Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 63 ~

  • 37 026
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 379

Като гледам не е много активен, аз съм по-активна / и профил имам охо то лесна работа  Mr. Green/   Twisted Evil  Mr. Green

Последна редакция: пн, 01 апр 2013, 01:56 от miss-sunshine

# 751
  • Мнения: 10
Да спрем...нямаме нова тема  Praynig

# 752
  • Мнения: 1 117

Като гледам не е много активен, аз съм по-активна / и профил имам охо то лесна работа  Mr. Green/   Twisted Evil  Mr. Green
Май не е той. То и аз съм си активна.. над 3 хиляди последователи имам.  Party
Спираме да пишем!

Последна редакция: пн, 01 апр 2013, 02:03 от littlexsecrets

# 753
# 754
  • Мнения: 16
Гаджето на Джейда (май вече й е бившо, нее знам съвсем се обърках  Laughing). И са приятели с Чаги.  Peace

Не думай...мм   Twisted Evil  в мен се пробужда и пъкления план за прелъстяване на Ча се заформя  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Само не ми казвай, че ще прелъстяваш Джан, та да можеш да се добереш до Чаги.  Mr. Green

Ама я дайте да го видя аз този Джан пък ще видим  Twisted Evil  Mr. Green
Скрит текст:

Eто ти го (този до Чаги, който Джейда е прегърнала). Много е убав.  Mr. Green

Плана е готов аз пристъпвам в действие  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

  Е тая вечер ме уморихте от смях!!! smile3532

# 755
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Цитат
Сега я питах,
Душичка си ти! Дано не ни намрази таз девойка  Embarassed
Неви ,по бавно отговаря,ама за наркотиците каза че тоя дилър ги записвал за да може да ги изнудва,защото са випове,иначе не били наркомани,2-3 пъти да са били взимали Peace

# 756
  • Мнения: 22
Тук съм тук, ама си се излежавам с Ча , вчера нали ми бе ден,
той каза че няма да ходи за риба и му се полежава та така
как Ева Улусоева ни прати бухтички да се подкрепи момчето за утре да е готов,
Пейковаааа кекс на пияна глава , требе ти най мощния миксер за да станат яйцата както трябва разбиването е дълго ама кекса става чудесен , нема такъв просто  Hug

Снощи хиените  си легнахме и мишлетата започнали да точат зъбки
точете точете, предпочитам кекс да бия отколкото да си точа напразно зъбките  Mr. Green
Кви мишлета кви хиени,аз тука вече кореспонденция ще водя с момчето,вие мечтайте и дерзайте  Mr. Green


 Joy Joy Joy

# 757
  • Мнения: 2 116
На поредния финал за миг да поспрем преди да продължим напред...да подберем онова което отново ще вземем със себе си продължавайки пътуването си с историята на сериала...
Част от нашите мисли и чувства вече прилежно подредени намерили своето място в ума и сърцето ни, както и онези които все още търсят своето местенце у нас като зрители...
Една история, един живот, една любов, а толкова много въпроси, загадки, догадки...толкова усмивки и толкова болка, толкова радост и толкова сълзи, толкова щастие и толкова самота и тъга...и всичко тръгва, спира, после отново и отново в едно единствено "нещо"...ИСТИНАТА!

Истината като "нещото" най-простичко, като непосредствено твърдение за факти от реалността и действителността се оказва и най-простичкото "нещо" което най-много усложнява едно поведение, едно отношение, една връзка, една любов, цял един живот...цели човешки животи и съдби...

Избирайки истината, доверявайки й се, сякаш само и единствено това има значение, но коя истина?
Обективната и абсолютната или субективната и относителната?
Истината през твоите очи или тази през очите на другите?
Твоята истина или истината на човека до теб, на човека около теб, на този срещу теб?

Едва ли има еднозначен отговор, според мен истина е онова тълкувание на реалността и живота до теб в която освен твоята лична, има своето място и истината на другия, на другите, истината на всеки особено щом е видяна, почувствана, преживяна...реално и непосредствено.

Абстрактна истина няма, истината е винаги конкретна.  Георг Хегел

Така беше и с нашата история, с нашите герои...абстрактна истина за тях нямаше, всеки имаше своята истина, истина преживяна конкретно, при това преживяна съзнателно и дълбоко от всеки...

Нищо не е такова, каквото изглежда. Търсете истината и се учете да я разпознавате.
Това е най-трудно. Понякога е на косъм от онова, което се приема за нея.  Слава Севрюкова


Това направиха и нашите Емир и Фериха, видяха и разбраха, че нищо не е така както изглежда, и потърсиха истина в себе си за себе си, но и тази за тях двамата заедно, за любовта им, научиха се да я търсят, да я разпознават сред истините на всеки от тях, сред истините на останалите.
Извървяха дълъг и труден път, преживяха го, изстрадаха го...но откриха, стигнаха до истината за ФЕемир, а тя бе любовта им, любовта на ФЕмир!!!
Стигнаха до нея, откриха я, довериха й се и я превърнаха в избор и решение да тръгнат заедно напред с нея и любовта си!
Тя, тяхната истина се превърна от сянка в светлина и посока, пътуване в живота им с любов!  Two Hearts




И ние техните зрители като тях, всеки със своята истина... за историята им, за любовта им, за сериала като цяло. Всеки от нас преживя, откри и преоткри своята и тази на героите.
Но ето, че една тема дава възможност да откриваме истината и на другите, на всички останали...
При това в приятна компания заедно и с тях, нашите любимци-Фемир! Heart Eyes
Открихме, че нашата конкретна истина да е всяка една от нас тук в темата на сериала е нашата обща истина, а тя е ИСТИНАТА "ФЕМИР"!

Не бива само да защитаваме истината, трябва и да й се наслаждаваме. К. С. Луис

И ние тук в темата така, търсим, откриваме, защитаваме своите истини, нашите истини, но и се забавляваме, наслаждаваме се в компанията си заедно...и с нашата истина наречена ФЕМИР!




Темата е с финал, но забавлението ни с истината ни-ФЕМИР продължава...  newsm10
Рени,  Hug се е погрижила отново да има къде...тема 64-та!!!
Този път с помощта и на Рая,  Hug  моля, нека заповядаме в тема 64-та, която ни очаква!  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт