Любители на Котки Тема 72

  • 40 558
  • 762
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 826
Гол запис и от мен да ви следя. Embarassed

# 16
# 17
  • Мнения: 1 826
Страхоооотно клипче,от смях чак сълзи ми потекоха. rotfImbo Joy smile3501

# 18
  • София
  • Мнения: 13 146
Оскар е от популярните в нета котараци. За съжаление е сляп. Може би затова се държи така - опитва се да хване вятъра. Сладък е.  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 826
Оскар е от популярните в нета котараци. За съжаление е сляп. Може би затова се държи така - опитва се да хване вятъра. Сладък е.  Heart Eyes
Много съжалявам,не знаех,но е жизнерадостно коте-попаднал е на подходящи стопани.  Hug Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 4 306
Sushata e neveroiatno krasiva kotka! Mn prilicha na edin moj kotarak,koito imah predi mnogo godini- Lord.
Imeto mu beshe zalepnalo za nego- prekrasen,ogromen i mn dostolepen, za sazhalenie mi go otroviha.
sory za latinicata Peace
veche sam v bg i sled sedmica si vzimam Findus Grinning

# 21
  • Мнения: 4 458
Здравейте сладурковци  Hug

Аз да ви се похваля, че видяхме току-що родени котета  Grinning Ама много са сладки, като мишлета са  Heart Eyes Направо се размазахме от кеф. Двете бяха бели, а другите две с малко черно по тях. Майката е с кристални, сини очи.... красота!

Нямам снимки, но поне има какво да разкажа  Grinning

Да похваля моите две дами. Бяхме почивка и ги бях оставила сами в къщи. Не видях поразии освен няколко акита (едната нали ми прави такива бели). Изяли си храната и дори напълнели малко хихи. Бях оставила пакета с котешка храна на шкафа, ако се налага да си го отворят (едната ги умее тези работи), те пък взели че се завряли в шкафа и отворили кучешката храна  Joy

# 22
  • Мнения: 1 175
Да, сляпото коте гонещо вятъра е доста популярно. Сладур!

Плащам бонус данък с чужд котарак  Mr. Green Днес му ходихме на гости но имах само телефон подръка та са малко калпави. Готин младеж с по 6 пръста на всяка лапа. Мъжете се майтапеха че е развил човешки палци и ще го учат да играе видео игри  Laughing



# 23
  • Мнения: 8 163
Милата ми "прана" котана Шони е лице на броя  Heart Eyes

***

Аз безсрамно се записвам с дължим данък  Embarassed Бяхме за три дни до Отава и нямам време за екстри в момента...

# 24
  • Мнения: 1 826
Е,днес успях да снимам Тони-бях в това хубаво време цял ден на двора.  Simple Smile
А нашата калпазанка беше доволна,че има хора при нея и само се умилкваше в този ,който е свободен,да я мачка и гали.
А ето и любимото и място от което наблюдава като оправяме цветята. Joy

  -тази ми е любима
Тук ще сложа и другите снимки да ги видите.
Скрит текст:
Скрит текст:

# 25
  • Мнения: 8 163
Я, к'во готино скривалище, Писенксето!

# 26
  • Мнения: 4
Здравейте Simple Smile не знам дали точно тук е мястото за въпроса ми,но виждам,че сте запознати с котките Simple Smile знаете ли колко време е полезно за мацата да й се дава Деган? Ветеринарката каза 5 дни,но не останах с добри впечатления от нея,та за това търся мнения Simple Smile

# 27
  • Мнения: 4 458
Aууу, колко хубаво скривалище си има котана  Heart Eyes   Grinning Снимките също са много хубави  Hug

mar91, аз знам, че на котка се дава колкото се може по-малко лекарство. Посъветвай се с друг ветеринар, нека да я прегледа и да прецени дали да спрете лекарството  Peace Дано се оправи

# 28
  • Мнения: 1 175
Здравейте Simple Smile не знам дали точно тук е мястото за въпроса ми,но виждам,че сте запознати с котките Simple Smile знаете ли колко време е полезно за мацата да й се дава Деган? Ветеринарката каза 5 дни,но не останах с добри впечатления от нея,та за това търся мнения Simple Smile
Зависи от диагнозата, зависи от дозата... На нашата котка й давахме поне 2 седмици, но беше изключително малко количество и май беше през ден  newsm78 (отдавна беше, не си спомням подробности). Допитай се до друг ветеринар за второ мнение. Котките наистина са много чувствителни към лекарствата и трябва да се внимава. Успех!

# 29
  • Мнения: 4
ок, много благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт