 нощувка само- иначе в Агия Напа и Протарас. Peace

И да питам... Киев "ефтина" дестинация ли е? Гледам, че  хотелите са на много приемливи цени, ама знам ли? Храна, транспорт... newsm78

Не, че вече не букнах полета. Grinning Ама мога да размисля един ден до плащането.

За съжаление полетите до Украйна се извършват от Уиз Украйна, а при тях не може с банков превод извън Украйна, така че ако си цъкнала така ти изгоряха билетите. И понеже не предупреждават за това нещо, съм пуснала жалба в европейската комисия по защита на потребителите и си чакам развитие по казуса.  Crossing Arms

Иначе аз проверявах - за мен е евтино. Хотелите евтини, метрото е по 2 гривни, което закръглено е 0,40 лв, водката 3 лева, някакви техни бонбони традиционни и те по 2 лв... а някой напред писа, че било скъпо. newsm78

В момента има билети по 98 лв двупосочно с плащане с карта, ама е само за 2 дена, а аз искам 3, та ще чакам още. Оптимист съм и знам, че ще паднат цените.  Whistling Иначе, резервацията още не ми е анулирана, а минаха 8-9 дни вече.


Браво, Шебече! И аз след сутрешния ни "разговор"днес пак разцъках билетите за Украйна и не ми се стори много нормално таксата за плащане да е колкото половината от цената на билета. Стандартът на живот в Украйна е доста нисък, предполагам, че и с цените е така.

# 25
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
това за кои дати и с членска карта ли е цената?

С  карта - да - 28.09 -01.10. Peace

Добре де, на мен ми излиза сумата с банков превод.  Ако ги преведа така от банката ... няма да се получи ли? newsm78

Аз почти вече се отказах, ама да си знам! Grinning

# 26
  • Варна
  • Мнения: 522
Благодаря ви , за новата тема.  bouquet

# 27
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
това за кои дати и с членска карта ли е цената?

С  карта - да - 28.09 -01.10. Peace

Добре де, на мен ми излиза сумата с банков превод.  Ако ги преведа така от банката ... няма да се получи ли? newsm78

Аз почти вече се отказах, ама да си знам! Grinning
мерси  bouquetнямам карта,но ще проверя за изгодни билети.

# 28
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
това за кои дати и с членска карта ли е цената?

С  карта - да - 28.09 -01.10. Peace

Добре де, на мен ми излиза сумата с банков превод.  Ако ги преведа така от банката ... няма да се получи ли? newsm78

Аз почти вече се отказах, ама да си знам! Grinning

Не можеш и да ги преведеш, защото цените са в гривни. А с тях никой в България не работи. Трябва да ги платиш с валутен превод, което излизаше около 45 евро  Joy А някой от някъде беше измъкнал, че дори и да ги преведеш ако парите не постъпят от украинска банкова сметка ще ти ги върнат и няма да ти потвърдят резервацията  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ети, аз много се ожалих  Mr. Green Как се чувствам измамена и дискриминирана, как ми дават възможност, която фактически не ми позволяват да използвам, как никъде не са ми написали, че ще ме превозват друг с други изисквания, а в мейла са ми написали само "С Уважение Уизз", как сега заради тяхната измама ме карат да купувам наново 3 пъти по-високи билети и да плащам по-големи такси...накъдрих ги едни  Laughing Чакам да ми кажат сега как нямам никакви права  Mr. Green #2gunfire

Ще паднат, то тея самолети иначе празни ще си летят. А ние първите дни купувахме като луди и все с банков превод, та тея билети трябва да се освобождават вече.

# 29
  • Мнения: 469

Ети, аз много се ожалих  Mr. Green Как се чувствам измамена и дискриминирана, как ми дават възможност, която фактически не ми позволяват да използвам, как никъде не са ми написали, че ще ме превозват друг с други изисквания, а в мейла са ми написали само "С Уважение Уизз", как сега заради тяхната измама ме карат да купувам наново 3 пъти по-високи билети и да плащам по-големи такси...накъдрих ги едни  Laughing Чакам да ми кажат сега как нямам никакви права  Mr. Green #2gunfire

Ще паднат, то тея самолети иначе празни ще си летят. А ние първите дни купувахме като луди и все с банков превод, та тея билети трябва да се освобождават вече.
И аз мисля, мисля и не мога да им проумея логиката  newsm78. Дефакто нас ни лишават от ползване на линията, а закриха линии с пълни полети(Будапеща) в същото време..... Ще следя с интерес какво ще ти отговорят от комисията!

Общи условия

Активация на акаунт