Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 18

  • 61 228
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • насън...
  • Мнения: 234
Записче от мен в новата тема Simple Smile поръчах си кана и таблетки за студена стерилизация  Crazy . Да попитам и в новата тема.. Яке размер 42 на какво отговаря s,m.. Мерси много   bouquet

би ли споделила кои таблетки за студена стерилизация поръча...мерси... Hug

чоколина, мерси за хубавата пролетна тема...  bouquet

# 31
  • Сф
  • Мнения: 4 764
Здравейте момичета Simple Smile

От известно време искам да си взема сокоизтисквачка, ама на няколко пъти се отказвам. Иска ми се да е по-евтина, тъй като не знам колко често ще я ползвам и не ми се инвестира в скъпа.
Попаднах на тази Andrew James , има доста противоречиви мнения.
Дали случайно не сте попадали на някоя друга изгодна оферта?
Мерси  Hug

# 32
  • Мнения: 170
Взех на Milton кутия от 28 таблетки за 3.30  Peace

# 33
  • насън...
  • Мнения: 234
Взех на Milton кутия от 28 таблетки за 3.30  Peace

мерси, и аз натам се насочих... Hug

# 34
  • Мнения: 4 936
Големи ядове бера с един продавач в Амазона - tyred1948 - внимавайте с него!

# 35
  • Мнения: 7 118
По повод превозвачите, аз съм се насочила към Simply shopping, чух добри отзиви за тях, дано не съм се излъгала. Rolling Eyes

И аз благодаря за пролетната тема   bouquet

# 36
  • Мнения: 5 597
Здравейте момичета Simple Smile

От известно време искам да си взема сокоизтисквачка, ама на няколко пъти се отказвам. Иска ми се да е по-евтина, тъй като не знам колко често ще я ползвам и не ми се инвестира в скъпа.
Попаднах на тази Andrew James , има доста противоречиви мнения.
Дали случайно не сте попадали на някоя друга изгодна оферта?
Мерси  Hug

Аз като купувах филипса за цели плодове и за него имаше лоши отзиви...зависи какви очаквания и сравнения имат хората.

# 37
  • Мнения: 81
Споделете,моля,ако мернете изгодни филтри Брита ( макстра). В Пловдив водата е ужасно варовита Sad

Здравей! Ето тези 6 са намалени, аз от тях поръчах.
http://www.amazon.co.uk/Brita-MAXTRA-Water-Filter-Cartridges/dp/ … 584009&sr=8-1

# 38
  • Мнения: 217
  bouquet Благодаря за новата тема на Сhockolina! Отново похвалвам Амазонци за коректността им -вече са ми писали, че възстановяват сумата за парфюма на Бебе!
Някой питаше за изгодни филтри за Брита - поръчах комплект от 6 бр на 50% са намалени по 2,66 п излиза единия струва ми се добра цена Hug http://www.amazon.co.uk/Brita-MAXTRA-Water-Filter-Cartridges/dp/ … S/ref=pd_sim_kh_4

# 39
  • Мнения: 5 597
Благодаря за предложенията и аз сега погледнах миналата година съм вземала 4 бр. за 10 паунда.Същото почти като цена идва

# 40
  • Сф
  • Мнения: 4 764
Трапезица, каква е твоята и за колко я взе ?  Hug

# 41
  • Мнения: 5 597
Трапезица, каква е твоята и за колко я взе ?  Hug
Ако е сокоизстисквачка- това е ,за нашите я взех.

Аууу,в момента е 67 паунда,аз съм я взела на 77 при това от черните петъци,що ми трябваше да гледам,сега няма да заспя от яд  Mr. Green Сега ако трябваше да купувам,щях да избера Андрю от линка по-напред ,заради цената  Peace

Ако ме питаш за кана Брита-май от Метро съм я вземала Макстра,не помня,беше отдавна .

# 42
  • Сф
  • Мнения: 4 764
За сокоизт. питах Simple SmileSimple SmileSimple Smile Мерси, май Андрю-то ще е, гледам в БГ на тази цена няма нищо свястно.

# 43
  • Бг
  • Мнения: 846
За сокоизт. питах Simple SmileSimple SmileSimple Smile Мерси, май Андрю-то ще е, гледам в БГ на тази цена няма нищо свястно.

Мира, аз също имам на Филипс като показаната от Трапезица.  И също съм се "минала" в цената  Mr. Green. Доволна съм, но не я ползвам често, т. к. миенето ми е проблем на мен. В смисъл, че нямам съдомиялна и всичко на ръка. Така като я гледам тази на Андрюс-а е сходна с Филипс-а. Ако си решила взимай я. Но преди това си помисли колко често ще я ползваш  Laughing.

# 44
  • Мнения: 0
За сокоизт. питах Simple SmileSimple SmileSimple Smile Мерси, май Андрю-то ще е, гледам в БГ на тази цена няма нищо свястно.

Мира, аз също имам на Филипс като показаната от Трапезица.  И също съм се "минала" в цената  Mr. Green. Доволна съм, но не я ползвам често, т. к. миенето ми е проблем на мен. В смисъл, че нямам съдомиялна и всичко на ръка. Така като я гледам тази на Андрюс-а е сходна с Филипс-а. Ако си решила взимай я. Но преди това си помисли колко често ще я ползваш  Laughing.

Алекса и да имаш съдомиялна проблема пак ще е цедката няма миене .. аз имам специална четка за нея  и става много по бързо и лесно миенето ..

Общи условия

Активация на акаунт